Dovolenka v slovinských hoteloch prepojených s kúpeľmi

Slovinsko - to je krajina vysokých hôr, smaragdových jazier a riek, kostolíkov na každom kroku a znamenitých termálnych kúpeľov. Že ste ešte neobjavili čaro slovinských termálov? Je najvyšší čas to zmeniť! Vyrazte na dovolenku plnú zdravia a ubytujte sa v hoteli priamo prepojenom s termálmi. Z modernej izby či luxusnej reštaurácie tak budete mať k ozdravným bazénom doslova pár krokov.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotelový areál Terme Snovik sa nachádza ďaleko od ruchu civilizácie, v krásnej prírode uprostred lesov. Hneď ako vystúpite z auta ucítite čerstvý čistý vzduch. V hlavnej budove sídli recepcia, reštaurácia a kúpele. Domčeky s izbami sú rozosiate po celom areáli a sú vkusne zariadené, a to vrátane balkóna. Z okien je krásny výhľad na okolité kopce. Hotel je ideálnym východiskovým bodom na potulky turistickými trasami. Skvelé chvíle si tu užijete aj počas daždivých dní - leňošiť môžete pri termálnom bazéne či v saunách. Pobyt vrelo odporúčam milovníkom prírody a pokoja. Krásne som si tu oddýchli.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finančný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Thermana Park Laško **** bol jedným slovom fantastický. Hneď po príchode ma očarili otvorené priestory, moderný dizajn a dokonalá čistota. Izba bola priestranná, skvele vybavená a bol v nej pokoj. Vďaka kvalitnému matracu som sa každú noc skvele vyspal. V okolí je množstvo parádnych výletných cieľov, avšak vďaka obrovskému vodnému parku s wellness si pobyt užijete za každého počasia. Hotel je ideálny pre aktívnu aj odpočinkovú dovolenku - relaxovať môžete ako v saunách či vírivkách, tak v krásnej okolitej prírode. Vynikajúca bufetová polpenzia ďaleko prevýšila moje očakávania a výborný personál sa o nás skvele postaral. Pobyt odporúčam zamilovaným párom, rodinám s deťmi aj seniorom - každý si zaiste príde na svoje.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Všetci dobre vieme, že na zdravie najlepšie pôsobí krásna príroda a výborná starostlivosť. Doprajte si oboje na jednom mieste a vyrazte do slovinských termálnych kúpeľov, ktoré sú priamo prepojené s luxusnými hotelmi. Mnohé z nich stoja ako na úpätí Álp, tak aj pri vinárskych oblastiach a Triglavského národného parku. O dokonalý relax sa potom postarajú bazény plné liečivej vody, rozsiahle wellness centrá aj moderné izby a znamenité reštaurácie.

Kde nájdete tie najlepšie hoteli prepojené s termálmi v Slovinsku?

Jedny z najobľúbenejších a najmodernejších termálnych kúpeľov v celej krajine nájdete v idylicky pôsobiacej dedinke Moravské Toplice. Oblasť je svetoznáma vďaka unikátnej čiernej termálnej vode, ktorá má na ľudský organizmus blahodarné účinky. V blízkosti kúpeľov stojí moderný Hotel Vivat ****superior, ktorý vás okúzli ako svojím štýlovým prostredím, tak aj prvotriednymi službami.

Kúpeľné mestečko Terme Topolšica je známe vďaka najvyššiemu počtu slnečných dní v roku na celé Slovinsko. Vďaka tunajšiemu horskému vzduchu a fantastickým termálom sem mieri množstvo návštevníkov za liečbou dýchacích ciest, srdcových a cievnych chorôb aj stresu. Miestnu pohodu v kúpeľoch si najlepšie užijete, ak zvolíte pobyt v komplexe Terme Topolšica - Hotel Vesna & Family Apartments, ktorý priamo s termálmi susedí.

Ak si okrem znamenitých termálov a krásnej prírody potrpíte aj na dodržiavanie ekologických zásad života, pobyt v Hoteli Bioterme **** bude pre vás dokonalou destináciou vašej budúcej dovolenky. Hotel je priamo prepojený s termálnymi kúpeľmi a okrem kvalitných wellness služieb zaručuje svojim hosťom tiež špičkové služby poskytované s ohľadom na prírodu.