Pobyty v Chorvátsku pre dvoch

Keď sa povie Chorvátsko, mnohí z nás si vybavia práve miesto letnej dovolenky. A niet sa čomu diviť - Chorvátsko je povestné svojimi kamienkovými plážami obmývanými príjemne teplým morom, voňavými borovicovými hájmi a mestami s bohatou históriou. Ak ešte stále hľadáte ideálne miesto na tohtoročnú dovolenku vo dvojici, ukončite pátranie - v Chorvátsku si svoje zaslúžené voľno náležite užijete.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Tento hotel som navštívil už dvakrát. Má perfektnú polohu, len asi 5 minút pešo od nádhernej zátoky, ktorá vás ohromí výhľadom. Zúčastnil som sa aj výletu loďou s množstvom aktivít na celý deň, ako napríklad návšteva mesta či pláže. Personál hotela bol tiež skvelý, majú tu veľmi príjemné, útulné wellness a večer hrala živá hudba.”

Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Šantenie vo vode, opaľovanie sa na vyhriatých kamienkových plážach a prechádzky ruka v ruke po tajuplných uličkách historických miest si najlepšie vychutnáte so svojou polovičkou alebo blízkou osobou. Vyrazte preto v lete do Chorvátska na dovolenku vo dvojici a objavte to najlepšie z tejto krajiny obmývanej Jadranským morom.

Z chorvátskych lákadiel si každý vyberie to svoje

Do Chorvátska miera každoročne tisíce turistov nielen kvôli moru a opaľovaniu sa. Špicaté skalné zrázy a hory zdobiace národné parky sem lákajú milovníkov turistiky a tiež horolezectva. Predsa len, zažiť adrenalín zo zdolávania útesu čnejúceho sa nad morom na Slovensku nie je možné. Za prírodnými krásami vyrazte tiež do Národného parku Plitvické jazerá zapísaného na Zozname UNESCO alebo k Národném parku Paklenica s pohorím Velebit pri severnej Dalmácii. Ak vás ale predsa len láka viac odpočinok pri mori, vyrazte na Istriu v severnej časti krajiny alebo na legendárnu Makarskú riviéru.

Dokonalé pohodlie vám zaručí nielen lehátko na pláži a slnečník, ale tiež strava zabezpečená priamo v hoteli či v penzióne. S polpenziou v rámci ubytovacieho balíčka sa môžete každé ráno tešiť na raňajky a deň zakončiť lahodnou večerou len pár krokov od vaše izby. Cez obed vám tak ostane dostatok času na preskúmanie kuchyne v lokálnych podnikoch. Luxusný odpočinok si môžete dopriať aj vo wellness centre s vírivkou alebo vnútorným bazénom, ktoré si užijete v každom počasí.