Wellness pobyty v Ostrihome

Relax pri Dunaji v tieni monumentálnej baziliky. Tak by sa dali nazvať wellness pobyty v Ostrihome, historickom maďarskom meste, ktoré sa nachádza priamo na hranici so Slovenskom. Vydajte sa sem nielen za termálnym kúpaliskom, ale aj za históriou. Tak ktorý z pobytov vám chytil za srdce?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Penzión ponúka štýlové a komfortné ubytovanie v srdci mesta, naozaj len pár krokov od hlavných lákadiel, ktorými sú najmä bazilika, hrad a kúpele. Určite vás neomrzia ani prechádzky uličkami a pozdĺž rieky Dunaj. Izba bola priestranná a pekne vybavená. Raňajkový bufet s dostatočným výberom sa nachádza priamo v penzióne, servírované večere sa podávajú v susednej reštaurácii, len minútu od penziónu. Ocenili sme možnosť využiť kávovar kedykoľvek počas dňa a posedenie na dvore plnom zelene. Každý večer sme tiež relaxovali v saunách a vírivke v suteréne.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finančný tím


Ostrihom je síce historickým mestom známym pre svoju impozantnú baziliku Panny Márie a svätého Vojtecha, vedľa kultúrnych pamiatok však ponúka aj jedny z najmodernejších a najštýlovejších termálnych kúpeľov v celom Maďarsku. Vypravte sa len kúsok za hranice so Slovenskom za poznaním aj relaxom na wellness pobyt v Ostrihome.

Prečo vyraziť na wellness pobyt do Ostrihomu?

Ostrihom vám môže ponúknuť nespočetné možnosti odpočinku aj zábavy. Miestne termálne kúpele Aquasziget patria medzi najmodernejšie kúpeľné komplexy v Maďarsku. Nájdete tu 10 vonkajších a vnútorných bazénov napustených liečebnou termálnou vodou. Neobmedzené wellness určite poteší každého, kto je unavený od všedných starostí a potrebuje oddych.

Nudiť sa tu rozhodne nebudete. Prekvapia vás masážne trysky, pobavia tobogany dlhé až 60 metrov a poteší relaxačná zóna. Vírivka a sauna vám pomôže sa uvoľniť a letné vonkajšie kúpalisko zase splní vaše očakávania o perfektnej dovolenke pri vode. Ak cestujete s vašimi ratolesťami, vyberte si pobyt s deťmi zadarmo a nechajte ich si vyhrať v detskom kútiku.

Vo voľných chvíľach si vyšliapnite na Hradný vrch, kde stojí preslávená bazilika Panny Márie a svätého Vojtecha a kráľovský hrad. Zavítať môžete na prehliadku alebo si užiť výhľad na Dunaj a susedné slovenské Štúrovo. Ak budete mať chuť, môžete sa domov na Slovensko vydať peknou prechádzkou po moste. Zastavte sa tiež pri Dunaji alebo si prejdite historické centrum mesta so sochou skladateľa Franza Liszta.