Wellness pobyty v Štajersku

Kde inde si užiť skvelý relax ako v zelenom srdci Rakúska? Región Štajerska vás privíta nádhernou prírodou, fantastickými zjazdovkami, historickými mestami a preslnenými vinicami. Siahnite po wellness pobyte v Štajersku a doprajte si odpočinok, aký si zaslúžite.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“S pobytom v Hoteli Payerbacherhof sme boli spokojní. Izba bola priestranná, útulne zariadená a potešil ma v nej kútik s varnou kanvicou, kde bola k dispozícii káva, čaj a horúca čokoláda. Hotel má veľmi krásnu záhradu, kde sa môžete prechádzať alebo si tu len tak posedieť a načerpať energiu. Wellness centrum je menšie, ale zato nové. Vo vírivke a saune sme si skvele oddýchli po náročnej túre. Mestečko aj samotné okolie je veľmi krásne a nie je tu núdza o výlety ako pre páry, tak pre rodiny s deťmi.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznícka podpora


Zeleň, kam sa pozriete. Dovolenka v rakúskom Štajersku vykúzli úsmev na tvári každému milovníkovi prírody. Majestátne vrcholy, zapadnuté údolia striedajú historické mestá a preslnené vinice. Pri putovaní po Dachsteine, Tauplitz alebo Nízkych Taurách sa budete kochať neprekonateľnými výhľadmi, priezračnými ľadovcovými jazerami i voňavými lúkami. Wellness priamo v hoteli potom dovedie váš pobyt v Štajersku k dokonalosti.

Wellness pobyty v Štajersku – relax v zelenom srdci Rakúska

Rovnako ako celé Rakúsko, ponúka jeho najväčšia spolková krajina Štajersko skvelú príležitosť na aktívnu dovolenku so všetkým, čo k nej patrí. Prírodné krásy, komfortné ubytovanie, turistické a cykloturistické trasy a, samozrejme, parádne zjazdovky – to všetko robí zo Štajerska jednu z najvyhľadávanejších destinácií v krajine. Navyše vďaka historickým mestám, ako je Graz, nebudete ochudobnení ani o kultúrny život. Celý región tak sľubuje skutočne rozmanité zážitky.

V zime sa sem vydajte za zimnými radovánkami, nájdete tu totiž hneď niekoľko známych lyžiarskych stredísk. Na zasnežených svahoch môžete vyvádzať napríklad v Tauplitz, Hochkare, Semmeringu alebo Loseri. Všade vás čaká prvotriedny servis, perfektné podmienky a tiež úžasné výhľady na biele alpské vrcholky a hlboké lesy.

Či už sa budete venovať akejkoľvek aktivite, nezabudnite si potom zaslúžene oddýchnuť. Vyberajte medzi hotelmi, ktoré ponúkajú vlastnú wellness zónu, v ktorej na vás čaká vírivka , sauna alebo krytý bazén. Relaxovať tu môžete kedykoľvek počas roka, a to vždy s chutnou polpenziou a ďalšími službami na jednotku. Mrknite tiež na osobne overené pobyty, ktoré sme vyskúšali za vás a ktorých balíčky odporúčame my aj naši zákazníci.