Dovolenka v stredisku Bad Kleinkirchheim

Kúpeľné a lyžiarske stredisko Bad Kleinkirchheim leží v najjužnejšej spolkovej krajine Rakúska, v Korutánsku. Alpská príroda v lete láka k pešej turistike alebo jazde na bicykli a v zime na viac ako 100 km perfektne upravených zjazdoviek. Po dni v horách potom zrelaxujete v miestnych termálnych kúpeľoch. Vyberte si pobyt v Bad Kleinkirchheim a užívajte si nezabudnuteľné chvíle uprostred korutánskeho pohoria Nockberge.

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Chcete si užiť skvelú dovolenku uprostred krásnej alpskej prírody? Tak to sa vám bude na juhu Rakúska veľmi páčiť. Spolková krajina Korutánsko sa pýši mnohými klenotmi – najvyššou rakúskou horou Grossglockner, jazerami s priezračnou vodou a malebnými kúpeľnými mestami. Jedným z takých, ktoré stojí za to navštíviť, je práve Bad Kleinkirchheim.

Doprajte si relax na horách a v termálnych kúpeľoch

Bad Kleinkirchheim ťaží svoje prírodné bohatstvo na maximum. Oblasť môžete spoznať pri najrôznejších peších túrach, či vychádzkach na bicykloch. Krásne prechádzky ponúka napríklad Národný park Nockberge. Na vrcholky hôr vás vyvezú lanovky, hneď pri nich sa nachádzajú miestne termálne kúpele – St. Kathrein a Römerbad.

V zime mestečko láka na skvelú lyžovačku. Tešte sa na viac ako 100 km zjazdoviek, na ktoré vás vyvezie 25 moderných lanoviek. Najväčšou pýchou lyžiarskeho strediska je ale zjazdovka svetového pohára Franz-Klammer-Abfahrt.

Náš tip: Po dni strávenom v horách nie je nič lepšie ako si odpočinúť vo vírivke alebo saune. Siahnite po niektorom z wellness balíčkov a užite si prechádzky krásnou rakúskou prírodou spolu s prvotriednym odpočinkom. Na vašej dovolenke nám záleží, preto sa do hotelov vydávame osobne, aby sme overili kvalitu ponúkaných služieb. Ponuku nami overených pobytov nájdete tu.