Pobyty v Rakúsku s all inclusive

Rakúsko je síce malá krajina, ale rozhodne má čo ponúknuť. Poznávajte krásy Rakúska a užite si k tomu množstvo vynikajúceho jedla a pitia na dovolenke s all inclusive!

Načítavam ponuky...


Či už trávite dovolenku najradšej na výletoch, relaxáciou vo wellness alebo objavovaním pamiatok, Rakúsko ponúka nespočetné množstvo atraktívnych destinácií, kde si užijete dokonalú dovolenku. Okrem krásnej prírody a zaujímavých miest je Rakúsko preslávené aj vynikajúcou kuchyňou. Vychutnajte si ju dosýta na pobytoch v Rakúsku s all inclusive. Smäd ani hlad počas týchto pobytov rozhodne nehrozí, a tak budete mať dostatok energie nech už budete chcieť čas tráviť akokoľvek.

Do Rakúska za prírodou i pamiatkami a kultúrou

Rakúsko je rajom pre všetkých vyznávačov aktívnej dovolenky. Neuveriteľné dve tretiny rakúskeho územia pokrývajú Alpy. Nájdete tu široké trávnaté hrebene spadajúce do zelených údolí, ako aj ostré horské štíty a rozoklané masívy. Každá časť rakúskych Álp je iná a každá má svoje osobité kúzlo.

Na svoje si v Rakúsku prídu však aj milovníci kultúry a pamiatok. Viedeň platí za jednu z najväčších kultúrnych metropol celého sveta. Návštevníkov láka na historické centrum, svetoznáme múzejné expozície aj slávne divadelné a hudobné scény. Báječná dovolenka plná skvelých zážitkov na vás však čaká aj v ďalších rakúskych mestách, ako je napríklad Salzburg, Innsbruck, Graz či Linz.