Wellness pobyty v Karlových Varoch

Kde inde sa nechať rozmaznávať ako v Karlových Varoch? Najväčšie kúpeľné mesto v Česku vám ponúkne prvotriedne hotely, liečivé pramene aj nádhernú kolonádu. Doprajte si najrôznejšie blahodarné procedúry, odpočívajte v útulných kaviarňach a prechádzajte sa rozkvitnutými parkami. Wellness pobyt v Karlových Varoch vám vykúzli úsmev na tvári kedykoľvek počas roka. Tak kam vyrazíte?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Spa Hoteli IRIS sme si užili na maximum. Hotel bol v príjemnej lokalite a zároveň kúsok od centra kúpeľov. V modernej izbe s balkónom sme si skvele oddýchli. Na stravu v podobe bufetových raňajok a večerí sme sa vždy tešili a zakaždým sme sa skvele najedli. Od pobytu v kúpeľoch sme očakávali, že si poriadne oddýchneme, a to sa tiež splnilo. Menšie, ale skvele vybavené wellness aj špičkové procedúry nám veľmi prospeli. Možnosti výletov sú v Karlových Varoch naozaj bohaté a odporúčame pri nich ochutnať skvelé oblátky.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu
Overené Travelkingom

“V Karlových Varoch som bol prvýkrát a šlo o úžasný zážitok. Krásna architektúra, príjemní ľudia a množstvo zelene. Hotel je krásne architektonicky riešený a má veľmi milý a profesionálny personál. Jee skôr menší, pôsobí rodinne, preto sme sa tu cítili naozaj vítaní. K tomu tu sú priestranné izby, krásny výhľad do záhrady a aj úplný pokoj a ticho. Villa Smetana pre nás bola super voľbou aj preto, že je možné ubytovať sa so psíkom. Ak znova vyrazíme do Karlových Varov, určite jeho služby radi zas využijeme.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajiteľ Travelkingu


Nádherná kolonáda, sladké kúpeľné oblátky a liečivé minerálne pramene. Vydajte sa do Karlových Varov za odpočinkom aj kultúrnymi zážitkami. Vyberať môžete z luxusných hotelov, ktoré návštevníkom ponúkajú prvotriedne služby, procedúry a masáže. Wellness pobyty v Karlových Varoch si užijete či už sem vyrážate za liečbou svojich zdravotných neduhov, alebo si len potrebujete na chvíľu vydýchnuť a dobiť baterky.

Pobyt v Karlových Varoch vám osladí život nielen kúpeľnými oblátkami

V Karlových Varoch sa budete cítiť výnimočne. Vybrať si môžete neobmedzené wellness, ktorého súčasťou je aj relax v privátnej vírivke alebo odpočinok v saune, ktorý oceníte najmä v zimných mesiacoch. Ako v siedmom nebi sa budete cítiť, pokiaľ si vyberiete hotel prepojený s kúpeľmi. Zverte sa do rúk profesionálov a nechajte sa rozmaznávať počas masáží alebo procedúr, ako sú zábaly alebo liečebné kúpele.

Karlove Vary majú čo ponúknuť komukoľvek, kto do nich zavíta. Zamilované páry si tu užijú intímnu romantiku, seniori dostatok pokoja a rodiny s deťmi sa môžu tešiť na pohodovú dovolenku blízko turistických cieľov všetkého druhu. Či už na wellness pobyt do Varov vyrazíte s kýmkoľvek, oceníte pobyty s plnou penziou alebo s bohatými raňajkami, vďaka ktorým vykročíte do dovolenkového dňa plní energie.

A kam sa v Karlových Varoch a okolí vypraviť na výlet? V samotnom meste určite nevynechajte Tržnú, Mlýnsku kolonádu alebo preslávené Vřídlo. Za návštevu stojí aj pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla alebo vyhliadka Jelení skok. Zaujme vás tiež Múzeum voskových figurín, Múzeum Jana Bechera alebo skláreň Moser. V okolí sa môžete vybrať do Svatošských skál alebo na Petrovu výšinu.