Wellness pobyty v Triglavskom národnom parku

Vydajte sa na dovolenku do Triglavského národného parku a užite si neopakovateľné zážitky v lone slovinskej prírody. Však čo môže byť krajšie ako relax vo wellness s výhľadom na úchvatné prírodné scenérie? S wellness pobytom v Triglavskom národnom parku máte túto dokonalú atmosféru na dosah.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Či už strávite čas v hoteli, alebo v jeho okolí, vždy si užijete mnoho skvelých zážitkov. Bohinj Eco Hotel je naozaj veľký. Vďaka bohatej ponuke wellness a priľahlom aquaparku s množstvom atrakcií si tu užijete zábavu a relaxáciu aj počas daždivých dní. Za pekného počasia si urobte výlet do hôr, na bicykloch alebo si užívajte vodné radovánky v najkrajších jazerách Slovinska. Spokojní sme neboli iba so službami, ale aj so stravou a ústretovým personálom. Najväčším zážitkom pre nás bola jazda na paddleboardoch na priezračnom Bohinjskom jazere a následný zjazd riečky Sava Bohinjska.”

František Jordán
František Jordán
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Náš pobyt v Hoteli Jezero**** sme si dokonale užili. Hotel bol skvelou základňou na objavovanie nádhernej slovinskej prírody, personál bol neskutočne ochotný a služby dostačujúce. Hoci nejde o moderné ubytovanie so zážitkovou gastronómiou, hotel má svoje čaro a ponúka poctivý servis a tradičnú chutnú a bohatú kuchyňu. Jeho najväčšou výhodou je rozhodne poloha priamo pri jednom z najkrajších slovinských jazier. Radi na toto miesto spomíname a už teraz sa tešíme na ďalšiu návštevu.”

Dita Martinková
Dita Martinková
Marketingový tím


Slovinsko je známe svojou divokou prírodou a Triglavský národný park je perlou tejto krajiny. Nespočet šumivých vodopádov, prekrásnych jazier s priezračnou vodou, hlbokých lesov a rozsiahlych plání vás zabaví na dlhé dni. Po objavovaní divokej slovinskej prírody si navyše môžete dopriať luxusný oddych vo wellness, často aj s výhľadom na prekrásnu krajinu.

Triglavský národný park: dokonalý relax pre telo i myseľ

Bohatá slovinská príroda očarí predovšetkým vyznávačov kratších i dlhších prechádzok. Vydať sa môžete napríklad k jazeru Bohinj, najväčšiemu prírodnému jazeru Slovinska, alebo k neďalekým vodopádom Savica. Prejdite si prekrásnu tiesňavou Vintgar a dojdite až k takmer 16 metrov vysokému vodopádu Šum.

Okrem prírodných pamiatok sa môžete nadchnúť aj trochou histórie, pri návšteve stredovekého Bledského hradu, ktorý pozerá na legendárne ľadovcové jazero Bled zo skaly vysokej 130 metrov. Pre športových nadšencov sú tu zase lyžiarske strediská, napríklad ski areál Vogel s 22 zjazdovkami, a najrôznejšie adrenalínové športy, ako je paragliding, lezenie po skalách alebo splavovanie rieky na raftoch.

Po všetkej tej aktivite si zaslúžene oddýchnete v bazéne, vírivke alebo saune. Stačí si len vybrať niektorý z pobytov v hoteli s vlastnou wellness zónou. Vydať sa tiež môžete do mesta Bled, ktoré má dlhú kúpeľnú tradíciu siahajúcu až do 19. storočia a vyviera tu hneď niekoľko termálnych prameňov.