Letná dovolenka v Chorvátsku 2022

Vydajte sa za slniečkom a užite si more i parádne letné počasie v Chorvátsku. Vyberte si z našich výhodných ponúk ubytovania v Chorvátsku pre dvoch alebo pre rodiny s deťmi a užite si leto 2022 na maximum.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Tento hotel som navštívil už dvakrát. Má perfektnú polohu, len asi 5 minút pešo od nádhernej zátoky, ktorá vás ohromí výhľadom. Zúčastnil som sa aj výletu loďou s množstvom aktivít na celý deň, ako napríklad návšteva mesta či pláže. Personál hotela bol tiež skvelý, majú tu veľmi príjemné, útulné wellness a večer hrala živá hudba.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Pagus **** bol báječný od začiatku do konca. Relaxovali sme vo vnútornom i vonkajšom bazéne, vo vírivke aj priamo v mori, ku ktorému je to pár krokov. V priestrannej izbe s veľkým balkónom s výhľadom na more som sa cítila skvele a krásne som si v nej oddýchla. Jedlo vo forme all inclusive nemalo chybu a verím, že z bohatej ponuky skvele pripravených jedál si vyberie každý. Súčasťou sú alkoholické aj nealkoholické nápoje. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou skutočne výnimočnou časťou Chorvátska, kam sa rada vrátim.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím


Chorvátsko sa medzi slovenskými turistami teší stále veľkej obľube. Niet sa čomu čudovať. Do Chorvátska sa dá bez problémov dôjsť autom, ale aj lacno prepraviť lietadlom či vlakom. Naviac ponúka bohaté možnosti ubytovania v hoteloch všetkých kategórií i vybavených apartmánoch len kúsok od čistého mora a nádherných piesočných i kamienkových pláží. Vyrazíte tento rok aj do Chorvátska?

Kam sa vydať k moru do Chorvátska

Istria patrí medzi najnavštevovanejšie oblasti, pretože je najbližšie k severnej hranici. Okrem krásneho mora sem turistov lákajú aj historické pamiatky a mestečká ako je Pula a Rovinj.

Stredná Dalmácia láka svojou úchvatnou prírodou, ale aj pamiatkami UNESCO a mestami Split, Trogir a Omiš. Vydať sa môžete aj na okolité ostrovčeky Hvar, Brač a Korčula. Populárnym letoviskom tejto časti Chorvátska je ospevovaná Makarská riviéra.

Severná Dalmácia je zase vychýrená pre svoje národné parky. Určite sa zájdite pozrieť do Národného parku Plitvice s jazerami a vodopádmi. Krásne sú aj mestá Zadar a Šibenik s pamiatkami UNESCO.