Wellness pobyty v Slovinsku

Celodenná turistika vo vysokých horách, potulky po meste a na konci dňa oddych v luxusnom wellness centre či v saunovom svete? To je v Slovinsku realita. Stačí si dopriať pobyt v hoteli s wellness centrom a zo Slovinska sa domov vrátite ako znovuzrodení.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotelový areál Terme Snovik sa nachádza ďaleko od ruchu civilizácie, v krásnej prírode uprostred lesov. Hneď ako vystúpite z auta ucítite čerstvý čistý vzduch. V hlavnej budove sídli recepcia, reštaurácia a kúpele. Domčeky s izbami sú rozosiate po celom areáli a sú vkusne zariadené, a to vrátane balkóna. Z okien je krásny výhľad na okolité kopce. Hotel je ideálnym východiskovým bodom na potulky turistickými trasami. Skvelé chvíle si tu užijete aj počas daždivých dní - leňošiť môžete pri termálnom bazéne či v saunách. Pobyt vrelo odporúčam milovníkom prírody a pokoja. Krásne som si tu oddýchli.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finančný tím
Overené Travelkingom

“Či už strávite čas v hoteli, alebo v jeho okolí, vždy si užijete mnoho skvelých zážitkov. Bohinj Eco Hotel je naozaj veľký. Vďaka bohatej ponuke wellness a priľahlom aquaparku s množstvom atrakcií si tu užijete zábavu a relaxáciu aj počas daždivých dní. Za pekného počasia si urobte výlet do hôr, na bicykloch alebo si užívajte vodné radovánky v najkrajších jazerách Slovinska. Spokojní sme neboli iba so službami, ale aj so stravou a ústretovým personálom. Najväčším zážitkom pre nás bola jazda na paddleboardoch na priezračnom Bohinjskom jazere a následný zjazd riečky Sava Bohinjska.”

František Jordán
František Jordán
Marketingový tím


Či už sa do Slovinska vydávate za poznaním moderných miest hrajúcimi všetkými štýlmi, alebo za turistikou po horách vyšších ako sú tie naše, nezabúdajte na poriadny oddych. Zarezervujte si preto pobyt v hoteli, ktorý disponuje aj vlastným wellness centrom, bazénovým či dokonca saunovým svetom. Uvidíte sami, že po celom dni na nohách nie je nič lepšie, než dopriať zaslúžené uvoľnenie svalom v termálnom bazéne alebo vo vírivke.

Kde si užijete ten najlepší wellness pobyt v Slovinsku?

Láka vás uvidieť na vlastné oči svetoznáme jazero Bled s ikonickým kostolíkom na ostrove uprostred? Alebo vyrážate za poriadnym zdolávaním hôr do Národného parku Triglav? V Slovinsku môžete horskú turistiku hravo spojiť s odpočinkom vo wellness. Stačí, ak si zvolíte ubytovanie v jednom z blízkych wellness hotelov a užijete si nielen prírodné krásy na dosah ruky, ale znamenitý odpočinok vo vírivke, rozsiahlom saunovom svete či v bazénoch. Luxusná kuchyňa a perfektné služby sú už len čerešničkou na torte.

Do Slovinska sa ale môžete vydať aj vtedy, ak túžite hlavne po odpočinku a nabratí nových síl. Vďaka 87 termálnym prameňom a 15 prvotriednym kúpeľom sa Slovinsko dostáva do povedomia návštevníkov ako ideálna oblasť na relax. Mnohé z tunajších kúpeľov sú prepojené s luxusnými hotelmi, a tak si okrem odpočinku vo wellness či v saunách doprajete aj nefalšovaný relax vo vode s ozdravnými účinkami. Vydajte sa za ním napríklad do kúpeľov Zdravilišče Laško alebo Terme Topolšica.