Dovolenka s deťmi v Maďarsku

Túžite po odpočinku? Naplánujte si s celou rodinou cestu do Maďarska a relaxujte v miestnych špičkových kúpeľoch, ktoré sa postarajú, aby ste si užili jedinečné pohodlie. Dovolenka s deťmi v Maďarsku bude plná krásnych spoločných chvíľ, na ktoré len tak nezabudnete.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo miestnych i zahraničných hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. So slávnymi kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Maďarsko patrí medzi krajiny, ktoré rozhodne prekonajú vaše očakávania. Páčiť sa tu bude všetkým vekovým skupinám, rodinám s deťmi, seniorom aj zamilovaným párom. V termálnych kúpeľoch na vás čaká neskutočný luxus za priaznivé ceny, parádne wellness pobyty si tak môže dopriať každý. Nezáleží na tom, v akej nálade na dovolenku v Maďarsku prídete, späť sa vrátite oddýchnutí, svieži a plní energie.

Oddajte sa odpočinku a užite si dovolenku s deťmi v maďarských kúpeľoch

O výhodách maďarských kúpeľov by sa dalo básniť hodiny. Tou najvýraznejšou prednosťou však je skutočnosť, že tu môžete odpočívať po celý rok. Vďaka termálnym prameňom si tu užijete kúpanie, aj keď tomu počasie nebude priať. Zohrejete sa v horúcej vode, saune alebo vírivke a skrehnutému telu z dlhej zimy doprajete, čo si zaslúži.

Hodilo by sa vám na chvíľu vydýchnuť, ale bojíte sa, že sa budú vaše deti v kúpeľoch nudiť? Z toho určite strach mať nemusíte. Väčšina kúpeľných areálov má pripravených množstvo úžasných vodných atrakcií pre deti. Vyhrať sa môžu v detskom bazéniku, na toboganoch a šmykľavkách alebo v detských kútikoch. Vyskúšajte napríklad kúpele Bükfürdő, Sárvár, Györ alebo netradičné jaskynné kúpele Miskolc Tapolca. Niekoľko krásnych kúpeľov nájdete aj priamo v centre maďarskej metropoly, v Budapešti určite navštívte nádherné kúpele Széchenyi.

V našej ponuke nájdete komfortné ubytovanie prepojené s kúpeľmi alebo hotely s vírivkou či saunou. Vybrať si navyše môžete aj ubytovanie s dieťaťom zadarmo a ušetriť tak nemalú čiastku. Odporúčame vám naše osobne overené pobyty, pri ktorých si môžete byť istí kvalitou služieb a servisu, pretože sme ich vopred vyskúšali za vás.

Relax pri maďarskom mori – dovolenka s deťmi pri Balatone

Ak dávate prednosť vonkajšiemu kúpaniu, potom je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku v Maďarsku jazero Balaton. Preslávené „maďarské more“ je veľmi plytké, ešte pár metrov od brehu vám voda nebude siahať vyššie ako po kolená. Deti sa tak môžu bezpečne vyblázniť na piesočnatých plážach, ktoré Balaton obklopujú.

Pri Balatone nájdete aj platené kúpaliská, ktoré vám ponúknu atraktívne služby navyše. Vyraziť tak môžete napríklad na vodný bicykel, na plavbu lodičkou alebo si dať zmrzlinu a užiť si pravú nefalšovanú letnú pohodu pri vode.