Dovolenka v Chorvátsku s all inclusive

Chorvátsko je pre slovenských turistov dlhodobo najobľúbenejšou destináciou na letnú dovolenku. Čisté more, krásna príroda a starobylé mestá vzdialené len pár hodín cesty autom sú skrátka kombináciou, ktorej odolá len máloktorý cestovateľ. Vyberte si tento rok pobyt v Chorvátsku s all inclusive a doprajte jedlá a pitie, čo hrdlo ráči.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Pagus **** bol báječný od začiatku do konca. Relaxovali sme vo vnútornom i vonkajšom bazéne, vo vírivke aj priamo v mori, ku ktorému je to pár krokov. V priestrannej izbe s veľkým balkónom s výhľadom na more som sa cítila skvele a krásne som si v nej oddýchla. Jedlo vo forme all inclusive nemalo chybu, z bohatej ponuky skvele pripravených jedál si vyberie každý. Súčasťou sú alko aj nealko nápoje. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou skutočne výnimočnou časťou Chorvátska, kam sa rada vrátim.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím


Slovenským turistom ponúka Chorvátsko všetko na dokonalú letnú dovolenku. Krásne rozmanité pláže obmývané čistým morom, historické mestá plné pamiatok, svetoznáme vodopády i pohodovú jadranskú atmosféru. Do väčšiny chorvátskych pobrežných letovísk sa navyše dá autom dôjsť počas jediného dňa či noci.

Prečo si vybrať dovolenku v Chorvátsku s all inclusive?

Chorvátsko je krajinou zasľúbenou všetkým, ktorí idú na letnú dovolenku hlavne kvôli kúpaniu v mori, opaľovaniu sa na pláži a prechádzkam po malebných promenádach. Pokiaľ budete mať navyše stravovanie vo forme all inclusive, ubudnú vám starosti s tým, kde sa najesť. Bohaté bufetové stoly uspokoja na raňajkách, obedoch a večerách aj tie najmaškrtnejšie jazýčky. Súčasťou býva spravidla aj občerstvenie počas dňa. Okrem nádherných zážitkov pri mori sa tak budete každý deň pobytu tešiť aj na množstvo dobrého jedla a pitia.