Wellness pobyty pre jedného

Potrebujete si oddýchnuť od všetkého a všetkých? Vyrazte na wellness pobyt pre jedného! Užite si pokoj, príjemné prechádzky i nerušenú relaxáciu v saune a vírivke. Garantujeme vám, že sa z dovolenky vrátite ako znovuzrodený!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Růže **** sme si skvele užili. Hotel sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite s možnosťou parkovania hneď vedľa. Personál bol veľmi milý a vnímavý. Veľkým pozitívom je pestrá ponuka relaxačných a ozdravných procedúr, ktoré sú vykonávané na vysokej úrovni. Milým prekvapením bola káva a dezert na privítanie, ktoré sme si vychutnali v hotelovej kaviarni. Raňajky aj večere boli veľmi chutné, pestré a čerstvé. V izbe nám k úplnému komfortu nič nechýbalo, interiéry sú navyše dobre udržiavané, aj keď nie je vybavenie zrovna najnovšie. Do hotela by som sa určite rád ešte vrátil.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Most Slávy *** sme si užili na maximum. Vďaka bohatej polpenzii sme nemuseli riešiť stravu, wellness centrum nám umožnilo na chvíľu si vydýchnuť a príjemná izba nám poskytla zázemie na objavovanie okolia. Ako milovníkov prírody nás potešili Strážovské vrchy pretkané turistickými trasami hneď za hotelom. Navyše sme to mali blízko aj mesto Trenčín, kde nás oslovil mohutný stredoveký hrad. Pobytu skrátka nič nechýbalo. Príďte si aj vy užiť relax v štýle filmových hviezd!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Senior copywriter


Veľmi radi by ste si oddýchli na wellness pobyte, ale nikto z rodiny, kamarátov či známych nemá práve čas? Neochudobnite sa o cestovateľské zážitky a vyrazte na pobyt pre jedného. Verte, že na to, aby ste si pobyt užili naplno, nikoho ďalšieho nepotrebujete!

Kam na wellness pobyt pre jedného?

Ísť na wellness pobyt bez sprievodu môže byť vlastne veľká výhra. Dovolenka bude čisto vo vašej réžii a predovšetkým sa budete môcť sústrediť len sami na seba a nerušenú relaxáciu. Nechajte sa rozmaznávať napríklad v Karlových Varoch, kde máme v ponuke pobyty na mieru šité sólo cestovateľom. Prejdete sa po kolonádach, kúpele si prezriete z obľúbených vyhliadok a po vychýrenom zákusku v Grandhoteli Pupp stačí si len obliecť župan a vychutnávať si zaslúžený oddych vo wellness.

Ako v bavlnke si budete pripadať aj v Mariánskych Lázňach, ktoré vás očarí komornejšie, ale o to viac relaxačnou atmosférou. Počas výletov do blízkych výletných cieľov si ľahko vyčistíte hlavu. Baterky si potom dobijete v saune, vírivke alebo počas príjemnej masáže.