Wellness pobyty v Hegykő

Vyrazte za relaxom na západ Maďarska. Privíta vás tu malé mestečko Hegykő, ktoré vám ponúkne príjemné prostredie na ničím nerušený odpočinok. Termálne kúpele Sá-Ra, wellness zóny v hoteloch a krásna príroda v okolí – tak znie recept na pohodovú dovolenku. Naplánujte si ju vďaka ponuke wellness pobytov v Hegykő.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. S kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj v kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Maďarské mestečko Hegykő sa nachádza na západe krajiny, neďaleko hraníc a v obklopení krásnej prírody, ktorú môžete zájsť preskúmať, kedykoľvek sa vám zachce. Hlavným lákadlom, ktoré do mesta vábi hostí, sú parádne termálne kúpele. Tie ešte neboli objavené davmi turistov a sľubujú tak príjemný odpočinok, pri ktorom vás nikto a nič nebude rušiť.

(Ne)známe maďarské kúpele Hegykő vám ponúknu relax bez davov turistov

Maďarsko je krajinou termálnych kúpeľov, prečo teda vyraziť práve do menej známych Hegykő? Prekvapí vás, koľko vám tieto termály môžu ponúknuť. Celoročne sú tu v prevádzke tri bazény, v sezóne pribudnú ešte ďalšie štyri. Bazény sú napájané liečivou termálnou vodou, ktorá tu vyviera s teplotou až 55 °C. Ozdravovací prameň s vysokým obsahom horčíka, jódu a sodíka blahodárne pôsobí na problémy s pohybovým ústrojenstvom.

Ak si vyberiete wellness pobyt v Hegykő, budete sa tešiť z pokojného prostredia, ktoré nie je presýtené davmi kúpeľných hostí. Relaxovať tu môžete v kúpeľných Sá-Ra alebo vo wellness zóne vášho ubytovania, kde nájdete privátnu vírivku či saunu, ktorá bezchybne prehreje vaše unavené telo. Pre ešte väčší zážitok siahnite po hoteli prepojenom s kúpeľmi.

Po relaxe v kúpeľoch môžete vyraziť spoznať samotné mesto s prekrásnym zámkom Esterházy-kastély, ktoré sa prezýva maďarské Versailles. Oceníte aj okolie Hegykő, pretože neďaleko sa rozprestiera Národný park Fertő-Hanság, kde objavíte Neziderské jazero. Krajina je tu ako stvorená na výlety, či už na bicykli alebo pešo. Na celodenný výlet sa vydajte do historického Šopronu.