Hotely Aminess

Užite si dokonalú dovolenku pri mori vďaka sieti hotelov Aminess. Bazény, wellness, skvelé animácie a úžasná gastronómia - hotely Aminess ponúkajú všetko, čo môžete očakávať od luxusného dovolenkového rezortu. Nájdete ich vo všetkých najobľúbenejších častiach Chorvátska vrátane Dalmácie, Istrie či ostrova Krk.

Načítavam ponuky...


Sieť Aminess zahŕňa 13 troj až päťhviezdičkových hotelov a početné vily, apartmány a kempingy. Hotely Aminess spĺňajú štandard luxusných dovolenkových rezortov pre rodiny i páry, postarané je tu naozaj o všetko. Hotely nájdete priamo na pláži, alebo majú pláž dokonca súkromnú. K tomu sa ale spravidla pýšia aj moderným wellness centrom a jedným či niekoľkými bazénmi.

Samozrejmosťou je hneď niekoľko reštaurácií a plážových barov, moderné klimatizované izby s krásnym výhľadom a hlavne skvelá zábava. Hotely Aminess sú totiž známe bohatým animačným programom pre deti aj dospelých. Vaše ratolesti sa zabavia v detskom klube pre najmenších a užijú si zábavu v herni, na detskej diskotéke alebo pri kinovečeroch. Dospelých zase nadchnú hudobné večery, kvízy a ďalšie aktivity.

Kde nájdete hotely siete Aminess?

Hotely, vily, apartmány či kempingy Aminess sú strategicky rozmiestnené v najobľúbenejších častiach Chorvátska, ubytovať sa tak môžete v hoteloch na ostrove Krk, polostrove Istrie alebo v oblasti Dalmácie.

Naozaj náročných hostí určite zaujme predovšetkým oblasť Dalmácia, v letoviskách Korčula a Orebić tu čaká rovno 9 hotelov Aminess, z ktorých 8 dosahuje štvorhviezdičkový štandard. Naozajstnou perlou je ale Aminess Khalani Beach Hotel ***** v populárnom letovisku Makarská, ktorý je zároveň jediným päťhviezdičkovým hotelom v tejto oblasti.

Pre milovníkov stredomorskej kuchyne je tu rybárske mesto Novigrad v Istrii, kde ochutnáte tie najčerstvejšie plody mora. Ubytovať sa tu môžete v štvorhviezdičkovom Hotelu Aminess Maestral **** s luxusným wellness centrom s plochou 2 500 m² alebo v Hoteli Aminess Laguna *** so skvelou detskou herňou.

Chcete si užiť dovolenku plnú výletov a krásnej prírody? Vyrazte na ostrov Krk. V pokojnom letovisku Njivice na vás čaká Magal Hotel by Aminess *** úplne obklopený bohatou zeleňou a Veya Hotel by Aminess *** s vlastnou 200 metrov dlhou kamienkovou plážou. Kúsok od hotela Veya je navyše pláž určená priamo pre psov, skvelé zážitky si tak od mora odvezú aj vaši štvornohí miláčikovia.