Dovolenka na ostrove Rab

Piesočnaté pláže, plytké tyrkysové more a slnečné lúče - to je recept na pohodovú letnú dovolenku. Chorvátsky ostrov Rab ponúka tie najlepšie podmienky na oddych pri vode. Čaká tu na vás krásna príroda, turistické zariadenia a množstvo aktivít všetkého druhu. Vyberte si pobyt na ostrove Rab a užite si zaslúžený oddych.

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Dávate prednosť piesku pred kamienkami? Potom sa vám určite bude páčiť ostrov Rab. Tento slnečný kúsok zeme zo skupiny Kvarnerských ostrovov ponúka najväčší počet piesočných pláží v Chorvátsku. Ak k tomu pridáte skvelé turistické zázemie s čistou prírodou, čaká vás idylická dovolenka.

Piesočné pláže, slnečné dni a plytké more - taký je pobyt na ostrove Rab

Na ostrove Rab nájdete absolútne úžasné kúpanie. Na polostrove Lopar objavíte jednu z najvyhľadávanejších chorvátskych pláží - Rajska pláž s jemným pieskom. Táto 1,5 km dlhá pláž je obľúbená najmä u rodín s deťmi, pretože má pozvoľný vstup do mora a až 600 metrov plytkej vody. Medzi ďalšie obľúbené pláže patria Sahara, Lopar a Ciganka.

Srdcom ostrova je hlavné mesto Rab, ktoré by ste nemali vynechať. Úzke uličky medzi kamennými domami majú romantickú atmosféru, ktorú si čoskoro zamilujete. Uvidíte románsku katedrálu, kláštory a veže, ktoré tvoria nezabudnuteľnú panorámu mesta. V reštauráciách ochutnajte morské plody a ďalšie chorvátske špeciality a v baroch si vychutnajte pohár obľúbeného nápoja.