Dovolenka s deťmi v Taliansku

Taliansko je krajinou, ktorá má čo ponúknuť každému, kto ju navštívi. Či už sa chcete kúpať v mori, obdivovať históriu alebo si pochutnávať na výbornom jedle, ste v tejto južanskej krajine správne. Dovolenku s deťmi v Taliansku si užijete, či už sa vydáte za poznaním, alebo za morom.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Z Toskánska sme boli všetci nadšení a rozhodne sa sem ešte vrátime. Hotel Il Colombaio ponúka ubytovanie v klasickom toskánskom štýle, navyše je pri ňom veľký bazén, deti zase nadchli korytnačky. Nachádza sa v pohodovej a romantickej dedinke Castellina in Chianti, ktorá je obklopená vinicami a plná fantastických reštaurácií i kaviarní. Navyše to je odtiaľ kúsok do skvostných miest ako sú Siena a Florencia.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Na pobyt aj cestu do Hotela Borgo I Tre Baroni spomínam naozaj veľmi rád. Bola to moja prvá veľká cesta po Taliansku a prvé zoznámenie sa s Toskánskom. Po zdolaní kopca a serpentín sa človek ocitne v nádhernej toskánskej dedinke a v štýlovo zariadenom hoteli. Čas môžete tráviť pri bazéne s pohárom vína, alebo sa vydať do Florencie, ktorá je v pohodlnej dojazdovej vzdialenosti. S pokojným srdcom môžem každému odporučiť.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajiteľ Travelkingu


Taliansko vás nadchne množstvom historických i prírodných divov, ale aj autentickou atmosférou, za ktorou sa budete chcieť neustále vracať. Užite si rodinnú dovolenku v Taliansku a vyberte si jedno z našich ubytovaní, ktoré vám poskytne dokonalý komfort a ktoré je blízko pláže aj ikonických pamiatok . V našej ponuke nájdete aj ubytovanie s deťmi zadarmo.

S deťmi do Talianska za kúpaním aj na lyže

Je to práve more, čo sa vybaví väčšine ľudí, keď sa povie dovolenka v Taliansku. Kúpanie a relax na pláži si v tejto preslnenej zemi užijete naozaj so všetkým, čo k tomu patrí. Ubytovať sa môžete v luxusných hoteloch s vonkajším bazénom, krásnych vilách i menších penziónoch. More, slnko a pravá talianska zmrzlina – poznáte nejakú lepšiu kombináciu?

A kam v Taliansku k moru? Príjemné kúpanie na vás čaká na Sardínii, na Amalfi pobreží aj blízko Neapolu alebo Benátok. Dokonalý pokoj pri mori ďaleko od davov turistov na vás čaká v menej známych destináciách napríklad na severe Talianska, náhodne mestečko Capo Rizzuto. Ak chcete nejakú zmenu, vymeňte more za jazero a užite si neopakovateľnú dovolenku pri jazere Lago di Garda.

V zime sa zase o zábavu postarajú parádne talianske zjazdovky v alpských lyžiarskych strediskách. Veľa pekných momentov si na kopcoch užijú ako skúsení lyžiari, tak deti, ktoré sa na lyžiach ešte len učia. Rozmanitosť tunajších zjazdoviek, veľká dostupnosť wellness a dych vyrážajúce výhľady na zasnežené horské masívy vás úplne očarí.

Rozkrývajte s deťmi tajomstvo histórie v talianskych mestách

Taliansko je kolískou európskej histórie a kultúry a vidieť mestá ako Rím, Florencia, Benátky alebo Miláno musí za svoj život navštíviť každý milovník histórie a starej architektúry. Vyberte si niektoré z našich ubytovaní a prechádzajte sa pri preslávenom Koloseu, fontáne di Trevi alebo slávneho Pantheonu. Nasávajte nezameniteľnosť atmosféru romantických talianskych miest a ochutnajte miestne kulinárske dobroty.

Tiež ak máte radi umenie, budete z Talianska unesení. Veľa starých sochárskych diel, galérií a pamiatok v rôznych slohoch poteší vašu umeleckú dušu.