Wellness pobyty pre jedného

Potrebujete si oddýchnuť od všetkého a všetkých? Vyrazte na wellness pobyt pre jedného! Užite si pokoj, príjemné prechádzky i nerušenú relaxáciu v saune a vírivke. Garantujeme vám, že sa z dovolenky vrátite ako znovuzrodený!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Lepšie umiestnenie hotela v Karlových Varoch sme si ani nemohli priať! Personál bol veľmi ochotný a vybavenie hotela bolo do najmenšieho detailu prispôsobené hosťom, ktorí prišli na kúpeľný pobyt. Izba bola priestranná a čistá. Potešili nás maličkosti ako misa s ovocím či župany. Raňajky boli bohaté a večere chutné. Procedúry, ktoré sme vyskúšali, nám dodali energiu na prehliadku kúpeľov. Centrum mesta je z hotela vzdialené len pár krokov, takže sme si mohli vychutnať prechádzku s nočným osvetlením pozdĺž rieky aj posedenie s nápojmi v parku vedľa Sadovej kolonády. ”

Fanni Soós
Fanni Soós
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Osobne by som hotelu udelil aj viac ako 4 hviezdy. Interiér je čistý a moderný. V hotelovej reštaurácii som si skvele pochutnal a v Balneu bolo na výber naozaj z veľkého množstva procedúr. Najviac sa mi ale páčilo výnimočné wellness s panoramatickým výhľadom z terasy. Myslím, že z pobytu v Hoteli Royal Regent si odnesiete len príjemné spomienky a dojmy.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím


Veľmi radi by ste si oddýchli na wellness pobyte, ale nikto z rodiny, kamarátov či známych nemá práve čas? Neochudobnite sa o cestovateľské zážitky a vyrazte na pobyt pre jedného. Verte, že na to, aby ste si pobyt užili naplno, nikoho ďalšieho nepotrebujete!

Kam na wellness pobyt pre jedného?

Ísť na wellness pobyt bez sprievodu môže byť vlastne veľká výhra. Dovolenka bude čisto vo vašej réžii a predovšetkým sa budete môcť sústrediť len sami na seba a nerušenú relaxáciu. Nechajte sa rozmaznávať napríklad v Karlových Varoch, kde máme v ponuke pobyty na mieru šité sólo cestovateľom. Prejdete sa po kolonádach, kúpele si prezriete z obľúbených vyhliadok a po vychýrenom zákusku v Grandhoteli Pupp stačí si len obliecť župan a vychutnávať si zaslúžený oddych vo wellness.

Ako v bavlnke si budete pripadať aj v Mariánskych Lázňach, ktoré vás očarí komornejšie, ale o to viac relaxačnou atmosférou. Počas výletov do blízkych výletných cieľov si ľahko vyčistíte hlavu. Baterky si potom dobijete v saune, vírivke alebo počas príjemnej masáže.