Wellness pobyty v Hegykő

Vyrazte za relaxom na západ Maďarska. Privíta vás tu malé mestečko Hegykő, ktoré vám ponúkne príjemné prostredie na ničím nerušený odpočinok. Termálne kúpele Sá-Ra, wellness zóny v hoteloch a krásna príroda v okolí – tak znie recept na pohodovú dovolenku. Naplánujte si ju vďaka ponuke wellness pobytov v Hegykő.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Maďarské mestečko Hegykő sa nachádza na západe krajiny, neďaleko hraníc a v obklopení krásnej prírody, ktorú môžete zájsť preskúmať, kedykoľvek sa vám zachce. Hlavným lákadlom, ktoré do mesta vábi hostí, sú parádne termálne kúpele. Tie ešte neboli objavené davmi turistov a sľubujú tak príjemný odpočinok, pri ktorom vás nikto a nič nebude rušiť.

(Ne)známe maďarské kúpele Hegykő vám ponúknu relax bez davov turistov

Maďarsko je krajinou termálnych kúpeľov, prečo teda vyraziť práve do menej známych Hegykő? Prekvapí vás, koľko vám tieto termály môžu ponúknuť. Celoročne sú tu v prevádzke tri bazény, v sezóne pribudnú ešte ďalšie štyri. Bazény sú napájané liečivou termálnou vodou, ktorá tu vyviera s teplotou až 55 °C. Ozdravovací prameň s vysokým obsahom horčíka, jódu a sodíka blahodárne pôsobí na problémy s pohybovým ústrojenstvom.

Ak si vyberiete wellness pobyt v Hegykő, budete sa tešiť z pokojného prostredia, ktoré nie je presýtené davmi kúpeľných hostí. Relaxovať tu môžete v kúpeľných Sá-Ra alebo vo wellness zóne vášho ubytovania, kde nájdete privátnu vírivku či saunu, ktorá bezchybne prehreje vaše unavené telo. Pre ešte väčší zážitok siahnite po hoteli prepojenom s kúpeľmi.

Po relaxe v kúpeľoch môžete vyraziť spoznať samotné mesto s prekrásnym zámkom Esterházy-kastély, ktoré sa prezýva maďarské Versailles. Oceníte aj okolie Hegykő, pretože neďaleko sa rozprestiera Národný park Fertő-Hanság, kde objavíte Neziderské jazero. Krajina je tu ako stvorená na výlety, či už na bicykli alebo pešo. Na celodenný výlet sa vydajte do historického Šopronu.