Pobyt v Jeseníkoch s deťmi

Vyrazte s rodinou na dovolenku do Jeseníkov. Užijete si nielen lyžovanie, deti i dospelých nadchnú aj zaujímavé výlety, náučné múzeá, výstavy, skvelé zábavné parky a detské herne. Vyberte si niektorý z pobytov s deťmi v Jeseníkoch a nudiť sa určite nebudete.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Praděd Thamm je hotel s dlhou a zaujímavou históriou, ale zároveň zrekonštruovanými a modernými izbami a interiérmi. Izba je vybavená všetkým, čo počas pobytu môžete potrebovať. Nechýba tu ani wellness centrum na oddych, nás najviac nadchla vírivka a relaxačná zóna. Sú tu 2 reštaurácie, bar, rumotéka a bowling. Nudiť sa teda rozhodne nebudete. Určite odporúčam vyskúšať degustáciu rumov. Raňajky boli klasické, ale večere úplne fantastické - všetky jedlá, ktoré nám boli naservírované boli vynikajúce. Z výletov odporúčam blízku Poštovní štolu a rašeliniská Rejvíz.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Garni Kolštejn musím len vychváliť - personál bol pozorný a vždy nápomocný, izba bola krásne upravená a na jedle v reštaurácii sme si pochutili tak, ako už dávno nie. Oddych v parádnom wellness centre s niekoľkými druhmi sáun nám skvele padol - nabudúce si určite doprajeme aj saunové rituály. Výhodou hotela je jeho skvelá poloha v centre obce Branná, takže je ideálnym východiskovým bodom na turistické trasy v okolí.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tím


Jeseníky sú jednou z najobľúbenejších turistických destinácií na severnej Morave. Zároveň ide o skvelé miesto na pobyt s deťmi, na ktoré tu čaká množstvo zábavy. Od lyžovania cez objavovanie prírodných a kultúrnych krás až po šantenie v zábavných parkoch a ihriskách, nájde sa tu skrátka niečo pre každého.

Jeseníky: lyžovanie, objavovanie i zábava pre celú rodinu

Chystáte sa na lyžovačku s rodinou? Skvele si ju užijete napríklad v Ski areáli Miroslav, kde nechýba ani lyžiarska škola. Ski Jonas Park Ostružná zase láka luxusným detským parkom, vrátane detského vleku, kolotoča a ďalších atrakcií. Stávkou na istotu je aj Ski areál Praděd s lyžiarskou školou a detskými vlekmi.

Vyrážate do Jeseníkov v teplejších mesiacoch? Potom je ideálny čas na výlety. Pešo alebo na bicykli sa môžete vydať do Karlovej Studánky alebo na Praděd. Pre šikovnejších športovcov sú tu Rýchlebské chodníky, na ktorých môžu do pedálov horského bicykla riadne šliapnuť. V lete si nenechajte ujsť kúpanie v lome Transgranit pri Žulovej alebo na Jesenickom kúpalisku, rajom pre deti sú aj Termály Losiny.

Skvelým cieľom na dlhší výlet budú Lázně Jeseník, kde na deti čaká detské a lanové ihrisko, Park hier Priessnitz s minigolfom a inými vonkajšími hrami alebo Múzeum kociek a LEGO obchod. Navštíviť môžete aj Faunapark so zvieratkami a samoobslužný Lesný bar v Lipovej, v Ramzovej na vás zase čaká adrenalínová jazda na minikárach a letný tubing.