Wellness pobyty pre jedného

Potrebujete si oddýchnuť od všetkého a všetkých? Vyrazte na wellness pobyt pre jedného! Užite si pokoj, príjemné prechádzky i nerušenú relaxáciu v saune a vírivke. Garantujeme vám, že sa z dovolenky vrátite ako znovuzrodený!

Načítavam ponuky...


Veľmi radi by ste si oddýchli na wellness pobyte, ale nikto z rodiny, kamarátov či známych nemá práve čas? Neochudobnite sa o cestovateľské zážitky a vyrazte na pobyt pre jedného. Verte, že na to, aby ste si pobyt užili naplno, nikoho ďalšieho nepotrebujete!

Kam na wellness pobyt pre jedného?

Ísť na wellness pobyt bez sprievodu môže byť vlastne veľká výhra. Dovolenka bude čisto vo vašej réžii a predovšetkým sa budete môcť sústrediť len sami na seba a nerušenú relaxáciu. Nechajte sa rozmaznávať napríklad v Karlových Varoch, kde máme v ponuke pobyty na mieru šité sólo cestovateľom. Prejdete sa po kolonádach, kúpele si prezriete z obľúbených vyhliadok a po vychýrenom zákusku v Grandhoteli Pupp stačí si len obliecť župan a vychutnávať si zaslúžený oddych vo wellness.

Ako v bavlnke si budete pripadať aj v Mariánskych Lázňach, ktoré vás očarí komornejšie, ale o to viac relaxačnou atmosférou. Počas výletov do blízkych výletných cieľov si ľahko vyčistíte hlavu. Baterky si potom dobijete v saune, vírivke alebo počas príjemnej masáže.