Dovolenka pri mori Last Minute

Dovolenku pri mori nemusíte plánovať dlhé mesiace. S Last Minute zájazdmi môžete odísť napríklad hneď na druhý deň a oddýchnuť si od každodenných starostí pod horúcim slnkom. Len piesok, slaná voda a vy s rodinou či partnerom.

Načítavam ponuky...


Zachcelo sa vám ísť na dovolenku? Vyrazte čo najskôr a ušetrite! Vďaka Last Minute balíčkom z našej ponuky si môžete dopriať dovolenku pri mori za dobrú cenu. Tak si rýchlo zbaľte plavky a vyberte sa za slnkom, odpočinkom a kúpaním.

Kam vyraziť na Last Minute dovolenku pri mori?

V našej ponuke nájdete množstvo pobytov pri mori, ktoré si môžete zvoliť na poslednú chvíľu pred odchodom. Ak máte radi spontánne výlety, potom ste tu správne. Na Last Minute pobyt môžete vyraziť napríklad už zajtra!

Ponúkame Last Minute pobyty v Chorvátsku len pár metrov od pláže. Mnohé hotely majú navyše k dispozícii aj vnútorné či vonkajšie bazény, a tak vás tu čaká skutočné pohodlie. Oddýchnete si na hrejivom slnku, pochutnáte si na stredomorských špecialitách a spoznáte chorvátske prírodné krásy.

Za morom ale nemusíte len na juh, skvelé pobyty vás čakajú aj na severe. Baltské more má oproti Jadranu veľa výhod. Je tu miernejšia klíma, menej ľudí a široké piesočné pláže s turistickým zázemím na dosah. Vyberte si Last Minute pobyt v Poľsku pri mori a spoznajte, čo vám táto skromná krajina môže ponúknuť.