Wellness pobyty v Sárvári

Vydajte sa za relaxom do slávnych maďarských kúpeľov. Moderný kúpeľný komplex v Sárvári vás nadchne nekonečnými možnosťami zábavy aj odpočinku. Doprajte si oddych, aký potrebujete, a načerpajte novú energiu z termálnych prameňov. Stačí vám na to len wellness pobyt v Sárvári.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. S kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj v kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Lokalita hotela je výborná - pobyt v blízkosti zvierat i prírody bol skrátka fantastický. V hoteli je pokojná atmosféra, ktorá sa skvele hodí k jeho okoliu. Zamestnanci boli veľmi milí a usmievaví. V hotelovej reštaurácii sme si pochutnali na lahodných jedlách (nechýba ani ponuka pre deti). Kúpele aj zastávka vyhliadkového vláčika boli vzdialené doslova pár krokov. Hotel Vadkert Major *** odporúčam ako rodinám s deťmi, tak aj párom, ktoré túžia po troške romantiky. Skvelé zážitky tu čakajú na každého!”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Malebné maďarské mestečko Sárvár si vás získa nielen vďaka presláveným termálnym kúpeľom, ale aj kúzelnej atmosfére, regionálnej gastronómii a historickými pamiatkami. Vydajte sa sem so svojou drahou polovičkou alebo s celou rodinou a užívajte si pestrú odpočinkovú dovolenku.

Prečo vyraziť na wellness pobyt do Sárváru?

Mesto Sárvár v prvom rade láka na fantastické termálne kúpele. V okolí Sárváru vyvierajú dva druhy termálnych prameňov a ich liečivé účinky si môžete vyskúšať na vlastnej koži v kúpeľoch Sárvár. Poslúži vám k tomu hneď niekoľko bazénov, od zážitkových po plavecké alebo relaxačné. Samozrejmosťou sú aj vírivky a sauny vo wellness zóne. Nezabúda sa tu ani na deti, ktoré sa môžu tešiť na detský kútik, šmykľavky, vodné delo alebo tobogan . A to je len zlomok z toho, čím si kúpele v Sárvári získali srdcia návštevníkov. Prečítajte si náš článok Kúpele Sárvár - 8 dôvodov, pre ktoré si ich zamilujete aj vy a spoznajte všetky dôvody, pre ktoré sú miestne termály tak výnimočné.

Termálna voda, ktorou sú bazény napustené, lieči problémy s pohybovým ústrojenstvom. Príde vám vhod, ak sa regenerujete po zranení. K vášmu odpočinku poslúžia aj rozkvitnuté parky, kam môžete kedykoľvek vyraziť na prechádzku. Navštívte tiež jednu z miestnych kaviarní a reštaurácií, kde servírujú tradičné maďarské špeciality.

A čo okrem kúpeľov môžete v Sárvári zažiť? Nahliadnite tu tiež do histórie, a to v centre mesta, kde stojí aj hrad Nádasdy zo 16. storočia. Ak máte radi prírodu, navštívte miestne arborétum, pokiaľ holdujete adrenalínu, bude sa vám určite páčiť v Adventure parku, ktorý je prepojený s kúpeľmi. Deti zase poteší jazda vyhliadkovým vláčikom cez celé mestečko a jeho okolie.