Dovolenka s deťmi v Maďarsku

Túžite po odpočinku? Naplánujte si s celou rodinou cestu do Maďarska a relaxujte v miestnych špičkových kúpeľoch, ktoré sa postarajú, aby ste si užili jedinečné pohodlie. Dovolenka s deťmi v Maďarsku bude plná krásnych spoločných chvíľ, na ktoré len tak nezabudnete.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochváliť dokonale čisté prostredie a neuveriteľne bohatú polpenziu, s rodinou sme ocenili najmä neobmedzenú konzumáciu nealkoholických nápojov, kávy a čaju počas dňa. S hotelom je priamo prepojené St. Gotthard Spa & Wellness - stačí sa prezliecť do plaviek a županu a za pár minút si môžete užívať vodné šmykľavky, hydromasážne vírivky, bazény a sauny, parné kabíny a ďalšie atrakcie. Skvelá je aj lokalita, s výbornou dostupnosťou do Rakúska a Národného parku Őrség. Ak nechcete tráviť čas len vo wellness, zarezervujte si výlet so sprievodcom alebo vyrazte na cyklovýlet. Rozhodne nebudete ľutovať. Aj my sme si užili dokonalú dovolenku a určite sa znova vrátime.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Maďarsko patrí medzi krajiny, ktoré rozhodne prekonajú vaše očakávania. Páčiť sa tu bude všetkým vekovým skupinám, rodinám s deťmi, seniorom aj zamilovaným párom. V termálnych kúpeľoch na vás čaká neskutočný luxus za priaznivé ceny, parádne wellness pobyty si tak môže dopriať každý. Nezáleží na tom, v akej nálade na dovolenku v Maďarsku prídete, späť sa vrátite oddýchnutí, svieži a plní energie.

Oddajte sa odpočinku a užite si dovolenku s deťmi v maďarských kúpeľoch

O výhodách maďarských kúpeľov by sa dalo básniť hodiny. Tou najvýraznejšou prednosťou však je skutočnosť, že tu môžete odpočívať po celý rok. Vďaka termálnym prameňom si tu užijete kúpanie, aj keď tomu počasie nebude priať. Zohrejete sa v horúcej vode, saune alebo vírivke a skrehnutému telu z dlhej zimy doprajete, čo si zaslúži.

Hodilo by sa vám na chvíľu vydýchnuť, ale bojíte sa, že sa budú vaše deti v kúpeľoch nudiť? Z toho určite strach mať nemusíte. Väčšina kúpeľných areálov má pripravených množstvo úžasných vodných atrakcií pre deti. Vyhrať sa môžu v detskom bazéniku, na toboganoch a šmykľavkách alebo v detských kútikoch. Vyskúšajte napríklad kúpele Bükfürdő, Sárvár, Györ alebo netradičné jaskynné kúpele Miskolc Tapolca. Niekoľko krásnych kúpeľov nájdete aj priamo v centre maďarskej metropoly, v Budapešti určite navštívte nádherné kúpele Széchenyi.

V našej ponuke nájdete komfortné ubytovanie prepojené s kúpeľmi alebo hotely s vírivkou či saunou. Vybrať si navyše môžete aj ubytovanie s dieťaťom zadarmo a ušetriť tak nemalú čiastku. Odporúčame vám naše osobne overené pobyty, pri ktorých si môžete byť istí kvalitou služieb a servisu, pretože sme ich vopred vyskúšali za vás.

Relax pri maďarskom mori – dovolenka s deťmi pri Balatone

Ak dávate prednosť vonkajšiemu kúpaniu, potom je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku v Maďarsku jazero Balaton. Preslávené „maďarské more“ je veľmi plytké, ešte pár metrov od brehu vám voda nebude siahať vyššie ako po kolená. Deti sa tak môžu bezpečne vyblázniť na piesočnatých plážach, ktoré Balaton obklopujú.

Pri Balatone nájdete aj platené kúpaliská, ktoré vám ponúknu atraktívne služby navyše. Vyraziť tak môžete napríklad na vodný bicykel, na plavbu lodičkou alebo si dať zmrzlinu a užiť si pravú nefalšovanú letnú pohodu pri vode.