Wellness pobyty v Lednici a Valticiach

Vyrazte obdivovať impozantné kultúrne pamiatky do Lednicko-valtického areálu. Okrem dvoch krásnych zámkov tu objavíte aj mnoho ďalších historických klenotov i prírodných zaujímavostí. Vyberte si wellness pobyt v Lednici a Valticiach a oddýchnite si od stresu i starostí v krajinnom komplexe, ktorému sa žiadny iný na svete nevyrovná.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V Prosecco Rezidencii Marko *** sme strávili krásne 3 dni. Personál bol báječný - boli to naozajstní a vždy usmiati profíci. Zvláštnu poklonu si zaslúži pán kuchár. Ďalšou výhodou je lokalita – akonáhle sme prešli vstupnou bránou, mali sme pocit, akoby sme sa ocitli niekde v talianskom Toskánsku. Na vínnom lístku nájdete desiatky druhov Prosecca, exkluzívnych rumov aj vína. Keď k tomu pripočítam moderné wellness a úžasné okolie plné trakcií, a tie pravé ingrediencie pre pobyt vo dvojici sú na svete.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Lednicko-valtický areál predbehne vaše predstavy o parádnej dovolenke plnej kultúrnych zážitkov. Nájdete tu dva nádherné rozprávkové zámky – gotickú Lednici a barokové Valtice. Oba zámky spája rozsiahly krajinársky park s rozlohou 300 kilometrov km². Nie je tak divu, že je tento unikátny areál zapísaný do Zoznamu pamiatok UNESCO. Wellness v Lednici a Valticiach už je len čerešničkou na torte.

Za kultúrou i wellness do Lednicko-valtického areálu

V areáli objavíte aj niekoľko ďalších architektonicky aj historicky zaujímavých stavieb, za zmienku stojí Apollónov chrám, Belveder, Hraničný zámočrk alebo Janův hrad. Tešiť sa môžete aj na prírodné unikáty, ako je jazierko Kutnar alebo Františkův rybník. Lednicko-Valtický areál je tak kompromisom medzi výletom do prírody a za kultúrou, ponúka totiž zo všetkého trošku. Pri potulkách južnou Moravou by ste tak tento klenot rozhodne nemali minúť.

Ak hľadáte idylické miesto pre wellness pobyt, Lednice a Valtice by sa vám mohli páčiť. Zvoliť si môžete pobyty s neobmedzeným wellness a relaxovať tak vo vírivke alebo saune, ako dlho budete chcieť. Siahnuť môžete aj po hoteloch s bazénom, v lete vonkajšom a v zime vnútornom, aby ste sa nemuseli obmedzovať počasím.

Aby bol váš pobyt naozaj bezstarostný, dajte šancu pobytom s polpenziou alebo plnou penziou a doprajte veľa radosti aj svojim chuťovým pohárikom. Vyberať môžete z osobne overených pobytov, ktoré sme vyskúšali za vás a ktoré vám odporúčame. Istí si môžete byť kvalitou služieb, komfortom aj prívetivým personálom.