Letná dovolenka v Chorvátsku 2022

Vydajte sa za slniečkom a užite si more i parádne letné počasie v Chorvátsku. Vyberte si z našich výhodných ponúk ubytovania v Chorvátsku pre dvoch alebo pre rodiny s deťmi a užite si leto 2022 na maximum.

Načítavam ponuky...


Chorvátsko sa medzi slovenskými turistami teší stále veľkej obľube. Niet sa čomu čudovať. Do Chorvátska sa dá bez problémov dôjsť autom, ale aj lacno prepraviť lietadlom či vlakom. Naviac ponúka bohaté možnosti ubytovania v hoteloch všetkých kategórií i vybavených apartmánoch len kúsok od čistého mora a nádherných piesočných i kamienkových pláží. Vyrazíte tento rok aj do Chorvátska?

Kam sa vydať k moru do Chorvátska

Istria patrí medzi najnavštevovanejšie oblasti, pretože je najbližšie k severnej hranici. Okrem krásneho mora sem turistov lákajú aj historické pamiatky a mestečká ako je Pula a Rovinj.

Stredná Dalmácia láka svojou úchvatnou prírodou, ale aj pamiatkami UNESCO a mestami Split, Trogir a Omiš. Vydať sa môžete aj na okolité ostrovčeky Hvar, Brač a Korčula. Populárnym letoviskom tejto časti Chorvátska je ospevovaná Makarská riviéra.

Severná Dalmácia je zase vychýrená pre svoje národné parky. Určite sa zájdite pozrieť do Národného parku Plitvice s jazerami a vodopádmi. Krásne sú aj mestá Zadar a Šibenik s pamiatkami UNESCO.