Wellness pobyty v Alpách

Vyrazte na aktívnu dovolenku spojenú s odpočinkom v rakúskych Alpách. V lete si naplánujte pešie túry, v zime si užite lyžovačku v moderných skiareáloch. Potom, čo sa nabažíte horskej krajiny, doprajte si zaslúžený odpočinok vo vírivke alebo saune. Stačí si vybrať wellness pobyt v Alpách a môžete sa tešiť na perfektnú dovolenku.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Na hoteli Unterberghof sa nám páčila jeho rodinná atmosféra a milý prístup personálu. Ubytovaní sme boli vo veľkej izbe, ktorá presne zodpovedala fotografiám v ponuke. Jediné malé mínus by som dala za skromnejší výber pri raňajkách. Okrem toho sme však boli s jedlom veľmi spokojní a veľmi nám chutilo. Okolie je plné atrakcií pre deti, takže tento hotel odporúčam aj na rodinnú dovolenku. Navštíviť môžete najväčšiu ľadovú jaskyňu na svete Eisriesenwelt alebo si vybrať z bezplatných aktivít v ponuke Flachau Summer Card.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finančný tím
Overené Travelkingom

“Z pobytu sme boli naozaj nadšení. Atmosféra kúpeľného Bad Gasteinu v spojení s okolitými horami je úžasná. Samotný hotel uspokojí aj náročnejšiu klientelu. Každý deň sme sa tešili na bohaté raňajky a veľmi chutné večere. Nesmiem zabudnúť ani na wellness, kde sme si každý deň oddýchli. Lokalita je ideálna pre najrôznejšie výlety do okolia, či už v zime, alebo v lete. Verím, že aj keby nám nevyšlo počasie, tak si pobyt vďaka termálnemu bazénu užijeme.”

Štepán Pospíšilík
Štepán Pospíšilík
Vedúci marketingového tímu


Ľadovcové jazerá, vodopády, údolia a ostré vrchy. Kto by nechcel relaxovať v takom nádhernom prostredí? Wellness pobyty v Alpách predbehnú vaše očakávania od perfektnej dovolenky. Turistiku, adrenalín alebo zimné športy môžete ľahko prepojiť aj s relaxom. Vyberte si wellness pobyt v Alpách a po dni strávenom na horských hrebeňoch si doprajte oddych vo vírivke alebo saune.

Aktívna aj odpočinková dovolenka v jednom? S wellness pobytom v Alpách áno!

Rakúske Alpy poskytujú nespočetné množstvo turistických atrakcií a prírodných krás, ktoré môžete na svojej dovolenke jednu po druhej objavovať. V lete si tu užijete turistiku, kúpanie alebo cykloturistiku. Na svoje si prídu aj milovníci adrenalínu, ktorí môžu vyskúšať napríklad paragliding. V zime sa zase môžete preháňať na lyžiach či na snowboarde po báječných zjazdovkách, ktoré majú dohromady viac ako 6 500 kilometrov.

Nezáleží na tom, ako veľkí športovci ste, príde chvíľa, kedy budete chcieť horské vrcholky vymeniť za trochu odpočinku. Potom si vyberte wellness pobyt v Alpách a doprajte si relax, ktorý si zaslúžite. Uvoľníte unavené svalstvo a upokojíte roztržitú myseľ. Vyberať môžete z hotelov s wellness zónami alebo priamo prepojenými s kúpeľmi, napríklad v malebnom kúpeľnom meste Bad Gastein.

Alpy zaberajú veľkú časť rakúskeho územia aj zasahujú aj na územie ďalších štátov. Kam sa teda vydať, aby ste si dovolenku naozaj užili? Vyraziť môžete napríklad do oblasti Soľnej komory, kde nájdete krásne ľadovcové jazerá, ako je napríklad Halštatské. V zime aj v lete vás čaká množstvo zábavy v oblasti Dachstein Krippenstein. Štajrsko, Vysoké Taury alebo Kaprun tiež splnia vaše očakávania.