Dovolenka v Siófoku

Aká je dovolenka pri Maďarskom mori? Jedným slovom skvelá! Kto by si neužil relax pri plytkom jazere s teplou vodou, piesočnými plážami a množstvom atrakcií na brehu? Vyberte si pobyt v Siófoku pri Balatone, zbaľte plavky a dobrú náladu a vydajte sa s rodinou za zážitkami.

Načítavam ponuky...

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Populárne letovisko Siófok leží na brehu Balatonu a láka návštevníkov na príjemné chvíľky pri vode. Južná časť Maďarského mora je obľúbenou destináciou rodín s deťmi, a to kvôli pozvoľnému a plytkému vstupu do vody a piesočným plážam. Viac než 17 km dlhé pobrežie je rajom letných radovánok a vstupenkou k bezstarostnej dovolenke.

Dovolenka na brehu Balatonu so všetkou parádou

Pri maďarskom Balatone vás čaká skvelá dovolenka pri vode. Oddýchnete si na dvoch slávnych plážach - Strieborný breh a Zlatý breh, pri ktorom sa prejdete aj po krásnej promenáde s barmi, reštauráciami a butikmi. Obe pláže majú skvelé zázemie, vďaka ktorému vám pri kúpaní nebude nič chýbať. Útočisko nájdete v živom letovisku Siófok, kde na vás okrem ubytovania čakajú aj pamiatky a skvelé podniky.

Najznámejšou stavbou v meste je 42 m vysoká vodárenská veža, ktorou sa týči v centre mesta asi 400 m od jazera. Atraktivitu veži dodáva kaviareň, z ktorej sa vám naskytne skvelý výhľad na mesto spolu s vodnou hladinou. Navyše vás hore vyvezie výťah, a tak sa v letnej horúčave nemusíte trápiť s výstupom schodov. Ďalšou atrakciou, ktorá vás tiež priblíži oblohe, je veľký ruský kolotoč pri Zlatom brehu.

A to ešte stále nie je všetko! V meste sa prejdete v krásne vysadených parkoch, stretnete vznešené labute a uštebotané čajky, alebo si užijete romantiku pri večernej prechádzke prístavu. Obzvlášť, ak si vyberiete pobyt pri pláži, budete si tu pripadať naozaj skoro ako pri mori.