Wellness pobyty v Triglavskom národnom parku

Vydajte sa na dovolenku do Triglavského národného parku a užite si neopakovateľné zážitky v lone slovinskej prírody. Však čo môže byť krajšie ako relax vo wellness s výhľadom na úchvatné prírodné scenérie? S wellness pobytom v Triglavskom národnom parku máte túto dokonalú atmosféru na dosah.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne skvelý! Hotel bol krásny, izba moderná a čistá, personál milý a ústretový. Veľmi nás nadchli bohaté raňajky a vynikajúce večere. Wellness centrum je menšie, ale aj tak parádne s pekným výhľadom na mesto. Hotel sa nachádza pri rieke Visle v pokojnejšej časti Krakova, takže počas noci je tu úplný pokoj. Do centra je to naozaj kúsok a cez most sa doň dostanete pohodlne aj pešo. Hotel Qubus bude určite naším útočiskom v Krakove aj v budúcnosti. Len si nabudúce vezmeme pobyt s polpenziou.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Slovinsko je známe svojou divokou prírodou a Triglavský národný park je perlou tejto krajiny. Nespočet šumivých vodopádov, prekrásnych jazier s priezračnou vodou, hlbokých lesov a rozsiahlych plání vás zabaví na dlhé dni. Po objavovaní divokej slovinskej prírody si navyše môžete dopriať luxusný oddych vo wellness, často aj s výhľadom na prekrásnu krajinu.

Triglavský národný park: dokonalý relax pre telo i myseľ

Bohatá slovinská príroda očarí predovšetkým vyznávačov kratších i dlhších prechádzok. Vydať sa môžete napríklad k jazeru Bohinj, najväčšiemu prírodnému jazeru Slovinska, alebo k neďalekým vodopádom Savica. Prejdite si prekrásnu tiesňavou Vintgar a dojdite až k takmer 16 metrov vysokému vodopádu Šum.

Okrem prírodných pamiatok sa môžete nadchnúť aj trochou histórie, pri návšteve stredovekého Bledského hradu, ktorý pozerá na legendárne ľadovcové jazero Bled zo skaly vysokej 130 metrov. Pre športových nadšencov sú tu zase lyžiarske strediská, napríklad ski areál Vogel s 22 zjazdovkami, a najrôznejšie adrenalínové športy, ako je paragliding, lezenie po skalách alebo splavovanie rieky na raftoch.

Po všetkej tej aktivite si zaslúžene oddýchnete v bazéne, vírivke alebo saune. Stačí si len vybrať niektorý z pobytov v hoteli s vlastnou wellness zónou. Vydať sa tiež môžete do mesta Bled, ktoré má dlhú kúpeľnú tradíciu siahajúcu až do 19. storočia a vyviera tu hneď niekoľko termálnych prameňov.