Wellness pobyty v Orlických horách

Priezračná voda, čistý horský vzduch a panoramatické výhľady na zvlnenú krajinu. Orlické hory vás okúzlia nádhernou prírodou, zaujímavými pamiatkami i príležitosťami na oddych. Aby ste si užili dovolenku na sto percent, vyberte si wellness pobyt v Orlických horách z našej ponuky a oddávajte sa odpočinku v krásnom prostredí.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v April Hoteli Panorama sme si veľmi užili. Najviac sme ocenili polohu hotela v pokojnej lokalite, vďaka čomu sme počuli iba spev vtáčikov. Pobyt nám spríjemnil veľmi milý, usmievavý a ochotný personál – pán čašník nám napríklad dával aj tipy na výlety. K tomu krásna svetlá izba a vynikajúce jedlo, ktoré bolo gurmánskym zážitkom. Hotel je navyše skvelým východiskovým bodom pre najrôznejšie výlety po okolí, po ktorých sme si mohli dopriať oddych v hotelovom wellness.”

Markéta Zuziaková
Markéta Zuziaková
Obchodný tím


Orlické hory vám ponúknu z každého rožku trošku, a to kedykoľvek počas roka. V lete sa tu môžete venovať turistike alebo kúpaniu, užívať si kultúrne podujatia alebo otestovať miestne cyklotrasy. V zimných mesiacoch na vás zase čakajú zjazdovky a udržiavané bežkárske trate. To všetko v krásnej, nedotknutej prírode.

Do Orlických hôr za wellness pobytom, prírodou i históriou

Dovolenka na Orlicku vám umožní skĺbiť všetko, čo máte radi. Aktívne vyžitie v horách môžete kombinovať s odpočinkom v hotelovom wellness centre. Unavené chodilá z chodenia po pamiatkach večer ponoríte do súkromnej vírivky a prechladnuté telo zo zjazdovky necháte rozmrznúť v saune. Objednajte si pobyt s polpenziou, alebo dokonca plnou penziou, a užite si dovolenku bez starostí.

Do pokojného prostredia Orlických hôr môžete vyraziť s celou rodinou. Ak chcete ušetriť, využite atraktívne ponuky ako pobyt s dieťaťom zadarmo. Vaše ratolesti si užijú kúpanie v hotelovom bazéne aj detským kútikom priamo v ubytovaní. Páčiť sa im bude aj na výletoch v horách alebo pri vodnej nádrži Pastviny, kde sa môžu okrem iného zviezť parádnou bobovou dráhou.

A kam vyraziť na výlet, až vás neobmedzené wellness omrzí? Vo svojom živle sa tu budú cítiť predovšetkým milovníci prírody. Vyrazte na najvyššiu horu Velká Deštná, Anenský vrch alebo do prírodnej rezervácie Zemská brána. Za históriou môžete zamieriť k zrúcanine hradu Potštejn, Frymburk alebo na Kolowratský zámok. Nadšencov zimných športov zase potešia špičkové lyžiarske areály, napríklad Ski Centrum Deštné, Ski areál Říčky alebo České Petrovice.