A&O Hostels

Preskúmajte európske metropoly a majte sa kam vracať. Hotely siete A&O Hostels sa nachádzajú často na strategických miestach blízko hlavnej stanice a poskytujú moderné a pohodlné zázemie pre pobyt nadšených cestovateľov i rodiny s deťmi.

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.A&O Hostels je rozsiahla sieť hostelov a hotelov, ktorá ponúka cenovo dostupné a pohodlné ubytovanie pre turistov po celej Európe. Siete A&O Hostels sú ideálnou voľbou pre cestovateľov, ktorí hľadajú príjemné a cenovo dostupné ubytovanie v strategických lokalitách (blízko dopravným uzlom a pod.)

Kde sa môžete ubytovať v hoteli A&O Hostels

Sieť A&O Hostels má 40 hostelov v 25 mestách a deviatich európskych krajinách, a Praha medzi nimi nechýba. Ak ste sa rozhodli spoznávať krásy (napríklad) Prahy, nechce sa vám príliš utrácať za ubytovanie, ale pritom nie ste zase tak ochotní zľavovať z nárokov, A&O Hostel pre vás môže byť to pravé orechové. Ponúka totiž rôzne typy izieb, ktoré sú prispôsobené potrebám rôznych cestovateľov.

Môžete si vybrať z privátnych izieb pre jednotlivcov, páry alebo rodiny, rovnako ako z lacnejšieho variantu zdieľaných izieb pre väčšie skupiny cestovateľov. Všetky izby sú vkusne zariadené a vybavené základným vybavením, ako sú pohodlné postele, vlastné alebo spoločné sociálne zariadenie.