Romantický pobyt pre dvoch s all inclusive

Pokiaľ u vás a vášho partnera prechádza láska cez žalúdok, nemalo by na vašom romantickom pobyte chýbať all inclusive. Lásky, jedla aj pitia bude skrátka neobmedzené množstvo!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. S kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj v kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Pri príchode nás hneď pohltila skvelá domácka atmosféra, ktorá je prítomná ako medzi personálom, tak v celom hoteli. Tu snáď ani nie je možné mať zlú náladu. Apartmán bol priestranný a čistý, po všetkých procedúrach sme na zdravotných matracoch spali ako v bavlnke. :). Presklená terasa, kde sa podávalo jedlo, ponúkala krásny výhľad na rybníky a okolité lúky. Ak sem zavítate s deťmi, určite odporúčam opýtať sa na možnosť ubytovania v Jesenických hríbikoch. Kto by nechcel skúsiť bývať ako Šmolinka alebo Tatko Šmolko?”

Michaela Nallerová
Michaela Nallerová
Obchodný tím


Pokiaľ so svojím milovaným zdieľate lásku k jedlu, je pre vás romantický pobyt s all inclusive jasnou voľbou. Hoďte za hlavu všetky starosti a užívajte si iba jeden druhého. Ráno si vychutnáte bohaté raňajky, na poludnie sa posilníte lahodným obedom a dokonalým zakončením dňa potom bude výborná večera. Vďaka desiatam rozhodne nehrozí ani hlad počas dňa. V balíčku bývajú zahrnuté aj nápoje, takže sa nemusíte obávať ani o dostatočný pitný režim.

Pobyt s all incluseve si môžete dopriať napríklad počas kúpeľného relaxu v Maďarsku alebo aj v Chorvátsku pri mori. Starosti so stravou si nemusíte robiť ani na pobyte s wellness.