Dovolenka v Chorvátsku so psom

Túžite po dovolenke v Chorvátsku aj so svojím psíkom, ktorý by s vami mohol chodiť na prechádzky, na pláž či do mora? Potom teda neváhajte a vyberte si z našej širokej ponuky pobytov, kde sú domáci miláčikovia vítaní.

Načítavam ponuky...


Dovolať sa všetkým členom rodiny a nájsť ideálne stráženie či psí hotel pre vášho miláčika môže byť zložité. Naviac vám hrozí, že sa budete celú dovolenku sužovať otázkami, či je o vášho psíka dobre postarané. Vyhnite sa zbytočným starostiam a vezmite psíka na dovolenku k moru s vami. Uvidíte, že kamienkové pláže Chorvátska a plávanie v mori si skvele užije.

Kam sa vydať na dovolenku so psom v Chorvátsku?

Aby váš psí miláčik zvládol cestu k moru čo najlepšie, vydajte sa na sever Chorvátska, kam to budete mať zo Slovenska autom najbližšie. Ideálnym dovolenkovým miestom je tu polostrov v severnej časti krajiny - Istria. Okrem množstva krásnych pláží vás tu nadchnú tiež historické mestá ako Rovinj alebo Pula.

O kúsok ďalej sa rozprestiera Severná Dalmácia, známa pre svoje priezračne čisté more a kamienkové pláže. Na prechádzky so psíkom sa potom vyberte do borovicových hájov, s celou rodinou potom do slávneho Národného parku Plitvice. Za pamiatkami svetového významu sa potom vydajte do miest Zadar či Šibenik.