Predĺžený víkend pri mori

Poriadna dovolenka je stále v nedohľadne, ale more vám už toľko chýba? Vyberte tú správnu destináciu a vypravte sa k moru aspoň na predĺžený víkend. Dobijete si baterky a zvýšite hladinu slnečného vitamínu D.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Rezort Crvena Luka sa nachádza mimo mesta a patrí k nemu snáď najkrajšia pláž v celom Chorvátsku. Priestranné izby ponúkajú komfortné ubytovanie. Bufetová polpenzia je plná dobrôt a nadchne každého milovníka stredomorskej kuchyne. Odpočívať môžete aj v modernom wellness s vyhrievaným bazénom a dvomi saunami. Dokonalé zázemie tu nájdu rodiny s deťmi - je tu niekoľko ihrísk, parádna herňa a animácie. V okolí je množstvo prírodných i kultúrnych krás od Vranského jazera cez historický Zadar po pohorie Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím


Aby ste si z pobytu na predĺžený víkend užili čo najviac, oplatí sa vyberať z destinácií, kam to zo Slovenska nie je tak ďaleko. Čím menej času strávite v aute, tým dlhšie budete môcť šantiť vo vlnách a prechádzať sa po malebných pobrežných promenádach.

Kam na predĺžený víkend k moru?

Prímorskou destináciou číslo jedna je pre slovenských turistov Chorvátsko. Kopcovitá krajina na Jadrane láka na priezračné čisté more, malebné borovicové háje i povestnú chorvátsku pohostinnosť. Na kratší pobyt sa vyberte na úchvatný poloostrov Istria. Pobrežie s množstvom úžasných zátok a prekrásna krajina s červenou zeminou posiata mnohými vinicami a stredovekými mestečkami uchváti snáď každého.

Pokiaľ dávate prednosť dlhým piesočným plážam, vydajte sa za morom do severotalianskeho regiónu Benátsko. Počas predĺženého víkendu si tu dosýta vychutnáte vodné radovánky, slnečné lúče aj nekonečné možnosti zábavy. K tomu čerstvo upečená pizza so znamenitým talianskym vínom a k dokonalému predĺženému víkendu pri mori nič nechýba.