Wellness pobyty v Šoproni

Šopron má všetko, čo si od perfektnej dovolenky prajete. Historické klenoty, romantické zákutia a nádhernú prírodu všade naokolo. Nechýbajú tu navyše ani luxusné hotely s bazénmi, vírivkami alebo saunou. Vyberte si z ponúkaných wellness pobytov v Šoproni a žasnite nad krásou tejto maďarskej pýchy.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Prostredie hotela v pokojnej časti lesoparku ma nadchlo. Hotel je ako stvorený pre rodiny s deťmi. Dostatočne sa tu vyšantia na rôznych miestach - vo wellness, detskom kútiku, v herni a na vonkajšom ihrisku s preliezačkami a na obrovskej šachovnici. A zabavia sa tu aj dospelí. Užili sme si relaxáciu vo wellness, spoločné chvíľky v herni a s radosťou sme navštívili aj bar s výbornými miešanými nápojmi. V okolí hotela je dostatok náučných chodníkov, kde je možné vypotiť výbornú a bohatú hotelovú stravu. Sem sa ešte rozhodne vrátime.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Šopron je maďarskou perlou, ktorú by mal navštíviť každý. Nádherné historické centrum s nespočetným množstvom pamiatok, romantické zákutia a množstvo kvalitných gastronomických podnikov. Wellness pobyty v Šoproni vám navyše k dovolenke pridajú ešte zážitok v podobe relaxu vo vírivke, saune alebo v bazéne.

Prečo vyraziť do Šopronu na wellness pobyt?

Šopron je destináciou, ktorá je ako stvorená pre pestrú dovolenku plnú zaujímavých zážitkov. Dýchne tu na vás kúzelná atmosféra, ktorá premení obyčajné dni na dni plné prekvapení a poznania. Vďaka rozmanitosti mesta i jeho okolia si tu príde na svoje úplne každý. Či už chcete vyraziť na odpočinkovú alebo aktívnu dovolenku, s výletom do Šopronu nešliapnete vedľa.

Malebné ulice mesta pozývajú na príjemné prechádzky. Kochať sa tu môžete starodávnymi pamiatkami ako je Požiarna veža, ulička Új utca, Židovská štvrť so Starou a Novou synagógou alebo námestie Fo tér. Navštíviť môžete tiež múzeá, galérie alebo si posedieť a pohárom regionálneho vína v jednom z útulných barov či kaviarní.

Radosť vám urobí aj okolie, predovšetkým tým, ktorí nedajú dopustiť na príjemné prechádzky v prírode. Šopron leží na úpätí pohoria Lőver a v blízkosti Neziderské jazero, ktoré je zapísané na Zozname UNESCO. Vydajte sa sem za turistikou alebo na bicykli. Husté šopronské lesy vám poskytnúť príjemný chládok, v ktorom môžete odpočívať a kochať sa krásnou krajinou.