Wellness pobyty v kúpeľoch Bükfürdő

Rozmaznávanie, o ktorom sa vám ani nesnívalo. Také si užijete v druhých najväčších maďarských kúpeľoch v Büku. Krásne historické mesto vám ponúkne slávne kúpele Bükfürdő, v ktorých sa môžete oddávať neobmedzenému wellness v termálnych bazénoch, saunách aj vírivkách. Vyberte si wellness pobyt v kúpeľoch Bükfürdo a načerpajte nové sily.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Greenfield Hotel Golf & Spa ****superior odporúčam každému, kto chce za svoje peniaze dostať to najlepšie, a tým, ktorí chcú zažiť dokonalú dovolenku. Hotel je ideálny pre rodiny s deťmi aj pre páry. Pokiaľ vyrazíte s rodinou, o program vašich detí bude dokonale postarané. Páry si zase užijú relaxačnú a tiež veľmi romantickú atmosféru wellness centra – na jeseň sú od neskorého popoludnia v bazénoch krásne svetlá, keď je vonku tma. Rozhodne musíte vyskúšať tobogan, nemajte obavy, bude to nezabudnuteľné! Na návštevu v okolí odporúčam dobrodružný park Kristálytorony a arborétum v Seleste, určite nebudete ľutovať. A dcére som musel sľúbiť, že sa sem budúce leto vrátime. :)”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Maďarské mesto Bük so svojimi preslávenými kúpeľmi Bükfürdő poteší celú rodinu, zamilované páry i seniorov. V obrovskom areáli so 14 hektármi si každý nájde to svoje. Detské atrakcie, 36 bazénov na celkovej ploche 5 200 m², saunový svet alebo wellness centrum, v ktorom si môžete užívať saunu aj vírivku kedykoľvek počas dňa.

Prečo vyraziť na wellness pobyt do kúpeľov Bükfürdő?

Areál kúpeľov Bükfürdő vás očarí bujnou zeleňou a príjemným tieňom, v ktorom sa vám bude relaxovať jedna radosť. Bazény s liečivou vodou vám pomôžu predovšetkým s chorobami pohybového ústrojenstva. Plavecké bazény a ihrisko na plážový volejbal alebo futbal zase potešia športovcov a veľa šmykľaviek, toboganov a vlnobitie zase vyčaruje úsmev na tvári všetkým deťom.

Ak vyrážate s deťmi, vyberajte z pobytov, ktoré ponúkajú balíčky s deťmi zdarma. Ušetríte tak nemalú čiastku, ktorú môžete potom minúť za radovánky. Ak túžite po naozaj luxusnom pobyte, siahnite po hoteli prepojenom s kúpeľmi a majte to k bazénu sotva pár krokov. Chybu určite neurobíte ani s osobne overeným pobytom, pri ktorom sme kvalitu služieb skontrolovali za vás.

Čo podniknúť, keď vás leňošenie na chvíľu omrzí? Okolie Büku je plné atraktívnych turistických lokalít. Začať však môžete už v samotnom meste, v ktorom to žije po celý rok. Veľa historických pamiatok, kultúrne vyžitie alebo pútnická Mariánska cesta vedúca cez krásnu prírodu. Nechýba tu ani Kneippov suchý chodník pre kúpeľných hostí. V okolí vyrazte napríklad na dobrodružnú dráhu Krištáľová veža alebo na výlet do národného parku Bukové hory.