Wellness pobyty v Hegykő

Vyrazte za relaxom na západ Maďarska. Privíta vás tu malé mestečko Hegykő, ktoré vám ponúkne príjemné prostredie na ničím nerušený odpočinok. Termálne kúpele Sá-Ra, wellness zóny v hoteloch a krásna príroda v okolí – tak znie recept na pohodovú dovolenku. Naplánujte si ju vďaka ponuke wellness pobytov v Hegykő.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne skvelý! Hotel bol krásny, izba moderná a čistá, personál milý a ústretový. Veľmi nás nadchli bohaté raňajky a vynikajúce večere. Wellness centrum je menšie, ale aj tak parádne s pekným výhľadom na mesto. Hotel sa nachádza pri rieke Visle v pokojnejšej časti Krakova, takže počas noci je tu úplný pokoj. Do centra je to naozaj kúsok a cez most sa doň dostanete pohodlne aj pešo. Hotel Qubus bude určite naším útočiskom v Krakove aj v budúcnosti. Len si nabudúce vezmeme pobyt s polpenziou.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Maďarské mestečko Hegykő sa nachádza na západe krajiny, neďaleko hraníc a v obklopení krásnej prírody, ktorú môžete zájsť preskúmať, kedykoľvek sa vám zachce. Hlavným lákadlom, ktoré do mesta vábi hostí, sú parádne termálne kúpele. Tie ešte neboli objavené davmi turistov a sľubujú tak príjemný odpočinok, pri ktorom vás nikto a nič nebude rušiť.

(Ne)známe maďarské kúpele Hegykő vám ponúknu relax bez davov turistov

Maďarsko je krajinou termálnych kúpeľov, prečo teda vyraziť práve do menej známych Hegykő? Prekvapí vás, koľko vám tieto termály môžu ponúknuť. Celoročne sú tu v prevádzke tri bazény, v sezóne pribudnú ešte ďalšie štyri. Bazény sú napájané liečivou termálnou vodou, ktorá tu vyviera s teplotou až 55 °C. Ozdravovací prameň s vysokým obsahom horčíka, jódu a sodíka blahodárne pôsobí na problémy s pohybovým ústrojenstvom.

Ak si vyberiete wellness pobyt v Hegykő, budete sa tešiť z pokojného prostredia, ktoré nie je presýtené davmi kúpeľných hostí. Relaxovať tu môžete v kúpeľných Sá-Ra alebo vo wellness zóne vášho ubytovania, kde nájdete privátnu vírivku či saunu, ktorá bezchybne prehreje vaše unavené telo. Pre ešte väčší zážitok siahnite po hoteli prepojenom s kúpeľmi.

Po relaxe v kúpeľoch môžete vyraziť spoznať samotné mesto s prekrásnym zámkom Esterházy-kastély, ktoré sa prezýva maďarské Versailles. Oceníte aj okolie Hegykő, pretože neďaleko sa rozprestiera Národný park Fertő-Hanság, kde objavíte Neziderské jazero. Krajina je tu ako stvorená na výlety, či už na bicykli alebo pešo. Na celodenný výlet sa vydajte do historického Šopronu.