Wellness pobyty v Győri

Naplánujte si čas odpočinku. Stráviť ho môžete napríklad na wellness pobyte v Győri, v známych maďarských kúpeľoch nachádzajúcich sa sotva 15 km od hraníc so Slovenskom. Tešiť sa tu môžete nielen z blahodarných termálnych prameňov, ale aj z prekrásnej architektúry. Győr je ideálne miesto na pestrú dovolenku s celou rodinou alebo s drahou polovičkou. Tak aký pobyt vám padol do oka?

Načítavam ponuky...


Maďarské mesto Győr sa preslávilo predovšetkým parádnymi kúpeľmi, ktoré prinášajú množstvo príjemných zážitkov. Bazény sú napustené termálnymi prameňmi, ktoré v týchto miestach vyvierajú a vy si tak môžete dopriať ich blahodarné účinkov na zdravie. Pomôžu vám uľaviť od bolestí pohybového ústrojenstva a upokojí vašu myseľ.

Pamiatky, kultúra a wellness – v Győri sa skrátka nemôžete nudiť

Mesto Győr vás získa nielen kvôli bohatému kultúrnemu vyžitiu a termálnym kúpeľom, ale aj svojou jedinečnou atmosférou. V neposlednom rade vám urobí radosť aj malá vzdialenosť od hraníc so Slovenskom. Nájde sa tu dostatok zábavy pre všetky generácie a na svoje si prídu rodiny s deťmi aj seniori.

A čo sľubujú kúpele Rába Quelle? Vykúpať sa tu môžete v troch termálnych a piatich zážitkových bazénoch. Časť z nich je vonkajšia a časť vnútorná, vodné radovánky si tu tak môžete užívať kedykoľvek počas roka. Okrem bazénov je tu pre vás pripravená aj wellness zóna. Relaxujte v saunovom svete alebo sa oddajte odpočinku vo vírivke. Aby ste povýšili váš pobyt na novú úroveň, vyskúšajte hotely prepojené s kúpeľmi a vybehnite si k bazénu kedykoľvek pokojne v papučiach.

Győr urobí radosť aj všetkým milovníkom kultúry. Historické centrum mesta vám ponúkne hneď niekoľko barokových pamiatok. Obdivovať môžete napríklad námestie Bésci kapu tér alebo Opátsky dom z 18. storočia. Z ďalších pamiatok rozhodne stojí za zmienku Bazilika, Palác Zichy alebo súsošie Archy dohody. Vydať sa môžete aj na prechádzku pozdĺž jednej z troch riek, ktoré Győrom pretekajú, alebo do parku na ostrove Radó.