Neobmedzená konzumácia alkoholu

Vyberte si pobyt, kde je v cene balíčka zahrnutá tiež neobmedzená konzumácia alkoholu - piva, vína, prípadne i ďalších druhov, ktoré sú väčšinou zahrnuté vo variantoch s all inclusive.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza pri pobrežnej promenáde a kamienkovej pláži. Medzi vodné atrakcie patrí vnútorný a vonkajší bazén a, samozrejme, more. Izba bola priestranná s veľkým balkónom a výhľadom na more aj ostrov Pag. Skvele som si v ňom oddýchol, najmä vďaka dobrej klimatizácii. Jedlo formou all inclusive bufetov bolo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene počas celého dňa. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou naozaj výnimočnou časťou Chorvátska, ktorú odporúčam navštíviť loďou Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Pri príchode nás hneď pohltila skvelá domácka atmosféra, ktorá je prítomná ako medzi personálom, tak v celom hoteli. Tu snáď ani nie je možné mať zlú náladu. Apartmán bol priestranný a čistý, po všetkých procedúrach sme na zdravotných matracoch spali ako v bavlnke. :). Presklená terasa, kde sa podávalo jedlo, ponúkala krásny výhľad na rybníky a okolité lúky. Ak sem zavítate s deťmi, určite odporúčam opýtať sa na možnosť ubytovania v Jesenických hríbikoch. Kto by nechcel skúsiť bývať ako Šmolinka alebo Tatko Šmolko?”

Michaela Nallerová
Michaela Nallerová
Obchodný tím


Pobyty s neobmedzenou konzumáciou alkoholu v cene sú ponukou, ktorá môže byť lákavá pre tých, ktorí si radi užívajú zábavu v alkoholovom opojení, alebo skrátka len milujú chuť piva či vína. Tieto pobyty obvykle zahŕňajú voľný prístup k rôznym druhom alkoholu, ktoré si môžete vychutnávať kedykoľvek počas svojho pobytu a bývajú buď v rámci all inclusive stravy, alebo „iba“ all inclusive nápojov.

Kam za neobmedzenou konzumáciou alkoholu?

Pobyty s neobmedzenou konzumáciou alkoholu bývajú dostupné v rôznych typoch ubytovania, ako sú hotely alebo all-inclusive rezorty. V rámci takého pobytu môžete mať prístup k barom, kde si môžete sami vyzdvihnúť nápoje podľa vášho výberu, vrátane alkoholických nápojov.

Také pobyty môžu byť atraktívne pre tých, ktorí si želajú stráviť dovolenku v uvoľnenej atmosfére s možnosťou vychutnať si obľúbené alkoholické nápoje bez obáv z ďalších nákladov. Možno sa hodí napríklad na oslavu výročia alebo nejakej inej dôležité udalosti? Je však dôležité dávať pozor na to, aby ste si užili alkohol zodpovedne a bezpečne.

Na takéto pobyty môžete vyraziť kamkoľvek po Slovensku, ale typickejšie sú pre zahraničné dovolenky pri mori.

Pokiaľ milujete pivo, odporúčame vyskúšať pivné kúpele, kde sa v pive môžete doslova kúpať. Ak však holdujete skôr vínu, hľadajte pobyty s vínom v cene alebo rovno vinárske pobyty.