Wellness pobyty vo Vysokých Taurách

Užite si dokonalú horskú dovolenku vo Vysokých Taurách, najväčšom národnom parku v strednej Európe. Obklopení nádhernou prírodou si užijete nielen lyžovanie a horskú turistiku, ale aj relax vo wellness centrách, ktoré sú v tejto oblasti hojne rozšírené. Vyberte si niektorý z wellness pobytov vo Vysokých Taurách a hoďte starosti všedného dňa za hlavu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Chalet Bellevue Alm *** bol jedinečný. Páčilo sa nám všetko: prostredie hôr, štýlové izby a reštaurácia, veľmi milý personál a tiež parádne wellness v partnerskom hoteli. Okrem dizajnu nás v izbe nadchla priestranná terasa s posedením. V reštaurácii s krbom sme si pochutnali na vynikajúcich raňajkách v alpskom štýle. Skvelým zážitkom bol aj večer so živou hudbou a prasaťom na ražni. V okolí je navyše množstvo krásnych miest na výlety. Určite sa sem ešte vrátime, a to najlepšie v zime!”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Z pobytu sme boli naozaj nadšení. Atmosféra kúpeľného Bad Gasteinu v spojení s okolitými horami je úžasná. Samotný hotel uspokojí aj náročnejšiu klientelu. Každý deň sme sa tešili na bohaté raňajky a veľmi chutné večere. Nesmiem zabudnúť ani na wellness, kde sme si každý deň oddýchli. Lokalita je ideálna pre najrôznejšie výlety do okolia, či už v zime, alebo v lete. Verím, že aj keby nám nevyšlo počasie, tak si pobyt vďaka termálnemu bazénu užijeme.”

Štepán Pospíšilík
Štepán Pospíšilík
Vedúci marketingového tímu


Vysoké Taury sú najväčším národným parkom v strednej Európe a ich nádherná príroda očarí všetkých milovníkov horskej turistiky a zimných športov. Po lyžovaní, zdolávaní horských hrebeňov a iných aktivitách môžete načerpať energiu a zregenerovať telo v miestnych wellness centrách.

Vysoké Taury - jedinečné zážitky v horskej prírode

Národný park Vysoké Taury sa preslávil najmä ako raj horských turistov. S 551 horskými jazerami, 342 ľadovcami a 266 trojtisícovkami je naozaj stále čo objavovať. Pokiaľ máte radi výzvy, môžete zdolať aj najvyššiu horu Rakúska, Großglockner. Nechýba ani vysokohorská cesta s prekrásnym výhľadom pre cyklistov.

Lyžiari doslova nebudú vedieť kam skôr skočiť, rozsiahle ski areály uspokoja aj tých najnáročnejších športovcov. Populárne je najmä údolie Gastein so zjazdovkami pre rodiny aj na adrenalínovú jazdu, ľadovec Kitzsteinhorn s ohromujúcim výhľadom alebo stredisko Ankogel s viac ako 12 km zjazdoviek.

Pokiaľ si chcete na dovolenke hlavne oddýchnuť, odmeňte sa niektorým z wellness pobytov, na ktorom budete mať vírivku, saunu či rôzne relaxačné procedúry len pár krokov od izby. Okrem toho môžete navštíviť kúpeľné mestečko Bad Gastein, ktoré vás očarí krásnou architektúrou. Hlavným lákadlom mesta sú skalné kúpele, kde budete mať priamo z horúceho bazéna výhľad na majestátne steny okolitých hôr.