Ocenené hotely

Túžite po luxuse a prvotriednej kvalite? V tom prípade určite oceníte pobyt v jednom z hotelov, ktoré získali prestížne ocenenie. Pri pobyte v týchto hoteloch máte zaručené, že o vás bude dokonale postarané.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Stáció na mňa naozaj zapôsobil a rád ho s čistým svedomím odporučím každému, kto by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality a navyše za skvelú cenu. Samotná Budapešť je veľmi pekná, prezrel som si centrum mesta, Országház, teda budovu parlamentu, Rybársku baštu a urobil som si aj prechádzku po brehu Dunaja. Vidieť je tu toho ale skutočne veľa, takže sa sem určite budem chcieť ešte vrátiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochváliť dokonale čisté prostredie a neuveriteľne bohatú polpenziu, s rodinou sme ocenili najmä neobmedzenú konzumáciu nealkoholických nápojov, kávy a čaju počas dňa. S hotelom je priamo prepojené St. Gotthard Spa & Wellness - stačí sa prezliecť do plaviek a županu a za pár minút si môžete užívať vodné šmykľavky, hydromasážne vírivky, bazény a sauny, parné kabíny a ďalšie atrakcie. Skvelá je aj lokalita, s výbornou dostupnosťou do Rakúska a Národného parku Őrség. Ak nechcete tráviť čas len vo wellness, zarezervujte si výlet so sprievodcom alebo vyrazte na cyklovýlet. Rozhodne nebudete ľutovať. Aj my sme si užili dokonalú dovolenku a určite sa znova vrátime.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Aké by to asi bolo bývať v hoteli, ktorý bol vyhlásený najlepším maďarským hotelom roku 2022? Alebo v luxusnom hoteli s dvojposchodovým wellness centrom, ktorému by ste najradšej dali oveľa viac ako 5 hviezdičiek? Nad týmito vecami nemusíte len premýšľať, vďaka Travelkingu ich môžete aj zažiť. Vyberajte z pobytov v ocenených hoteloch!

Luxusné pobyty s puncom kvality

Vďaka tejto našej kategórii nájdete pekne pohromade širokú škálu luxusných možností po celom svete. Tieto hotely sú známe pre svoju vynikajúcu kvalitu služieb, prvotriednu pohostinnosť a skrátka nezabudnuteľný zážitok. V týchto hoteloch sa budete cítiť ako v rozprávke od chvíle, kedy vstúpite do lobby. Moderný a luxusný dizajn, často v kombinácii s parádnou lokalitou vytvára atmosféru elegancie a sofistikovanosti.

Pre hostí sú k dispozícii rôzne služby a vybavenie, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie požiadavky. Relaxujte vo wellness centre s bazénmi a saunami, alebo dokonca v miestnych kúpeľoch. Často si môžete tiež dopriať masáž či kozmetické ošetrenie alebo si zacvičiť vo fitness centre s modernými cvičebnými strojmi.

Ak hľadáte romantický pobyt, kde by ste mohli osláviť napríklad výročie, medzi ocenenými hotelmi ho určite nájdete.