Dovolenka v Maďarsku s all inclusive

Zahoďte za hlavu všetky starosti a vezmite si so sebou len župan a osušku - nič viac nebudete potrebovať. Počas dovolenky v Maďarsku sa bez nich nezaobídete, keďže k nej neodmysliteľne patrí aj odpočinok vo wellness či v termáloch. O stravu, nápoje aj občerstvenie sa postará samotný hotel, kde na vás čaká all inclusive.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. S kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj v kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Všetci ti poznáme - so stravou a varením pre celú rodinu je často najviac starostí. Doprajte si preto dovolenku aj v tomto smere a prenechajte prípravu pokrmov niekomu inému. Vydajte sa na dovolenku do Maďarska s all inclusive stravovaním v cene a nechajte sa rozmaznávať prísunom špecialít aj lahôdok po celý deň. Samozrejmosťou sú tu nápoje aj občerstvenie a dezerty. Odoláte?

Kam vyraziť na najlepší pobyt s all inclusive v Maďarsku?

Aj keď je Maďarsko krásna krajina s množstvom významných pamiatok, najviac návštevníkov sem mieri práve za oddychom v termálnej vode. Nechajte sa aj vy zlákať na odpočinok v príjemne teplej vode s ozdravnými účinkami a vyrazte na pobyt do hotela prepojeného s kúpeľmi. Tunajšie kúpeľné hotely sú často označené niekoľkými hviezdičkami, a tak sa okrem znamenitého relaxu môžete tešiť tiež na komfortné izby, gurmálnsku kuchyňu aj na znamenité služby. Podobnými kladmi sa môžu popýšiť aj tunajšie wellness hotely, kde si budete užívať odpočinok vo vírivke či v saunách niekoľkých druhov.

Maďarsko si svoju výnimočnosť, čo sa týka kvality termálnej vody a miestnych kúpeľov, veľmi dobre uvedomuje. Niet preto divu, že pri kúpeľoch nájdete aj mnoho skutočne luxusných hotelov, ktorých názov zdobí hneď niekoľko hviezdičiek. O ich kvalite vypovedajú tiež skvelé recenzie hostí a samotný fakt, že sa do nich návštevníci opakovane vracajú. Okrem znamenitej stravy a termálov si mnoho hostí pochvaľuje aj skvelú atmosféru hotelov plnú ticha a pohody. Také prostredie priam pozýva na romantický pobyt, ktorý si tu užijú ako zamilované páry, tak dvojice túžiace po chvíľach venovaných len sebe.

Kam sa vydať na parádny pobyt v Maďarsku? To vám prezdraví člen Travelking tímu Szabi, ktorý pre vás osobne overil pobyt v Portobello Wellness & Yacht Hoteli **** - prečítajte si jeho recenziu!