Pobyt v Jeseníkoch s deťmi

Vyrazte s rodinou na dovolenku do Jeseníkov. Užijete si nielen lyžovanie, deti i dospelých nadchnú aj zaujímavé výlety, náučné múzeá, výstavy, skvelé zábavné parky a detské herne. Vyberte si niektorý z pobytov s deťmi v Jeseníkoch a nudiť sa určite nebudete.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Kamzík sme si naozaj užili. Na modernej recepcii nás privítali veľmi milé a usmievavé recepčné. Ubytovaní sme boli v izbe s balkónom a výhľadom na les. Relaxácia v saunách a vírivkách bola parádna. Musím vyzdvihnúť miestnu kuchyňu, pretože ako na raňajkách, tak aj večeriach sme si naozaj pochutnali. Z výletov odporúčame náučné chodníky Karlovou Studánkou a Velkú kotlinu.”

Elena Řepová
Elena Řepová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si skutočne užili. Hotel sa nachádza na krásnom mieste - výhľady z okien do krajiny boli úžasné. Izba bola priestranná, čistá, dokonca aj s gaučom a televíziou, čo skvele poslúžilo večernému odpočinku. Každé ráno sme sa tešili na vynikajúce raňajky, zvlášť na koláče. V okolí hotela je veľa miest, ktoré stojí za to vidieť, a od preskúmavania nás neodradilo ani daždivé počasie. Odporúčame hlavne prechádzku k liečivým jesenickým prameňom.”

Alex Bendová
Alex Bendová
Marketingový tím


Jeseníky sú jednou z najobľúbenejších turistických destinácií na severnej Morave. Zároveň ide o skvelé miesto na pobyt s deťmi, na ktoré tu čaká množstvo zábavy. Od lyžovania cez objavovanie prírodných a kultúrnych krás až po šantenie v zábavných parkoch a ihriskách, nájde sa tu skrátka niečo pre každého.

Jeseníky: lyžovanie, objavovanie i zábava pre celú rodinu

Chystáte sa na lyžovačku s rodinou? Skvele si ju užijete napríklad v Ski areáli Miroslav, kde nechýba ani lyžiarska škola. Ski Jonas Park Ostružná zase láka luxusným detským parkom, vrátane detského vleku, kolotoča a ďalších atrakcií. Stávkou na istotu je aj Ski areál Praděd s lyžiarskou školou a detskými vlekmi.

Vyrážate do Jeseníkov v teplejších mesiacoch? Potom je ideálny čas na výlety. Pešo alebo na bicykli sa môžete vydať do Karlovej Studánky alebo na Praděd. Pre šikovnejších športovcov sú tu Rýchlebské chodníky, na ktorých môžu do pedálov horského bicykla riadne šliapnuť. V lete si nenechajte ujsť kúpanie v lome Transgranit pri Žulovej alebo na Jesenickom kúpalisku, rajom pre deti sú aj Termály Losiny.

Skvelým cieľom na dlhší výlet budú Lázně Jeseník, kde na deti čaká detské a lanové ihrisko, Park hier Priessnitz s minigolfom a inými vonkajšími hrami alebo Múzeum kociek a LEGO obchod. Navštíviť môžete aj Faunapark so zvieratkami a samoobslužný Lesný bar v Lipovej, v Ramzovej na vás zase čaká adrenalínová jazda na minikárach a letný tubing.