Dovolenka v Chorvátsku s all inclusive

Chorvátsko je pre slovenských turistov dlhodobo najobľúbenejšou destináciou na letnú dovolenku. Čisté more, krásna príroda a starobylé mestá vzdialené len pár hodín cesty autom sú skrátka kombináciou, ktorej odolá len máloktorý cestovateľ. Vyberte si tento rok pobyt v Chorvátsku s all inclusive a doprajte jedlá a pitie, čo hrdlo ráči.

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.Slovenským turistom ponúka Chorvátsko všetko na dokonalú letnú dovolenku. Krásne rozmanité pláže obmývané čistým morom, historické mestá plné pamiatok, svetoznáme vodopády i pohodovú jadranskú atmosféru. Do väčšiny chorvátskych pobrežných letovísk sa navyše dá autom dôjsť počas jediného dňa či noci.

Prečo si vybrať dovolenku v Chorvátsku s all inclusive?

Chorvátsko je krajinou zasľúbenou všetkým, ktorí idú na letnú dovolenku hlavne kvôli kúpaniu v mori, opaľovaniu sa na pláži a prechádzkam po malebných promenádach. Pokiaľ budete mať navyše stravovanie vo forme all inclusive, ubudnú vám starosti s tým, kde sa najesť. Bohaté bufetové stoly uspokoja na raňajkách, obedoch a večerách aj tie najmaškrtnejšie jazýčky. Súčasťou býva spravidla aj občerstvenie počas dňa. Okrem nádherných zážitkov pri mori sa tak budete každý deň pobytu tešiť aj na množstvo dobrého jedla a pitia.