Predĺžený víkend pri mori

Poriadna dovolenka je stále v nedohľadne, ale more vám už toľko chýba? Vyberte tú správnu destináciu a vypravte sa k moru aspoň na predĺžený víkend. Dobijete si baterky a zvýšite hladinu slnečného vitamínu D.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Pagus **** bol báječný od začiatku do konca. Relaxovali sme vo vnútornom i vonkajšom bazéne, vo vírivke aj priamo v mori, ku ktorému je to pár krokov. V priestrannej izbe s veľkým balkónom s výhľadom na more som sa cítila skvele a krásne som si v nej oddýchla. Jedlo vo forme all inclusive nemalo chybu a verím, že z bohatej ponuky skvele pripravených jedál si vyberie každý. Súčasťou sú alkoholické aj nealkoholické nápoje. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou skutočne výnimočnou časťou Chorvátska, kam sa rada vrátim.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím


Aby ste si z pobytu na predĺžený víkend užili čo najviac, oplatí sa vyberať z destinácií, kam to zo Slovenska nie je tak ďaleko. Čím menej času strávite v aute, tým dlhšie budete môcť šantiť vo vlnách a prechádzať sa po malebných pobrežných promenádach.

Kam na predĺžený víkend k moru?

Prímorskou destináciou číslo jedna je pre slovenských turistov Chorvátsko. Kopcovitá krajina na Jadrane láka na priezračné čisté more, malebné borovicové háje i povestnú chorvátsku pohostinnosť. Na kratší pobyt sa vyberte na úchvatný poloostrov Istria. Pobrežie s množstvom úžasných zátok a prekrásna krajina s červenou zeminou posiata mnohými vinicami a stredovekými mestečkami uchváti snáď každého.

Pokiaľ dávate prednosť dlhým piesočným plážam, vydajte sa za morom do severotalianskeho regiónu Benátsko. Počas predĺženého víkendu si tu dosýta vychutnáte vodné radovánky, slnečné lúče aj nekonečné možnosti zábavy. K tomu čerstvo upečená pizza so znamenitým talianskym vínom a k dokonalému predĺženému víkendu pri mori nič nechýba.