Víkendové pobyty pre jedného

Radi by ste využili víkend na cestovanie alebo napríklad kúpeľný oddych, ale nemáte práve žiadneho spolucestovateľa? To predsa vôbec nevadí! Vydajte sa na víkendový pobyt pre jedného a užite si čas, ktorý venujete sami sebe.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V Karlových Varoch snáď nie je exkluzívnejšie miesto, kde sa môžete ubytovať, než oproti Mlýnskej kolonády. Aj bez toho je ale hotel úžasným miestom na oddych. Disponuje totiž vlastným minerálnym prameňom a využíva ho na kúpeľné procedúry, ktoré sú, rovnako ako ostatné služby v hoteli, na vysokej úrovni. Čistota a precíznosť sú tu samozrejmosťou. Osobne sa mi tiež veľmi páčil čajový salónik, kde sú denne k dispozícii štyri druhy prvotriednych čajov.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Lepšie umiestnenie hotela v Karlových Varoch sme si ani nemohli priať! Personál bol veľmi ochotný a vybavenie hotela bolo do najmenšieho detailu prispôsobené hosťom, ktorí prišli na kúpeľný pobyt. Izba bola priestranná a čistá. Potešili nás maličkosti ako misa s ovocím či župany. Raňajky boli bohaté a večere chutné. Procedúry, ktoré sme vyskúšali, nám dodali energiu na prehliadku kúpeľov. Centrum mesta je z hotela vzdialené len pár krokov, takže sme si mohli vychutnať prechádzku s nočným osvetlením pozdĺž rieky aj posedenie s nápojmi v parku vedľa Sadovej kolonády. ”

Fanni Soós
Fanni Soós
Marketingový tím


Po náročnom pracovnom týždni nie je nič lepšie, ako na víkend niekam vyraziť a všetky starosti všedných dní nechať doma. Nenechajte sa odradiť tým, že nikto z vašich známych či blízkych práve nemôže a vydajte sa za dobrodružstvom alebo odpočinkom sami. Víkendový pobyt pre jedného je ideálna príležitosť na oddych a navyše bude program aj všetko ostatné iba vo vašej réžii.

Kam na víkendový pobyt pre jednu osobu?

Ak si potrebujete predovšetkým oddýchnuť od všetkého a všetkých, vyberte si niektorý z kúpeľných pobytov. Do tých najlepších kúpeľov sa dokonca nemusíte ani vydávať za hranice. Veľa hotelov, ktoré máme v ponuke, ponúkajú pobytové balíčky pre jedného, ​​a tak nebudete musieť doplácať nič navyše. Perfektný odpočinok vám zabezpečia aj pobyty s wellness, kde nebude chýbať vírivka alebo relaxačný bazén. Verte, že z tak odpočinkovej dovolenky sa po víkende vrátite ako znovuzrodený.