Wellness pobyty v Sárvári

Vydajte sa za relaxom do slávnych maďarských kúpeľov. Moderný kúpeľný komplex v Sárvári vás nadchne nekonečnými možnosťami zábavy aj odpočinku. Doprajte si oddych, aký potrebujete, a načerpajte novú energiu z termálnych prameňov. Stačí vám na to len wellness pobyt v Sárvári.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo miestnych i zahraničných hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. So slávnymi kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Uchvátila nás priestranná izba, ktorá bola vybavená všetkým, čo sme potrebovali. Skvele sme si oddýchli v kúpeľoch, kde sme väčšinu času strávili v liečivej vode vo vonkajších bazénoch obklopených zeleňou. Strava v hoteli nám veľmi chutila, personál bol milý. Pobyt v Termal Hoteli Mesteri odporúčam všetkým generáciám. Vydať sa sem môžete za liečbou pohybového ústrojenstva, alebo sa len tak v chladnejšom počasí zohriať v príjemne horúcej vode.”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznícka podpora


Malebné maďarské mestečko Sárvár si vás získa nielen vďaka presláveným termálnym kúpeľom, ale aj kúzelnej atmosfére, regionálnej gastronómii a historickými pamiatkami. Vydajte sa sem so svojou drahou polovičkou alebo s celou rodinou a užívajte si pestrú odpočinkovú dovolenku.

Prečo vyraziť na wellness pobyt do Sárváru?

Mesto Sárvár v prvom rade láka na fantastické termálne kúpele. V okolí Sárváru vyvierajú dva druhy termálnych prameňov a ich liečivé účinky si môžete vyskúšať na vlastnej koži v kúpeľoch Sárvár. Poslúži vám k tomu hneď niekoľko bazénov, od zážitkových po plavecké alebo relaxačné. Samozrejmosťou sú aj vírivky a sauny vo wellness zóne. Nezabúda sa tu ani na deti, ktoré sa môžu tešiť na detský kútik, šmykľavky, vodné delo alebo tobogan . A to je len zlomok z toho, čím si kúpele v Sárvári získali srdcia návštevníkov. Prečítajte si náš článok Kúpele Sárvár - 8 dôvodov, pre ktoré si ich zamilujete aj vy a spoznajte všetky dôvody, pre ktoré sú miestne termály tak výnimočné.

Termálna voda, ktorou sú bazény napustené, lieči problémy s pohybovým ústrojenstvom. Príde vám vhod, ak sa regenerujete po zranení. K vášmu odpočinku poslúžia aj rozkvitnuté parky, kam môžete kedykoľvek vyraziť na prechádzku. Navštívte tiež jednu z miestnych kaviarní a reštaurácií, kde servírujú tradičné maďarské špeciality.

A čo okrem kúpeľov môžete v Sárvári zažiť? Nahliadnite tu tiež do histórie, a to v centre mesta, kde stojí aj hrad Nádasdy zo 16. storočia. Ak máte radi prírodu, navštívte miestne arborétum, pokiaľ holdujete adrenalínu, bude sa vám určite páčiť v Adventure parku, ktorý je prepojený s kúpeľmi. Deti zase poteší jazda vyhliadkovým vláčikom cez celé mestečko a jeho okolie.