Víkendové pobyty pre jedného

Radi by ste využili víkend na cestovanie alebo napríklad kúpeľný oddych, ale nemáte práve žiadneho spolucestovateľa? To predsa vôbec nevadí! Vydajte sa na víkendový pobyt pre jedného a užite si čas, ktorý venujete sami sebe.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V Hoteli La Bohemia som si pripadal, akoby som sa vrátil do obdobia baroka s jeho krásnymi freskami, nábytkom aj interiérom. Z balkóna som mal navyše krásny výhľad na promenádu. Pobyt by som odporučil každému, kto má rád rozhľadne - len kúsok od hotela som ich navštívil hneď niekoľko. Blízko je aj niekoľko prameňov liečivej minerálnej vody. Do kanistra si ju síce nabrať nemôžete, ale kto by odolal a nenaplnil si aspoň pár fľaštičiek.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Karlove Vary som navštívil prvýkrát a dúfam, že nie naposledy. Pobyt sme s partnerkou strávili v Hoteli Kolonáda ****, čo bola skvelá voľba! Hotel sa nachádza priamo v kúpeľnom centre, a tak je to z neho blízko na kolonády aj ďalšie atraktívne výletné ciele. Izba bola priestranná a vybavená všetkým potrebným pre naše pohodlie. Výber pokrmov bol na raňajkách aj večeriach naozaj bohatý a zahŕňal aj netradičné špeciality. Celkovo sme si na polpenzii veľmi pochutnali. Hotel má vlastné wellness centrum s bazénom, vírivkou a saunou, kde sme si po aktívne strávenom dni na výletoch krásne oddýchli. Či už sa na pobyt vydáte v akomkoľvek období, odporúčam zaobstarať si turistickú kartu Karlovy Vary Region Card. S ňou budete mať vstupné na množstvo atrakcií zadarmo, a tak si pobyt užijete na maximum rovnako ako my.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Obchodný tím


Po náročnom pracovnom týždni nie je nič lepšie, ako na víkend niekam vyraziť a všetky starosti všedných dní nechať doma. Nenechajte sa odradiť tým, že nikto z vašich známych či blízkych práve nemôže a vydajte sa za dobrodružstvom alebo odpočinkom sami. Víkendový pobyt pre jedného je ideálna príležitosť na oddych a navyše bude program aj všetko ostatné iba vo vašej réžii.

Kam na víkendový pobyt pre jednu osobu?

Ak si potrebujete predovšetkým oddýchnuť od všetkého a všetkých, vyberte si niektorý z kúpeľných pobytov. Do tých najlepších kúpeľov sa dokonca nemusíte ani vydávať za hranice. Veľa hotelov, ktoré máme v ponuke, ponúkajú pobytové balíčky pre jedného, ​​a tak nebudete musieť doplácať nič navyše. Perfektný odpočinok vám zabezpečia aj pobyty s wellness, kde nebude chýbať vírivka alebo relaxačný bazén. Verte, že z tak odpočinkovej dovolenky sa po víkende vrátite ako znovuzrodený.