Pivo

Ako si lepšie spríjemniť dovolenku než popíjaním nášho najobľúbenejšieho nápoja? Pivo je nielen dobré, ale môže byť aj zdraviu prospešné, jeho popíjaním teda rovnomerne zušľachťujete telo i ducha.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza pri pobrežnej promenáde a kamienkovej pláži. Medzi vodné atrakcie patrí vnútorný a vonkajší bazén a, samozrejme, more. Izba bola priestranná s veľkým balkónom a výhľadom na more aj ostrov Pag. Skvele som si v ňom oddýchol, najmä vďaka dobrej klimatizácii. Jedlo formou all inclusive bufetov bolo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene počas celého dňa. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou naozaj výnimočnou časťou Chorvátska, ktorú odporúčam navštíviť loďou Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Hotel Husárik **** je perfektným miestom na oddych od mestského ruchu. Jeho poloha uprostred krásnej prírody Kysuckých Beskýd je ideálna pre turistiku, cyklistiku aj zimné športy. Navyše je v okolí množstvo zaujímavých výletných cieľov, takže nudiť sa tu nebudete v žiadnom ročnom období. Hotel je vybavený v štýle tradičnej loveckej chaty, avšak so všetkými modernými vymoženosťami. Jeho súčasťou je moderné wellness centrum s jaskynným bazénom, fínskou saunou a vonkajšou vírivkou. Navyše je tu fitness a skvelé zázemie pre rôzne športy ako tenis a volejbal. V rámci polpenzie sme si pochutnali na vynikajúcej lokálnej kuchyni, ktorú sme zapili skvelým domácim pivom. Pobyt v tomto hoteli vám vrelo odporúčam, či už teda si tu chcete v krásnej kysuckej krajine hlavne oddýchnuť, alebo dovolenku radi strávite aktívne.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím


Pobyty s pivnými kúpeľmi a neobmedzenou konzumáciou piva sú ideálnou voľbou pre milovníkov tohto zlatistého moku, ktorí hľadajú spôsob, ako si užiť relaxáciu a zároveň si vychutnať lahodné pivo. Tieto pobyty ponúkajú kombináciu wellness procedúr a nekonečnej zásoby piva, čo vytvára jedinečný zážitok.

Prečo sa vydať do pivných kúpeľov?

Pivné kúpele majú hneď niekoľko potenciálnych benefitov pre zdravie – podobne ako akékoľvek iné kúpele. Kombinácia tepla, chmeľu a pivných kvasiniek pomáha uvoľniť svaly, znižuje stres a podporuje celkovú relaxáciu organizmu. Po ponorení sa do kúpeľa s pivom sa cítite uvoľnene a blahodarná atmosféra vás priam pohltí.

Aké zdravotné výhody prináša pivný kúpeľ?

  • Ošetrenie pokožky: Pivné kvasinky, chmeľ a ďalšie prísady obsiahnuté v pive majú prirodzené antibakteriálne vlastnosti a môžu pomôcť vyčistiť a upokojiť pokožku. Pivné kúpele môžu byť prospešné pri liečbe kožných problémov, ako je napríklad akné alebo ekzém.

  • Podpora cirkulácie a detoxikácie: Teplé pivo stimuluje cirkuláciu krvi a lymfatický systém, čo môže pomôcť odstrániť toxíny a zlepšiť detoxikačné procesy tela. Tým sa podporuje zdravie ciev a svalov a napomáha k lepšiemu prekrveniu tkanív.

  • Nutričné prínosy: Pivo obsahuje niektoré prospešné látky, ako sú vitamíny B, minerály a antioxidanty, ktoré môžu priniesť určité výhody pre vaše telo. Pri ponorení do pivného kúpeľa sa tieto látky môžu vstrebávať cez pokožku, čo je ďalší spôsob, ako získať ich prínosy.

  • Zážitok a zábava: Pivné kúpele sú tiež o zážitku a zábave, ale aj o výbornom relaxe. Pokiaľ mierite na wellness pobyte práve za dokonalým oddychom, spojte pivný kúpeľ nielen s odpočinkom na lôžku, ale taktiež s masážou či návštevou sauny.

Nie je žiadnym prekvapením, že pivné kúpele sú mimoriadne obľúbenou procedúrou hlavne u našich západných susedov - v Česku. Pokiaľ chcete svoju dovolenku obohatiť o pivný kúpeľ, nemusíte cestovať ďaleko - obľúbené pivné kúpele nájdete aj v neďalekých Beskydách, alebo v malebných Jeseníkov.