Wellness pobyty v Korutánsku

Jedno priezračné jazero vedľa druhého a mohutné vrcholky hôr skláňajúce sa nad nimi. Také úchvatné scenérie ponúka juh Rakúska. Korutánsko je ideálnym miestom na rodinnú dovolenku kedykoľvek počas roka. Vyberte si wellness pobyt v Korutánsku a načerpajte sily v prekrásnej prírode aj vo vírivke.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Vľúdny personál nám vždy vyšiel v ústrety, jedlo bolo výborné a v izbe nám nič nechýbalo. Prekvapilo nás, že hoci hotel poskytuje prvotriedne služby, stále si zachováva domácu atmosféru a priateľský prístup. Chvíle pohody sme zažívali ako v hotelovej reštaurácii, tak pri večernom posedení s pohárom vína na balkóne alebo na záhradnej terase. Nádherné bolo aj okolie ubytovania. Nech už sme počas pobytu vyrazili kamkoľvek, sprevádzali nás dych vyrážajúce výhľady. Ak si chcete na chvíľu oddýchnuť v prostredí očarujúcej prírody, potom je pre vás pobyt v Hoteli Alpenblick to pravé.”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Junior Copywriter
Overené Travelkingom

“Z pobytu sme boli naozaj nadšení. Atmosféra kúpeľného Bad Gasteinu v spojení s okolitými horami je úžasná. Samotný hotel uspokojí aj náročnejšiu klientelu. Každý deň sme sa tešili na bohaté raňajky a veľmi chutné večere. Nesmiem zabudnúť ani na wellness, kde sme si každý deň oddýchli. Lokalita je ideálna pre najrôznejšie výlety do okolia, či už v zime, alebo v lete. Verím, že aj keby nám nevyšlo počasie, tak si pobyt vďaka termálnemu bazénu užijeme.”

Štepán Pospíšilík
Štepán Pospíšilík
Vedúci marketingového tímu


Ospevovaná príroda rakúskeho Korutánska je charakteristická priezračnými jazerami, ktoré hrajú všetkými odtieňmi modrej, vysokými skalnatými vrcholmi a hustými lesmi. Až sem dorazíte, budete si pripadať, že ste našli raj na zemi. Čistý horský vzduch vám dodá sily, rovnako ako wellness pobyt v Korutánsku, na ktorom si budete môcť užívať chvíle vo vírivke alebo v bazéne.

Odpočinok aj zábava od jari až do zimy – wellness pobyty v Korutánsku

Najjužnejšia spolková krajina Rakúska, Korutánsko, predstavuje ideálnu destináciu na rodinnú dovolenku. Pestré možnosti vyžitia, príležitosti na oddych, zábavu i šport a ubytovanie na vysokej úrovni robia z tohto obľúbeného regiónu idylickú destináciu na celoročný pobyt. V lete sa tu môžete tešiť na príjemné kúpanie v jednom z nespočetných jazier. Rozprávkovo sa budete mať pri najväčšom korutánskom jazere Wörthersee alebo pri najteplejšom Klopeiner See.

V zime zase oceníte moderné lyžiarske areály s najnovším vybavením a parádnymi zjazdovkami. Lyžiari sa sem schádzajú z celej Európy za 800 kilometrami zjazdoviek a 28 skiareálov. Skúste napríklad Gastein ski areál, lyžiarske stredisko Petzen alebo Bad Kleinkirchheim. V zime aj v lete vás budú po tvári štekliť slnečné lúče a vaša dovolenka tak bude plná radostných momentov.

Do Korutánska si môžete prísť aj oddýchnuť. Čakajú vás tu wellness pobyty s vírivkami, saunami a bazénmi. Odpočívať navyše môžete priamo v kúpeľoch, napríklad v meste Bad Gestein, kde objavíte unikátne skalné kúpele. Pre maximálny komfort si vyberte hotely prepojené s kúpeľmi, nech to máte blízko na masáž aj ku všetkým vodným atrakciám.