Wellness pobyty v Korutánsku

Jedno priezračné jazero vedľa druhého a mohutné vrcholky hôr skláňajúce sa nad nimi. Také úchvatné scenérie ponúka juh Rakúska. Korutánsko je ideálnym miestom na rodinnú dovolenku kedykoľvek počas roka. Vyberte si wellness pobyt v Korutánsku a načerpajte sily v prekrásnej prírode aj vo vírivke.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Z pobytu sme boli naozaj nadšení. Atmosféra kúpeľného Bad Gasteinu v spojení s okolitými horami je úžasná. Samotný hotel uspokojí aj náročnejšiu klientelu. Každý deň sme sa tešili na bohaté raňajky a veľmi chutné večere. Nesmiem zabudnúť ani na wellness, kde sme si každý deň oddýchli. Lokalita je ideálna pre najrôznejšie výlety do okolia, či už v zime, alebo v lete. Verím, že aj keby nám nevyšlo počasie, tak si pobyt vďaka termálnemu bazénu užijeme.”

Štepán Pospíšilík
Štepán Pospíšilík
Vedúci marketingového tímu
Overené Travelkingom

“Pobyt v Chalet Bellevue Alm *** bol jedinečný. Páčilo sa nám všetko: prostredie hôr, štýlové izby a reštaurácia, veľmi milý personál a tiež parádne wellness v partnerskom hoteli. Okrem dizajnu nás v izbe nadchla priestranná terasa s posedením. V reštaurácii s krbom sme si pochutnali na vynikajúcich raňajkách v alpskom štýle. Skvelým zážitkom bol aj večer so živou hudbou a prasaťom na ražni. V okolí je navyše množstvo krásnych miest na výlety. Určite sa sem ešte vrátime, a to najlepšie v zime!”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Ospevovaná príroda rakúskeho Korutánska je charakteristická priezračnými jazerami, ktoré hrajú všetkými odtieňmi modrej, vysokými skalnatými vrcholmi a hustými lesmi. Až sem dorazíte, budete si pripadať, že ste našli raj na zemi. Čistý horský vzduch vám dodá sily, rovnako ako wellness pobyt v Korutánsku, na ktorom si budete môcť užívať chvíle vo vírivke alebo v bazéne.

Odpočinok aj zábava od jari až do zimy – wellness pobyty v Korutánsku

Najjužnejšia spolková krajina Rakúska, Korutánsko, predstavuje ideálnu destináciu na rodinnú dovolenku. Pestré možnosti vyžitia, príležitosti na oddych, zábavu i šport a ubytovanie na vysokej úrovni robia z tohto obľúbeného regiónu idylickú destináciu na celoročný pobyt. V lete sa tu môžete tešiť na príjemné kúpanie v jednom z nespočetných jazier. Rozprávkovo sa budete mať pri najväčšom korutánskom jazere Wörthersee alebo pri najteplejšom Klopeiner See.

V zime zase oceníte moderné lyžiarske areály s najnovším vybavením a parádnymi zjazdovkami. Lyžiari sa sem schádzajú z celej Európy za 800 kilometrami zjazdoviek a 28 skiareálov. Skúste napríklad Gastein ski areál, lyžiarske stredisko Petzen alebo Bad Kleinkirchheim. V zime aj v lete vás budú po tvári štekliť slnečné lúče a vaša dovolenka tak bude plná radostných momentov.

Do Korutánska si môžete prísť aj oddýchnuť. Čakajú vás tu wellness pobyty s vírivkami, saunami a bazénmi. Odpočívať navyše môžete priamo v kúpeľoch, napríklad v meste Bad Gestein, kde objavíte unikátne skalné kúpele. Pre maximálny komfort si vyberte hotely prepojené s kúpeľmi, nech to máte blízko na masáž aj ku všetkým vodným atrakciám.