Dovolenka Last Minute all inclusive

Vydajte sa na pobyt tak skvelý, že si budete priať, aby nikdy neskončil. Stravovaním formou all inclusive vám odpadnú všetky starosti s varením a vďaka Last Minute cene na pobyte ešte viac ušetríte.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Pri príchode nás hneď pohltila skvelá domácka atmosféra, ktorá je prítomná ako medzi personálom, tak v celom hoteli. Tu snáď ani nie je možné mať zlú náladu. Apartmán bol priestranný a čistý, po všetkých procedúrach sme na zdravotných matracoch spali ako v bavlnke. :). Presklená terasa, kde sa podávalo jedlo, ponúkala krásny výhľad na rybníky a okolité lúky. Ak sem zavítate s deťmi, určite odporúčam opýtať sa na možnosť ubytovania v Jesenických hríbikoch. Kto by nechcel skúsiť bývať ako Šmolinka alebo Tatko Šmolko?”

Michaela Nallerová
Michaela Nallerová
Obchodný tím


Túžite po dovolenke, na ktorej budete mať čo najmenej starostí? Potom si vyberte Last Minute dovolenku all inclusive a užívajte si pobyt so všetkým, čo k k dokonalému pohodliu patrí. Wellness, dobré jedlo a všetok komfort - s takou výbavou balíčka si môžete len ľahnúť na ležadlo a na celý týždeň vypnúť hlavu.

Last Minute all inclusive dovolenka je synonymom pre bezstarostný pobyt

Na all inclusive dovolenke nebudete musieť riešiť, kde sa najesť alebo kde si dať drink. Dobré jedlo a pitie vám bude neustále k dispozícii. Rovnako tak budete mať prístup k neobmedzenému wellness, a tak si oddýchnete vo vírivke, saune alebo vonkajšom a vnútornom bazéne. O vaše maximálne pohodlie bude skrátka postarané ako nikdy predtým.

Pokiaľ si vyberiete z našej ponuky Last Minute pobytov, nebude trvať dlho kým vyrazíte na vysnívanú dovolenku. Poznáte, že nemusíte plánovať mesiace dopredu a že spontánny výlet vám prinesie nemenej zážitkov za dobrú cenu.