Wellness pobyty v Jizerských horách

Jizerské hory potešia nejedného milovníka prírody. Horské lúky, výhľady na zvlnenú krajinu, rašeliniská aj moderné rozhľadne - to všetko vás čaká, ak sa vydáte na wellness pobyt do Jizerských hôr. Odpočinok v hotelovej wellness zóne môžete striedať s turistikou alebo cyklistikou v nedotknutej prírode.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v rezorte Uko sme si užili. Izba Deluxe mala pohodlnú posteľ, na ktorej sa nám krásne spalo. Užili sme si výbornú polpenziu, relaxovali pri joge a vo wellness s bazénom, vírivkou a saunami. Všetok personál bol vrelý a ochotný. Páčili sa mi rôzne drobnosti ako vstup do domu bez topánok, spoločná kuchynka a vonkajšie hmyzie hotely. Z Bedřichova je to len kúsok na Ještěd, do lyžiarskych stredísk a do Liberca.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Z pobytu v Hoteli Liberecká Výšina *** sme odchádzali nadšení. Čerstvý vzduch, príroda, zvieratká čo nás každý deň vítali - tomu hovorím naozajstný relax. Z hotela vedie niekoľko peších turistických trás lesom. Jednou z nich sa dostanete priamo do Zoo Liberec. Z okna sme sa pozerali na západ slnka za Ještedom. Nikde okolo nejazdia žiadne autá, pretože k hotelu je jediná príjazdová cesta a potom už len lesy. Kto má rád prírodu, pokoj, zvieratá a turistiku, pre toho je to ideálna voľba.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodný tím


Na úplnom severe Čiech, v pravom výbežku, sa rozprestiera CHKO Jizerské hory. Oblasť je známa predovšetkým vďaka ikonickému televíznemu vysielaču Ještěd, ktorý sa vypína nad Liberecom. Po celý rok tu na vás však čaká oveľa viac zábavných aktivít ako iba výstup na Ještěd. Na svoje si prídu ako milovníci športového vyžitia a aktívnych dovoleniek, tak tí, ktorí si chcú oddýchnuť a načerpať nové sily napríklad vo vírivke či saune.

Za kvalitným odpočinkom do hornatej krajiny, ktorú stráži majestátny Ještěd

V Jizerských horách prežijete výnimočné okamihy v srdci rýdzej prírody. Celé dni môžete tráviť na nohách alebo na bicykli a objavovať horské zákutia. V zime zase nedáte dopustiť na parádne zjazdovky s prvotriednym servisom. Pokiaľ siahnete po wellness pobyte v Jizerských horách, budete mať kde dobiť baterky po celodennom šantení na kopcoch.

Wellness pobyty v Jizerských horách vám poskytnú všetko, čo potrebujete k dokonalému odpočinku. Relaxovať môžete v hoteli s bazénom, alebo so súkromnou vírivkou či fínskou saunou. Na výber máte aj z pobytov s masážami, ktoré dovedú váš relax do vyššej úrovne. Samozrejmosťou je tiež dobré jedlo, stravovať sa môžete formou polopenzie alebo rovno plnej penzie, aby ste si váš vysnívaný pobyt užili bez starostí.

A kam vyraziť na výlet? Až si prezriete najznámejšie lákadlá ako Ještěd alebo Liberec, môžete sa vydať aj k ňom menej známym, ale nie menej krásnym cieľom. Pozrieť sa môžete napríklad do mesta Frýdlant s rovnomenným zámkom, do Lázní Libverda s chrámom Navštívenia Panny Márie alebo na rozhľadňu Smrk, stojacu na najvyššom vrchu Jizerských hôr. Ďalej tu objavíte aj mnoho vodopádov, múzeí, vodných nádrží a desiatky kilometrov cyklotrás.