Dovolenka v Zamárdi

Jazero Balaton sa často nazýva aj maďarským morom a niet sa čomu čudovať! Na jeho brehoch vás naozaj čakajú vodné radovánky podobné tým, ktoré zažijete v južných letoviskách. Piesočné pláže, vodné atrakcie aj skvelé ubytovanie - to všetko vás čaká pri pobyte v Zamárdi, obľúbenom balatonskom stredisku.

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Nie je nad letný odpočinok pri vode. Vydajte sa za vodnými radovánkami k maďarskému Balatonu a odpočívajte v oblasti plnej zážitkových atrakcií. Na brehu Balatonu nájdete niekoľko obľúbených letovísk, medzi južných obľúbencov patrí Zamárdi, ktoré sa nachádza hneď vedľa populárneho prístavu Siófok.

Vodné radovánky pre malých aj veľkých zažijete pri pobyte v Zamárdi

Na čo sa pri pobyte v Zamárdi môžete tešiť? Najväčším lákadlom je bezpochyby kúpanie v jazere Balaton. Plytká slnkom prehriata voda, piesočné podložie a mnoho atrakcií na brehu robí z južného pobrežia obľúbenú destináciu pre rodiny s deťmi. V okolí vodnej hladiny sa nachádza mnoho komfortných hotelov aj gastronomických podnikov, ktoré vám ponúknu maďarské špeciality, no aj rýchle občerstvenie.

Pokiaľ si budete chcieť od kúpania na chvíľu oddýchnuť, vydajte sa napríklad na prehliadku susedného prístavu Siófok, v ktorom nájdete vodárenskú vežu s kaviarňou a krásnym výhľadom na jazero.

Priamo v Zamárdi sa tiež pokocháte peknou panorámou, a to z roztomilej vyhliadky Kőhegyi Kilátó. Deti sa zase skvele vyšantia v Zamárdi Adventure Parku, ktorý na ploche 35 tisíc m² ponúka lanový park s 200 prekážkami, šmykľavky a malú železnicu.