Dovolenka v Chorvátsku so psom

Túžite po dovolenke v Chorvátsku aj so svojím psíkom, ktorý by s vami mohol chodiť na prechádzky, na pláž či do mora? Potom teda neváhajte a vyberte si z našej širokej ponuky pobytov, kde sú domáci miláčikovia vítaní.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Villa Dora je ideálne miesto na oddych aj skvelý východiskový bod na výlety do atraktívnych miest v okolí či na ostrovy. Najväčšou výhodou je, že k moru je to pár krokov po schodoch. Uprostred nádhernej záhrady je navyše bazén, kde si užijete parádne vodné radovánky aj opaľovanie na lehátku, nechýba ani možnosť grilovania. Apartmán bol komfortne zariadený a bol z neho krásny výhľad na more. Nočné svetlá nad hladinou, čerstvý morský vzduch a príjemná teplota zaručili nezabudnuteľný zážitok. Pobyt by som si rozhodne rád zopakoval!”

Tamas Tutkovics
Tamas Tutkovics
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza pri pobrežnej promenáde a kamienkovej pláži. Medzi vodné atrakcie patrí vnútorný a vonkajší bazén a, samozrejme, more. Izba bola priestranná s veľkým balkónom a výhľadom na more aj ostrov Pag. Skvele som si v ňom oddýchol, najmä vďaka dobrej klimatizácii. Jedlo formou all inclusive bufetov bolo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene počas celého dňa. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou naozaj výnimočnou časťou Chorvátska, ktorú odporúčam navštíviť loďou Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodný tím


Dovolať sa všetkým členom rodiny a nájsť ideálne stráženie či psí hotel pre vášho miláčika môže byť zložité. Naviac vám hrozí, že sa budete celú dovolenku sužovať otázkami, či je o vášho psíka dobre postarané. Vyhnite sa zbytočným starostiam a vezmite psíka na dovolenku k moru s vami. Uvidíte, že kamienkové pláže Chorvátska a plávanie v mori si skvele užije.

Kam sa vydať na dovolenku so psom v Chorvátsku?

Aby váš psí miláčik zvládol cestu k moru čo najlepšie, vydajte sa na sever Chorvátska, kam to budete mať zo Slovenska autom najbližšie. Ideálnym dovolenkovým miestom je tu polostrov v severnej časti krajiny - Istria. Okrem množstva krásnych pláží vás tu nadchnú tiež historické mestá ako Rovinj alebo Pula.

O kúsok ďalej sa rozprestiera Severná Dalmácia, známa pre svoje priezračne čisté more a kamienkové pláže. Na prechádzky so psíkom sa potom vyberte do borovicových hájov, s celou rodinou potom do slávneho Národného parku Plitvice. Za pamiatkami svetového významu sa potom vydajte do miest Zadar či Šibenik.