Víkendové pobyty pri mori

Nechcete si vybrať dlhú dovolenku, ale more a pláže vám už tak veľmi chýbajú? Vypravte sa načerpať vitamín D na víkendový pobyt k moru a uvidíte, že teplá klíma a príjemná atmosféra vás nabijú energiou aj za tak krátku dobu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Pagus **** bol báječný od začiatku do konca. Relaxovali sme vo vnútornom i vonkajšom bazéne, vo vírivke aj priamo v mori, ku ktorému je to pár krokov. V priestrannej izbe s veľkým balkónom s výhľadom na more som sa cítila skvele a krásne som si v nej oddýchla. Jedlo vo forme all inclusive nemalo chybu a verím, že z bohatej ponuky skvele pripravených jedál si vyberie každý. Súčasťou sú alkoholické aj nealkoholické nápoje. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou skutočne výnimočnou časťou Chorvátska, kam sa rada vrátim.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím


Milujete more a už sa nemôžete dočkať, až si na dovolenke zase zašantíte vo vlnách a po večeri sa vyberiete na prechádzku po pobrežnej promenáde? Dobrá správa je, že na to nemusíte čakať celý rok! Zájdite si k moru na víkend a načerpajte jeho energiu!

Kam na víkend k moru?

Najväčšej obľube sa medzi slovenskými turistami dlhodobo teší Jadran a nie je sa čomu čudovať. Priezračne čisté more, malebné borovicové háje, pohodová balkánska atmosféra a pohostinnosť miestnych robia z Chorvátska jednoducho dokonalú dovolenkovú destináciu. Regióny na severe krajiny ako Istria či Kvarnerský záliv navyše ležia len pár hodín cesty od hraníc so Slovenskom, a tak sú ideálne na kratšie pobyty.

Premýšľali sme už niekedy, že by ste sa na dovolenku k moru vydali presne opačným smerom – teda na sever? Ak nie, tak je to skutočná škoda, pretože na pobreží Baltského mora v Poľsku na vás čakajú dlhé piesočné pláže, vysoký štandard služieb a množstvo zaujímavých miest na objavovanie. Ďalšou výhodou dovolenky pri mori v Poľsku je, že teploty sa tu počas leta šplhajú maximálne k 30 °C, a tak tu môže byť oveľa príjemnejšie ako na vyhriatom juhu Európy.