Pobyty pre dvoch s all inclusive

Ak milujete dobré jedlo, dovolenka pre dvoch s all inclusive je jasnou voľbou. Hromada jedla a pitia po celý deň zaistí, že hlad ani smäd po celú dobu pobytu rozhodne nehrozia. Skrátka si vychutnajte dovolenku doslova všetkými zmyslami!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Je to skvelé miesto na relaxáciu, či už pre rodinu, alebo pre pár. Môžete navštíviť vnútorné i vonkajšie wellness a jedlo je tu tak chutné, že mu jednoducho neodoláte. Boli sme ubytovaní v izbách superior, ktoré boli naozaj moderné a skvele vybavené. Toto miesto stojí za návštevu v ktoromkoľvek ročnom období.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo miestnych i zahraničných hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. So slávnymi kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Zhodnete sa so svojím cestovateľským sprievodom na tom, že zo všetkých lások najúprimnejšia je láska k jedlu? Potom je pre vás najlepšou voľbou dovolenka pre dvoch s all inclusive. O plné a spokojné brušká sa po celý deň postarajú bohaté raňajky, vynikajúce obedy aj lahodné večere s pestrým výberom najrôznejších pochutín. Ďalej vaše chuťové bunky zaplesajú v pohostení počas dňa a, samozrejme, nezostanete ani o smäde.

Kam na dovolenku s all inclusive?

Ktorá európska krajina je vychýrená špičkovými termálnymi kúpeľmi a výbornou kuchyňou? No predsa Maďarsko! Počas dovolenky v Maďarsku s all inclusive si oboch užijete dostatok. Poctivý odpočinok v termáloch a neustály prísun dobrôt sú skrátka zárukou dokonalej dovolenky.

Láka vás skôr more? Potom vám odporúčame vypraviť sa do Chorvátska s all inclusive. Aj v obľúbenej destinácii na Jadrane ochutnáte množstvo lahôdok, a na bláznenie vo vlnách tak bude vždy veľa energie a vďaka zahrnutiu nápojov budete mať istotu, že dodržiavať pitný režim nebude vôbec žiadny problém.

Túžite po dovolenke plnej relaxu, zábavy vo vode a skvelého jedla? Inšpirujte sa pobytom nášho obchodníka Szabiho, ktorý si presne takúto dovolenku užil aj so svojou dcérkou. O ich spoločných zážitkoch a ubytovaní si môžete prečítať v našom článku Osobne overené: Kúpeľný pobyt v maďarskom Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa ****.