Pobyty v Chorvátsku pre dvoch

Keď sa povie Chorvátsko, mnohí z nás si vybavia práve miesto letnej dovolenky. A niet sa čomu diviť - Chorvátsko je povestné svojimi kamienkovými plážami obmývanými príjemne teplým morom, voňavými borovicovými hájmi a mestami s bohatou históriou. Ak ešte stále hľadáte ideálne miesto na tohtoročnú dovolenku vo dvojici, ukončite pátranie - v Chorvátsku si svoje zaslúžené voľno náležite užijete.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Pagus **** bol báječný od začiatku do konca. Relaxovali sme vo vnútornom i vonkajšom bazéne, vo vírivke aj priamo v mori, ku ktorému je to pár krokov. V priestrannej izbe s veľkým balkónom s výhľadom na more som sa cítila skvele a krásne som si v nej oddýchla. Jedlo vo forme all inclusive nemalo chybu, z bohatej ponuky skvele pripravených jedál si vyberie každý. Súčasťou sú alko aj nealko nápoje. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou skutočne výnimočnou časťou Chorvátska, kam sa rada vrátim.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Rezort Crvena Luka sa nachádza mimo mesta a patrí k nemu snáď najkrajšia pláž v celom Chorvátsku. Priestranné izby ponúkajú komfortné ubytovanie. Bufetová polpenzia je plná dobrôt a nadchne každého milovníka stredomorskej kuchyne. Odpočívať môžete aj v modernom wellness s vyhrievaným bazénom a dvomi saunami. Dokonalé zázemie tu nájdu rodiny s deťmi - je tu niekoľko ihrísk, parádna herňa a animácie. V okolí je množstvo prírodných i kultúrnych krás od Vranského jazera cez historický Zadar po pohorie Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím


Šantenie vo vode, opaľovanie sa na vyhriatých kamienkových plážach a prechádzky ruka v ruke po tajuplných uličkách historických miest si najlepšie vychutnáte so svojou polovičkou alebo blízkou osobou. Vyrazte preto v lete do Chorvátska na dovolenku vo dvojici a objavte to najlepšie z tejto krajiny obmývanej Jadranským morom.

Z chorvátskych lákadiel si každý vyberie to svoje

Do Chorvátska miera každoročne tisíce turistov nielen kvôli moru a opaľovaniu sa. Špicaté skalné zrázy a hory zdobiace národné parky sem lákajú milovníkov turistiky a tiež horolezectva. Predsa len, zažiť adrenalín zo zdolávania útesu čnejúceho sa nad morom na Slovensku nie je možné. Za prírodnými krásami vyrazte tiež do Národného parku Plitvické jazerá zapísaného na Zozname UNESCO alebo k Národném parku Paklenica s pohorím Velebit pri severnej Dalmácii. Ak vás ale predsa len láka viac odpočinok pri mori, vyrazte na Istriu v severnej časti krajiny alebo na legendárnu Makarskú riviéru.

Dokonalé pohodlie vám zaručí nielen lehátko na pláži a slnečník, ale tiež strava zabezpečená priamo v hoteli či v penzióne. S polpenziou v rámci ubytovacieho balíčka sa môžete každé ráno tešiť na raňajky a deň zakončiť lahodnou večerou len pár krokov od vaše izby. Cez obed vám tak ostane dostatok času na preskúmanie kuchyne v lokálnych podnikoch. Luxusný odpočinok si môžete dopriať aj vo wellness centre s vírivkou alebo vnútorným bazénom, ktoré si užijete v každom počasí.