First Minute dovolenky a pobyty pri mori

Hola, hola, more volá! Zakúpte si pobyt pri mori s predstihom a získajte dovolenku svojich snov za výhodnú cenu! S first minute ponukami vyberáte zo širokej škály pobytov aj termínov a navyše ušetríte minimálne 10 %. First minute pobyty sú v ponuke aspoň 3 mesiace pred začiatkom ich platnosti. Skvelú dovolenku tak vyriešite dopredu, pokojne a výhodne. Tak čo, ktorý pobyt bude ten váš?

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.Či už chcete tráviť chvíle pri mori s deťmi alebo vo dvojici, bývať v súkromí, či v komfortnom hoteli, z našej ponuky first minute pobytov si každý vyberie to svoje.

First minute je najvýhodnejšia dovolenka

Hoci sú last minute ponuky stále veľmi populárne a majú svoje benefity, first minute ponúka oveľa viac za parádne ceny.

Ako už názov last minute napovedá, ide často o dopredaj, zato s first minute vyberáte medzi prvými. Máte teda istotu, že si vyberiete pobyt na mieru. Vzhľadom na to, že dovolenku kupujete aspoň s trojmesačným predstihom, získate tiež dostatok času na naplánovanie dovolenky vašich snov.

Tak kam vyrazíte? Zvolíte preslnené letoviská v Chorvátsku alebo Taliansku? Alebo sa vydáte opačným smerom do Poľska k Baltskému moru?