Wellness pobyty v Slovinsku

Celodenná turistika vo vysokých horách, potulky po meste a na konci dňa oddych v luxusnom wellness centre či v saunovom svete? To je v Slovinsku realita. Stačí si dopriať pobyt v hoteli s wellness centrom a zo Slovinska sa domov vrátite ako znovuzrodení.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V tomto hoteli som bol na dovolenke ešte predtým, než sa stal súčasťou ponuky Travelkingu. Hotel pôsobil veľmi luxusne, má výbornú polohu pri jazere Bohinj, priateľské ceny, vynikajúcu stravu so širokou ponukou a veľký vodný svet, ktorý je rajom predovšetkým pre rodiny s deťmi. Zároveň má dosť veľkú kapacitu, takže nie je problém nájsť voľný termín v akejkoľvek sezóne. To všetko sú dôvody, prečo sme sa rozhodli hotel zaradiť do našej ponuky.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajiteľ Travelkingu


Či už sa do Slovinska vydávate za poznaním moderných miest hrajúcimi všetkými štýlmi, alebo za turistikou po horách vyšších ako sú tie naše, nezabúdajte na poriadny oddych. Zarezervujte si preto pobyt v hoteli, ktorý disponuje aj vlastným wellness centrom, bazénovým či dokonca saunovým svetom. Uvidíte sami, že po celom dni na nohách nie je nič lepšie, než dopriať zaslúžené uvoľnenie svalom v termálnom bazéne alebo vo vírivke.

Kde si užijete ten najlepší wellness pobyt v Slovinsku?

Láka vás uvidieť na vlastné oči svetoznáme jazero Bled s ikonickým kostolíkom na ostrove uprostred? Alebo vyrážate za poriadnym zdolávaním hôr do Národného parku Triglav? V Slovinsku môžete horskú turistiku hravo spojiť s odpočinkom vo wellness. Stačí, ak si zvolíte ubytovanie v jednom z blízkych wellness hotelov a užijete si nielen prírodné krásy na dosah ruky, ale znamenitý odpočinok vo vírivke, rozsiahlom saunovom svete či v bazénoch. Luxusná kuchyňa a perfektné služby sú už len čerešničkou na torte.

Do Slovinska sa ale môžete vydať aj vtedy, ak túžite hlavne po odpočinku a nabratí nových síl. Vďaka 87 termálnym prameňom a 15 prvotriednym kúpeľom sa Slovinsko dostáva do povedomia návštevníkov ako ideálna oblasť na relax. Mnohé z tunajších kúpeľov sú prepojené s luxusnými hotelmi, a tak si okrem odpočinku vo wellness či v saunách doprajete aj nefalšovaný relax vo vode s ozdravnými účinkami. Vydajte sa za ním napríklad do kúpeľov Zdravilišče Laško alebo Terme Topolšica.