Ocenené hotely

Túžite po luxuse a prvotriednej kvalite? V tom prípade určite oceníte pobyt v jednom z hotelov, ktoré získali prestížne ocenenie. Pri pobyte v týchto hoteloch máte zaručené, že o vás bude dokonale postarané.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. S kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj v kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Personál hotela bol veľmi milý a oznámil nám všetky potrebné informácie. Izba bola pekná a moderne zariadená. Najviac nás v ňom zaujali vonkajšie elektrické žalúzie, ktoré v letných mesiacoch určite ocenia všetci. S polpenziou formou bufetu sme boli spokojní. Na raňajky aj večere bol bohatý výber slaných i sladkých dobrôt. Kúpele sme si tiež veľmi užili. Vzhľadom na nízky počet návštevníkov sme mali občas bazén sami pre seba. Stihli sme aj niekoľko výletov po okolí. Najviac sa nám páčil ten k Balatonu. Z pobytu sme odchádzali nadšení a oddýchnutí.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznícka podpora


Aké by to asi bolo bývať v hoteli, ktorý bol vyhlásený najlepším maďarským hotelom roku 2022? Alebo v luxusnom hoteli s dvojposchodovým wellness centrom, ktorému by ste najradšej dali oveľa viac ako 5 hviezdičiek? Nad týmito vecami nemusíte len premýšľať, vďaka Travelkingu ich môžete aj zažiť. Vyberajte z pobytov v ocenených hoteloch!

Luxusné pobyty s puncom kvality

Vďaka tejto našej kategórii nájdete pekne pohromade širokú škálu luxusných možností po celom svete. Tieto hotely sú známe pre svoju vynikajúcu kvalitu služieb, prvotriednu pohostinnosť a skrátka nezabudnuteľný zážitok. V týchto hoteloch sa budete cítiť ako v rozprávke od chvíle, kedy vstúpite do lobby. Moderný a luxusný dizajn, často v kombinácii s parádnou lokalitou vytvára atmosféru elegancie a sofistikovanosti.

Pre hostí sú k dispozícii rôzne služby a vybavenie, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie požiadavky. Relaxujte vo wellness centre s bazénmi a saunami, alebo dokonca v miestnych kúpeľoch. Často si môžete tiež dopriať masáž či kozmetické ošetrenie alebo si zacvičiť vo fitness centre s modernými cvičebnými strojmi.

Ak hľadáte romantický pobyt, kde by ste mohli osláviť napríklad výročie, medzi ocenenými hotelmi ho určite nájdete.