Víkendové pobyty pri mori

Nechcete si vybrať dlhú dovolenku, ale more a pláže vám už tak veľmi chýbajú? Vypravte sa načerpať vitamín D na víkendový pobyt k moru a uvidíte, že teplá klíma a príjemná atmosféra vás nabijú energiou aj za tak krátku dobu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Tento hotel som navštívil už dvakrát. Má perfektnú polohu, len asi 5 minút pešo od nádhernej zátoky, ktorá vás ohromí výhľadom. Zúčastnil som sa aj výletu loďou s množstvom aktivít na celý deň, ako napríklad návšteva mesta či pláže. Personál hotela bol tiež skvelý, majú tu veľmi príjemné, útulné wellness a večer hrala živá hudba.”

Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Milujete more a už sa nemôžete dočkať, až si na dovolenke zase zašantíte vo vlnách a po večeri sa vyberiete na prechádzku po pobrežnej promenáde? Dobrá správa je, že na to nemusíte čakať celý rok! Zájdite si k moru na víkend a načerpajte jeho energiu!

Kam na víkend k moru?

Najväčšej obľube sa medzi slovenskými turistami dlhodobo teší Jadran a nie je sa čomu čudovať. Priezračne čisté more, malebné borovicové háje, pohodová balkánska atmosféra a pohostinnosť miestnych robia z Chorvátska jednoducho dokonalú dovolenkovú destináciu. Regióny na severe krajiny ako Istria či Kvarnerský záliv navyše ležia len pár hodín cesty od hraníc so Slovenskom, a tak sú ideálne na kratšie pobyty.

Premýšľali sme už niekedy, že by ste sa na dovolenku k moru vydali presne opačným smerom – teda na sever? Ak nie, tak je to skutočná škoda, pretože na pobreží Baltského mora v Poľsku na vás čakajú dlhé piesočné pláže, vysoký štandard služieb a množstvo zaujímavých miest na objavovanie. Ďalšou výhodou dovolenky pri mori v Poľsku je, že teploty sa tu počas leta šplhajú maximálne k 30 °C, a tak tu môže byť oveľa príjemnejšie ako na vyhriatom juhu Európy.