Wellness pobyty v Karlových Varoch

Kde inde sa nechať rozmaznávať ako v Karlových Varoch? Najväčšie kúpeľné mesto v Česku vám ponúkne prvotriedne hotely, liečivé pramene aj nádhernú kolonádu. Doprajte si najrôznejšie blahodarné procedúry, odpočívajte v útulných kaviarňach a prechádzajte sa rozkvitnutými parkami. Wellness pobyt v Karlových Varoch vám vykúzli úsmev na tvári kedykoľvek počas roka. Tak kam vyrazíte?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V Karlových Varoch sme boli prvýkrát a pobyt sa nám veľmi páčil. Hotel stojí v peknej časti neďaleko centra s kolonádami a výhľadom na okolité hotely a do prírody. Na pobyte ma najviac nadchli kúpeľ a masáž, príjemná bola aj relaxácia vo wellness s bazénom a vírivkou alebo posedenie v kaviarni. Izba bola priestranná, pohodlné postele a balkón s posedením boli príjemným bonusom. Za výlet stojí centrum Varov, kolonády alebo neďaleká Plzeň s pivovarom.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“V Karlových Varoch snáď nie je exkluzívnejšie miesto na ubytovanie, než oproti Mlýnskej kolonády. Aj bez toho je ale hotel úžasným miestom na oddych. Disponuje totiž vlastným minerálnym prameňom a využíva ho na kúpeľné procedúry, ktoré sú, rovnako ako ostatné služby v hoteli, na vysokej úrovni. Čistota a precíznosť sú tu samozrejmosťou. Veľmi sa mi páčil čajový salónik, kde sú denne k dispozícii štyri druhy prvotriednych čajov.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím


Nádherná kolonáda, sladké kúpeľné oblátky a liečivé minerálne pramene. Vydajte sa do Karlových Varov za odpočinkom aj kultúrnymi zážitkami. Vyberať môžete z luxusných hotelov, ktoré návštevníkom ponúkajú prvotriedne služby, procedúry a masáže. Wellness pobyty v Karlových Varoch si užijete či už sem vyrážate za liečbou svojich zdravotných neduhov, alebo si len potrebujete na chvíľu vydýchnuť a dobiť baterky.

Pobyt v Karlových Varoch vám osladí život nielen kúpeľnými oblátkami

V Karlových Varoch sa budete cítiť výnimočne. Vybrať si môžete neobmedzené wellness, ktorého súčasťou je aj relax v privátnej vírivke alebo odpočinok v saune, ktorý oceníte najmä v zimných mesiacoch. Ako v siedmom nebi sa budete cítiť, pokiaľ si vyberiete hotel prepojený s kúpeľmi. Zverte sa do rúk profesionálov a nechajte sa rozmaznávať počas masáží alebo procedúr, ako sú zábaly alebo liečebné kúpele.

Karlove Vary majú čo ponúknuť komukoľvek, kto do nich zavíta. Zamilované páry si tu užijú intímnu romantiku, seniori dostatok pokoja a rodiny s deťmi sa môžu tešiť na pohodovú dovolenku blízko turistických cieľov všetkého druhu. Či už na wellness pobyt do Varov vyrazíte s kýmkoľvek, oceníte pobyty s plnou penziou alebo s bohatými raňajkami, vďaka ktorým vykročíte do dovolenkového dňa plní energie.

A kam sa v Karlových Varoch a okolí vypraviť na výlet? V samotnom meste určite nevynechajte Tržnú, Mlýnsku kolonádu alebo preslávené Vřídlo. Za návštevu stojí aj pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla alebo vyhliadka Jelení skok. Zaujme vás tiež Múzeum voskových figurín, Múzeum Jana Bechera alebo skláreň Moser. V okolí sa môžete vybrať do Svatošských skál alebo na Petrovu výšinu.