Dovolenka v slovinských hoteloch prepojených s kúpeľmi

Slovinsko - to je krajina vysokých hôr, smaragdových jazier a riek, kostolíkov na každom kroku a znamenitých termálnych kúpeľov. Že ste ešte neobjavili čaro slovinských termálov? Je najvyšší čas to zmeniť! Vyrazte na dovolenku plnú zdravia a ubytujte sa v hoteli priamo prepojenom s termálmi. Z modernej izby či luxusnej reštaurácie tak budete mať k ozdravným bazénom doslova pár krokov.

Načítavam ponuky...


Všetci dobre vieme, že na zdravie najlepšie pôsobí krásna príroda a výborná starostlivosť. Doprajte si oboje na jednom mieste a vyrazte do slovinských termálnych kúpeľov, ktoré sú priamo prepojené s luxusnými hotelmi. Mnohé z nich stoja ako na úpätí Álp, tak aj pri vinárskych oblastiach a Triglavského národného parku. O dokonalý relax sa potom postarajú bazény plné liečivej vody, rozsiahle wellness centrá aj moderné izby a znamenité reštaurácie.

Kde nájdete tie najlepšie hoteli prepojené s termálmi v Slovinsku?

Jedny z najobľúbenejších a najmodernejších termálnych kúpeľov v celej krajine nájdete v idylicky pôsobiacej dedinke Moravské Toplice. Oblasť je svetoznáma vďaka unikátnej čiernej termálnej vode, ktorá má na ľudský organizmus blahodarné účinky. V blízkosti kúpeľov stojí moderný Hotel Vivat ****superior, ktorý vás okúzli ako svojím štýlovým prostredím, tak aj prvotriednymi službami.

Kúpeľné mestečko Terme Topolšica je známe vďaka najvyššiemu počtu slnečných dní v roku na celé Slovinsko. Vďaka tunajšiemu horskému vzduchu a fantastickým termálom sem mieri množstvo návštevníkov za liečbou dýchacích ciest, srdcových a cievnych chorôb aj stresu. Miestnu pohodu v kúpeľoch si najlepšie užijete, ak zvolíte pobyt v komplexe Terme Topolšica - Hotel Vesna & Family Apartments, ktorý priamo s termálmi susedí.

Ak si okrem znamenitých termálov a krásnej prírody potrpíte aj na dodržiavanie ekologických zásad života, pobyt v Hoteli Bioterme **** bude pre vás dokonalou destináciou vašej budúcej dovolenky. Hotel je priamo prepojený s termálnymi kúpeľmi a okrem kvalitných wellness služieb zaručuje svojim hosťom tiež špičkové služby poskytované s ohľadom na prírodu.