Wellness pobyty vo Vysokých Taurách

Užite si dokonalú horskú dovolenku vo Vysokých Taurách, najväčšom národnom parku v strednej Európe. Obklopení nádhernou prírodou si užijete nielen lyžovanie a horskú turistiku, ale aj relax vo wellness centrách, ktoré sú v tejto oblasti hojne rozšírené. Vyberte si niektorý z wellness pobytov vo Vysokých Taurách a hoďte starosti všedného dňa za hlavu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Z pobytu sme boli naozaj nadšení. Atmosféra kúpeľného Bad Gasteinu v spojení s okolitými horami je úžasná. Samotný hotel uspokojí aj náročnejšiu klientelu. Každý deň sme sa tešili na bohaté raňajky a veľmi chutné večere. Nesmiem zabudnúť ani na wellness, kde sme si každý deň oddýchli. Lokalita je ideálna pre najrôznejšie výlety do okolia, či už v zime, alebo v lete. Verím, že aj keby nám nevyšlo počasie, tak si pobyt vďaka termálnemu bazénu užijeme.”

Štepán Pospíšilík
Štepán Pospíšilík
Vedúci marketingového tímu
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Personál hotela bol veľmi milý a ľahko sme sa dorozumeli anglicky. Všetko z balíčka nám sami hneď ponúkli. Izba bola čistá a pohodlná, a s balkónom. Najlepšia bola strava - na všetkom sme si veľmi pochutnali a jedla bolo toľko, že sme ho skoro ani nemohli všetko zjesť. Z balíčka sme využili hlavne zľavovú kartu SommerCard, vďaka ktorej sme mali na množstvo miest vstup zadarmo. A najväčší zážitok? Rozhodne vysokohorská cesta Grossglockener Hochalpenstrasse.”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tím


Vysoké Taury sú najväčším národným parkom v strednej Európe a ich nádherná príroda očarí všetkých milovníkov horskej turistiky a zimných športov. Po lyžovaní, zdolávaní horských hrebeňov a iných aktivitách môžete načerpať energiu a zregenerovať telo v miestnych wellness centrách.

Vysoké Taury - jedinečné zážitky v horskej prírode

Národný park Vysoké Taury sa preslávil najmä ako raj horských turistov. S 551 horskými jazerami, 342 ľadovcami a 266 trojtisícovkami je naozaj stále čo objavovať. Pokiaľ máte radi výzvy, môžete zdolať aj najvyššiu horu Rakúska, Großglockner. Nechýba ani vysokohorská cesta s prekrásnym výhľadom pre cyklistov.

Lyžiari doslova nebudú vedieť kam skôr skočiť, rozsiahle ski areály uspokoja aj tých najnáročnejších športovcov. Populárne je najmä údolie Gastein so zjazdovkami pre rodiny aj na adrenalínovú jazdu, ľadovec Kitzsteinhorn s ohromujúcim výhľadom alebo stredisko Ankogel s viac ako 12 km zjazdoviek.

Pokiaľ si chcete na dovolenke hlavne oddýchnuť, odmeňte sa niektorým z wellness pobytov, na ktorom budete mať vírivku, saunu či rôzne relaxačné procedúry len pár krokov od izby. Okrem toho môžete navštíviť kúpeľné mestečko Bad Gastein, ktoré vás očarí krásnou architektúrou. Hlavným lákadlom mesta sú skalné kúpele, kde budete mať priamo z horúceho bazéna výhľad na majestátne steny okolitých hôr.