Víkendové pobyty pri mori

Nechcete si vybrať dlhú dovolenku, ale more a pláže vám už tak veľmi chýbajú? Vypravte sa načerpať vitamín D na víkendový pobyt k moru a uvidíte, že teplá klíma a príjemná atmosféra vás nabijú energiou aj za tak krátku dobu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Rezort Crvena Luka sa nachádza mimo mesta a patrí k nemu snáď najkrajšia pláž v celom Chorvátsku. Priestranné izby ponúkajú komfortné ubytovanie. Bufetová polpenzia je plná dobrôt a nadchne každého milovníka stredomorskej kuchyne. Odpočívať môžete aj v modernom wellness s vyhrievaným bazénom a dvomi saunami. Dokonalé zázemie tu nájdu rodiny s deťmi - je tu niekoľko ihrísk, parádna herňa a animácie. V okolí je množstvo prírodných i kultúrnych krás od Vranského jazera cez historický Zadar po pohorie Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli La Luna **** úplne prekonal moje očakávania v tom najlepšom zmysle. Hotel sa nachádza v najzelenšej časti ostrova Pag a všetky jeho priestory sú skvele udržiavané a dokonale čisté. V izbe s balkónom a výhľadom na more sme sa cítili ako doma a nič nám nechýbalo. Stravovanie vo forme all inclusive nemalo chybu - od rána do večera bol k dispozícii dostatok vynikajúceho jedla i pitia vrátane alkoholu. Hotel má krásnu pláž s ležadlami aj veľký vonkajší bazén, v dochádzkové vzdialenosti je navyše niekoľko pekných prírodných pláží. Miestom ako stvoreným na odpočinok je wellness so saunovým svetom, bazénom a vírivkou. Ostrov Pag je navyše miestom plným atraktívnych výletných cieľov, takže sa tam veľmi rada vraciam. Nabudúce pokojne znova do tohto hotela!”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím


Milujete more a už sa nemôžete dočkať, až si na dovolenke zase zašantíte vo vlnách a po večeri sa vyberiete na prechádzku po pobrežnej promenáde? Dobrá správa je, že na to nemusíte čakať celý rok! Zájdite si k moru na víkend a načerpajte jeho energiu!

Kam na víkend k moru?

Najväčšej obľube sa medzi slovenskými turistami dlhodobo teší Jadran a nie je sa čomu čudovať. Priezračne čisté more, malebné borovicové háje, pohodová balkánska atmosféra a pohostinnosť miestnych robia z Chorvátska jednoducho dokonalú dovolenkovú destináciu. Regióny na severe krajiny ako Istria či Kvarnerský záliv navyše ležia len pár hodín cesty od hraníc so Slovenskom, a tak sú ideálne na kratšie pobyty.

Premýšľali sme už niekedy, že by ste sa na dovolenku k moru vydali presne opačným smerom – teda na sever? Ak nie, tak je to skutočná škoda, pretože na pobreží Baltského mora v Poľsku na vás čakajú dlhé piesočné pláže, vysoký štandard služieb a množstvo zaujímavých miest na objavovanie. Ďalšou výhodou dovolenky pri mori v Poľsku je, že teploty sa tu počas leta šplhajú maximálne k 30 °C, a tak tu môže byť oveľa príjemnejšie ako na vyhriatom juhu Európy.