Víkendové pobyty v Budapešti

Maďarská metropola je dokonalou destináciou na víkendový pobyt. Mesto na Dunaji ponúka mnoho výnimočných pamiatok, špičkové termálne kúpele aj možnosť ochutnať vychýrené špeciality maďarskej kuchyne. Vydajte sa na víkend v Budapešti a užite si to všetko!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Grand Jules Boat Hotel sa nachádza na brehu Dunaja, blízko pamiatok Budapešti. Naša izba bola malá ale dostačujúca, s nádherným výhľadom na budovu parlamentu a reťazový most. V rámci ubytovania sme mali bohaté raňajky formou bufetu. Personál bol veľmi milý a usmievavý. Jedinú výhradu máme k hluku spôsobenému chôdzou ostatných hostí na hornej terase lode. Celkovo sme však boli s pobytom veľmi spokojní. Pre tých, ktorí hľadajú nevšedné ubytovanie, pobyt rozhodne odporúčame.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznícka podpora
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Stáció na mňa naozaj zapôsobil a rád ho s čistým svedomím odporučím každému, kto by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality a navyše za skvelú cenu. Samotná Budapešť je veľmi pekná, prezrel som si centrum mesta, Országház, teda budovu parlamentu, Rybársku baštu a urobil som si aj prechádzku po brehu Dunaja. Vidieť je tu toho ale skutočne veľa, takže sa sem určite budem chcieť ešte vrátiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím


Hľadáte atraktívnu zahraničnú destináciu pre kratší víkendový pobyt? Existuje množstvo dôvodov, prečo vybrať práve Budapešť! V maďarskej metropole nájdete množstvo pamiatok svetového významu. Tie najvýznamnejšie z nich ležia blízko pri sebe, takže ich stihnete prejsť pokojne aj pešo. Ak patríte k milovníkom umenia, zavítajte do budapeštianskych galérií a múzeí a prezrite si diela známych umelcov. Vyznávači odpočinku zase môžu zamieriť do špičkových kúpeľných areálov, ktorých je priamo v meste hneď niekoľko. A samozrejme, by bola škoda neochutnať delikatesy maďarskej kuchyne, na ktoré narazíte na každom kroku.

Kam na víkendový pobyt v Budapešti?

Budapeštianske termálne kúpele aj pramene sú vychýrené, a tak by bola veľká škoda ich nenavštíviť. Na prechádzku mestom si so sebou vezmite aj plavky a medzi obdivovaním historických pamiatok zamierte aj do termálnych kúpeľov s bohatou históriou priamo v centre mesta. Verte, že po dni strávenom chodením po impozantných budapeštianskych pamiatkach vám odpočinok príde naozaj vhod.

Pobyt v Budapešti si užila aj členka tímu Travelking Júlia a pobyt v Hoteli Stáció **** môže s pokojným srdcom odporučiť aj vám. Ako sa jej v hoteli páčilo? To sa dočítate v recenzii zo séria Osobne overené.