Hotel Bioterme ****

Hotel Bioterme ****

Moravci v Slovenskih Goricah 34/b, Mala Nedelja
Slovinsko

386 (0)02 565 2001

booking@bioterme.si

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
7 km
Aquapark
10 m

O ubytovaní

Hotel Bioterme **** ležiaci v malebnom slovinskom mestečku Mala Nedelja je dokonalým príkladom tzv. zelenej turistiky, ktorá je založená na spojení ekologického prístupu a špičkových ubytovacích služieb.

Nádhernú slovinskú krajinu môžete objavovať po mnohých turistických a cyklistických trasách. Obľúbenými turistickými cieľmi v okolí sú napríklad hrad Branek (7 km) alebo rozhľadňa Gomila (4 km). Neďaleké Gajšovské jazero (7 km) je najväčším a na ryby najbohatším jazerom Slovinska, a tak si tu milovníci udíc užijú dokonalé rybárčenie. Za návštevu rozhodne stojí aj najstaršie slovinské mesto Ptuj (20 km), ktoré bolo založené už Keltmi a nesie stopy rímskej histórie. Okrem pamiatok nájdete v Ptuji tiež vychýrené vinné pivnice a termálne kúpele s aquaparkom.

Kde budete spať?

Každá z hotelových izieb spĺňa **štandard 4* a zároveň je vďaka použitiu prírodných materiálov vybavená s ohľadom na prírodné prostredie. Počas svojho pobytu budete ubytovaní v dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou s podlahou z masívneho dreva a stenami natretými bio farbami bez škodlivých látok. Obliečky a ďalšie materiály sú tiež rýdzo prírodné. V izbách je, rovnako ako v ostatných priestoroch hotela, k dispozícii WiFi pripojenie**.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na bufetovej polpenzii, ktorá sa skladá predovšetkým zo zdravých pokrmov pripravených z ekologicky pestovaných surovín. Na raňajkových aj večerných bufetových stoloch nájdete tradičné jedlá slovinskej kuchyne, stredomorskú kuchyňu i sofistikované flambované špeciality. Pokiaľ zatúžite po výnimočnom gastronomickom zážitku, objednajte si niektorú zo špecialít à la carte.

Vynikajúce pokrmy perfektne doplnia vychýrené miestne vína z regiónu Prlekija.

Kde budete relaxovať?

Počas letnej sezóny je v prevádzke veľký hotelový vonkajší bazén s plochou 100 m². Milovníci saunovania majú na výber hneď zo 4 druhov sáun: fínskej, infračervenej, bylinkovej a parnej. Nechýba ani relaxačná zóna s moderným zázemím. Spríjemniť deň si môžete aj masážami a kozmetickými procedúrami. Priamo v hoteli si môžete užiť zážitok pri ajurvédskom wellness pod vedením skúseného ajurvédskeho lekára.

Súčasťou areálu hotela je aj Bioterme Thermal Water Park, ktorý v lete ponúka 2000 m² vonkajších i vnútorných vodných plôch s 10 bazénmi s termálnou vodou s teplotou 29 až 35 °C. Počas zimy zostávajú v prevádzke všetky kryté a 3 vonkajšie bazény s celkovou plochou 800 m² vodných plôch.

Pokiaľ zatúžite po troške pohybu, môžete vyraziť do skvele vybaveného hotelového fitness.

Niečo naviac

Hotel Bioterme **** sa pýši certifikátom Slovenia Green Accommodation (Slovinské zelené ubytovanie). Certifikát zaručuje hotelové služby založené na udržateľných princípoch.