Wellness pobyty v Krakove

Krakov patrí bezpochyby k najkrajším mestám Poľska. Jeho starobylé centrum je plné úchvatných pamiatok, ako je napríklad stredoveký hrad Wawel, kamenná tržnica na hlavnom námestí či zachovalá židovská štvrť. Krakov je skrátka ako stvorený na celodenné prechádzky jeho malebnými uličkami. Po návrate do hotela tak určite oceníte možnosť odpočinku v saune, vírivke či v bazéne. Wellness pobyt v Krakove je skrátka tou najlepšou voľbou!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Na návštevu Krakova sme sa už dlho tešili a stálo to za to. Po príchode do izby nás prekvapila jej veľkosť - bola obrovská, a pritom útulná. Raňajky boli parádne, bohaté a na výber bolo snáď zo všetkého, čo človeku napadne. Večere boli taká klasika, ktorá uspokojí každého. Za návštevu rozhodne stojí hrad Wawel, a potom Soľná baňa Wieliczka. Mesto nás veľmi prekvapilo, všetko bolo krásne a čisté. Ani za tri dni sme v Krakove nestihli všetko a určite sa ešte vrátime.”

Michal Šoffa
Michal Šoffa
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne skvelý! Hotel bol krásny, izba moderná a čistá, personál milý a ústretový. Veľmi nás nadchli bohaté raňajky a vynikajúce večere. Wellness centrum je menšie, ale aj tak parádne s pekným výhľadom na mesto. Hotel sa nachádza pri rieke Visle v pokojnejšej časti Krakova, takže počas noci je tu úplný pokoj. Do centra je to naozaj kúsok a cez most sa doň dostanete pohodlne aj pešo. Hotel Qubus bude určite naším útočiskom v Krakove aj v budúcnosti. Len si nabudúce vezmeme pobyt s polpenziou.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím


Krakov – najkrajšie mesto Poľska

Asi na žiadnom rebríčku najkrajších miest Poľska nechýba Krakov a nie je sa čomu diviť. V tomto bývalom kráľovskom sídle sa odohralo mnoho dôležitých okamihov poľského národa, a tak na vás história bude dýchať doslova na každom kroku.

Dominantou Krakova je impozantný hrad Wawel týčiaci sa nad riekou Vislou. Jedinečným zážitkom je nakupovanie na historickej tržnici Sukiennice na Hlavnom námestí, kde nájdete aj vyhliadkovú radničnú vežu. V nádhernej židovskej štvrti Kazimierz si budete pripadať, akoby ste sa vrátili v čase a hneď pochopíte, prečo je táto časť mesta chránenou pamiatkou UNESCO. Počas pobytu v Krakove však môžete vidieť ešte ďalšie dve pamiatky UNESCO! Sú nimi kráľovské soľné bane Wieliczka a Bochnia a pre nadšencov histórie koncentračný tábor Osvienčim.

Krakov je skrátka výnimočné a očarujúce mesto, v ktorom ľahko prechodíte úplne celý deň. Ideálnou voľbou sú teda wellness pobyty v Krakove, počas ktorých budete mať postarané aj o relaxačnú časť dovolenky. Verte, že odpočinok v saune, vírivke alebo pár dĺžok v bazéne vám po celom dni na nohách príde vhod!

Pobyt plný dokonalého pohodlia, lahodného jedla a nezabudnuteľných zážitkov si v Krakove užila aj členka tímu Travelking Aneta, ktorá pre vás osobne overila pobyt v 4* Hoteli Qubus. Ako sa jej tam páčilo? To sa dočítate v jej recenzii pobytu.