Wellness pobyty v Adršpachu

Túžite po trochu netradičnej dovolenke? Vyrazte si do Adršpašsko-teplických skál a preskúmajte skalné mesto, ktoré patrí k najväčším a najpozoruhodnejším v celej Európe. Výlety do prírody môžete prepojiť s relaxom vo vírivke alebo saune a dopriať si tak presne to, čo si vaše telo aj myseľ žiada. Vyberte si z našich wellness pobytov v Adršpachu a vyrazte v ústrety odpočinku aj poznávaniu.

Načítavam ponuky...


Široko-ďaleko by ste nenašli krajšie miesto na oddych ako Adršpach a okolie. Doprajte si wellness s procedúrami, masážami aj vírivkou či saunou po celý rok. Vďaka turistickým cieľom v okolí si tu užijete perfektne vyváženú dovolenku so všetkým, čo k nej patrí. Akým spôsobom skombinujete aktivity v okolí a leňošenie v hotelovej wellness zóne, záleží už čisto na vašich potrebách. Pokiaľ si vyberiete neobmedzené wellness, nemusíte z hotela vystrčiť päty.

V skalách na vás čaká množstvo zaujímavých zákutí. Adršpach fascinuje pútnikov už od 18. storočia a určite nadchne aj vás. Stretnete tu známe skalné podobizne ako Milencov, Starostu a Starostovú, Homolu cukru alebo Džbán. Prechádzky skalným mestom budú baviť aj vaše deti, ktoré môžu hádať, ako ktorá skala vyzerá.

Vyraziť si môžete tiež na skalné jazierko, ktoré je pomerne vysoko položené, a tak sem musíte dobrodružným chodníkom po rebríku. Jednoduchší prístup budete mať k azúrovému jazierku. Z ďalších atraktívnych výletných cieľov stojí za zmienku zrúcanina Adršpašského hradu alebo nádherný Adršpašský vodopád.