Víkendové pobyty pri mori

Nechcete si vybrať dlhú dovolenku, ale more a pláže vám už tak veľmi chýbajú? Vypravte sa načerpať vitamín D na víkendový pobyt k moru a uvidíte, že teplá klíma a príjemná atmosféra vás nabijú energiou aj za tak krátku dobu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza hneď pri pobrežnej promenáde a kamienkovej pláži. Medzi vodné atrakcie patrí vnútorný a vonkajší bazén a, samozrejme, more. Izba bola priestranná s veľkým balkónom a výhľadom na more aj ostrov Pag. Skvele som si v ňom oddýchol, najmä vďaka dobrej klimatizácii. Jedlo formou all inclusive bufetov bolo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene od rána do večera, takže sa počas dovolenky nemusíte báť ani smädu. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou naozaj výnimočnou časťou Chorvátska, ktorú odporúčam navštíviť loďou Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“V Hoteli Victoria sme strávili príjemný a odpočinkový pobyt. Personál hotela bol veľmi milý a ochotne nám všetko vysvetlil. Izba bola dostačujúca a príjemným prekvapením bol veľký balkón. Najviac sme boli nadšení z wellness centra. Do sauny sme sa chodili zohriať po kúpaní v osviežujúcich vodách Baltu. Odporúčame navštíviť piesočnú pláž kúsok od hotela, vyskúšať kúpanie v Baltskom mori a zájsť do susedného mesta Kolobreh.”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznícka podpora


Milujete more a už sa nemôžete dočkať, až si na dovolenke zase zašantíte vo vlnách a po večeri sa vyberiete na prechádzku po pobrežnej promenáde? Dobrá správa je, že na to nemusíte čakať celý rok! Zájdite si k moru na víkend a načerpajte jeho energiu!

Kam na víkend k moru?

Najväčšej obľube sa medzi slovenskými turistami dlhodobo teší Jadran a nie je sa čomu čudovať. Priezračne čisté more, malebné borovicové háje, pohodová balkánska atmosféra a pohostinnosť miestnych robia z Chorvátska jednoducho dokonalú dovolenkovú destináciu. Regióny na severe krajiny ako Istria či Kvarnerský záliv navyše ležia len pár hodín cesty od hraníc so Slovenskom, a tak sú ideálne na kratšie pobyty.

Premýšľali sme už niekedy, že by ste sa na dovolenku k moru vydali presne opačným smerom – teda na sever? Ak nie, tak je to skutočná škoda, pretože na pobreží Baltského mora v Poľsku na vás čakajú dlhé piesočné pláže, vysoký štandard služieb a množstvo zaujímavých miest na objavovanie. Ďalšou výhodou dovolenky pri mori v Poľsku je, že teploty sa tu počas leta šplhajú maximálne k 30 °C, a tak tu môže byť oveľa príjemnejšie ako na vyhriatom juhu Európy.