Dovolenka v Chorvátsku s all inclusive

Chorvátsko je pre slovenských turistov dlhodobo najobľúbenejšou destináciou na letnú dovolenku. Čisté more, krásna príroda a starobylé mestá vzdialené len pár hodín cesty autom sú skrátka kombináciou, ktorej odolá len máloktorý cestovateľ. Vyberte si tento rok pobyt v Chorvátsku s all inclusive a doprajte jedlá a pitie, čo hrdlo ráči.

Načítavam ponuky...


Slovenským turistom ponúka Chorvátsko všetko na dokonalú letnú dovolenku. Krásne rozmanité pláže obmývané čistým morom, historické mestá plné pamiatok, svetoznáme vodopády i pohodovú jadranskú atmosféru. Do väčšiny chorvátskych pobrežných letovísk sa navyše dá autom dôjsť počas jediného dňa či noci.

Prečo si vybrať dovolenku v Chorvátsku s all inclusive?

Chorvátsko je krajinou zasľúbenou všetkým, ktorí idú na letnú dovolenku hlavne kvôli kúpaniu v mori, opaľovaniu sa na pláži a prechádzkam po malebných promenádach. Pokiaľ budete mať navyše stravovanie vo forme all inclusive, ubudnú vám starosti s tým, kde sa najesť. Bohaté bufetové stoly uspokoja na raňajkách, obedoch a večerách aj tie najmaškrtnejšie jazýčky. Súčasťou býva spravidla aj občerstvenie počas dňa. Okrem nádherných zážitkov pri mori sa tak budete každý deň pobytu tešiť aj na množstvo dobrého jedla a pitia.