First Minute dovolenky a pobyty pri mori

Hola, hola, more volá! Zakúpte si pobyt pri mori s predstihom a získajte dovolenku svojich snov za výhodnú cenu! S first minute ponukami vyberáte zo širokej škály pobytov aj termínov a navyše ušetríte minimálne 10 %. First minute pobyty sú v ponuke aspoň 3 mesiace pred začiatkom ich platnosti. Skvelú dovolenku tak vyriešite dopredu, pokojne a výhodne. Tak čo, ktorý pobyt bude ten váš?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Pagus **** bol báječný od začiatku do konca. Relaxovali sme vo vnútornom i vonkajšom bazéne, vo vírivke aj priamo v mori, ku ktorému je to pár krokov. V priestrannej izbe s veľkým balkónom s výhľadom na more som sa cítila skvele a krásne som si v nej oddýchla. Jedlo vo forme all inclusive nemalo chybu, z bohatej ponuky skvele pripravených jedál si vyberie každý. Súčasťou sú alko aj nealko nápoje. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou skutočne výnimočnou časťou Chorvátska, kam sa rada vrátim.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Rezort Crvena Luka sa nachádza mimo mesta a patrí k nemu snáď najkrajšia pláž v celom Chorvátsku. Priestranné izby ponúkajú komfortné ubytovanie. Bufetová polpenzia je plná dobrôt a nadchne každého milovníka stredomorskej kuchyne. Odpočívať môžete aj v modernom wellness s vyhrievaným bazénom a dvomi saunami. Dokonalé zázemie tu nájdu rodiny s deťmi - je tu niekoľko ihrísk, parádna herňa a animácie. V okolí je množstvo prírodných i kultúrnych krás od Vranského jazera cez historický Zadar po pohorie Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím


Či už chcete tráviť chvíle pri mori s deťmi alebo vo dvojici, bývať v súkromí, či v komfortnom hoteli, z našej ponuky first minute pobytov si každý vyberie to svoje.

First minute je najvýhodnejšia dovolenka

Hoci sú last minute ponuky stále veľmi populárne a majú svoje benefity, first minute ponúka oveľa viac za parádne ceny.

Ako už názov last minute napovedá, ide často o dopredaj, zato s first minute vyberáte medzi prvými. Máte teda istotu, že si vyberiete pobyt na mieru. Vzhľadom na to, že dovolenku kupujete aspoň s trojmesačným predstihom, získate tiež dostatok času na naplánovanie dovolenky vašich snov.

Tak kam vyrazíte? Zvolíte preslnené letoviská v Chorvátsku alebo Taliansku? Alebo sa vydáte opačným smerom do Poľska k Baltskému moru?