Wellness pobyty v Alpách

Vyrazte na aktívnu dovolenku spojenú s odpočinkom v rakúskych Alpách. V lete si naplánujte pešie túry, v zime si užite lyžovačku v moderných skiareáloch. Potom, čo sa nabažíte horskej krajiny, doprajte si zaslúžený odpočinok vo vírivke alebo saune. Stačí si vybrať wellness pobyt v Alpách a môžete sa tešiť na perfektnú dovolenku.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel disponuje vlastným, veľmi kvalitným wellness centrom a vďaka lokalite je tiež ideálnym miestom na jednodňové výlety do okolia. Ak teda rovnako ako ja radi vyrážate na prechádzky do hôr a večer si chcete oddýchnuť v saune či v bazéne, tak je Sporthotel am Semmering ideálnou voľbou.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedúci zákazníckej podpory
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si aj napriek zlému počasiu veľmi užili. Personál hotela bol veľmi milý a ľahko sme sa dorozumeli anglicky. Všetko, čo sme mali v balíčku, nám sami hneď ponúkli. Izba bola úplne dostačujúca, čistá a pohodlná. Príjemným bonusom bol balkón. Najväčšia pecka bola určite strava - na všetkom sme si veľmi pochutnali a jedla bolo toľko, že sme ho skoro ani nemohli všetko zjesť. Z balíčka sme využili hlavne zľavovú kartu SommerCard, vďaka ktorej sme mali na množstvo miest vstup zadarmo. A najväčší zážitok? Rozhodne vysokohorská cesta Grossglockener Hochalpenstrasse.”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tím


Ľadovcové jazerá, vodopády, údolia a ostré vrchy. Kto by nechcel relaxovať v takom nádhernom prostredí? Wellness pobyty v Alpách predbehnú vaše očakávania od perfektnej dovolenky. Turistiku, adrenalín alebo zimné športy môžete ľahko prepojiť aj s relaxom. Vyberte si wellness pobyt v Alpách a po dni strávenom na horských hrebeňoch si doprajte oddych vo vírivke alebo saune.

Aktívna aj odpočinková dovolenka v jednom? S wellness pobytom v Alpách áno!

Rakúske Alpy poskytujú nespočetné množstvo turistických atrakcií a prírodných krás, ktoré môžete na svojej dovolenke jednu po druhej objavovať. V lete si tu užijete turistiku, kúpanie alebo cykloturistiku. Na svoje si prídu aj milovníci adrenalínu, ktorí môžu vyskúšať napríklad paragliding. V zime sa zase môžete preháňať na lyžiach či na snowboarde po báječných zjazdovkách, ktoré majú dohromady viac ako 6 500 kilometrov.

Nezáleží na tom, ako veľkí športovci ste, príde chvíľa, kedy budete chcieť horské vrcholky vymeniť za trochu odpočinku. Potom si vyberte wellness pobyt v Alpách a doprajte si relax, ktorý si zaslúžite. Uvoľníte unavené svalstvo a upokojíte roztržitú myseľ. Vyberať môžete z hotelov s wellness zónami alebo priamo prepojenými s kúpeľmi, napríklad v malebnom kúpeľnom meste Bad Gastein.

Alpy zaberajú veľkú časť rakúskeho územia aj zasahujú aj na územie ďalších štátov. Kam sa teda vydať, aby ste si dovolenku naozaj užili? Vyraziť môžete napríklad do oblasti Soľnej komory, kde nájdete krásne ľadovcové jazerá, ako je napríklad Halštatské. V zime aj v lete vás čaká množstvo zábavy v oblasti Dachstein Krippenstein. Štajrsko, Vysoké Taury alebo Kaprun tiež splnia vaše očakávania.