Wellness pobyty pre dvoch s all inclusive

Doprajte svojmu telu i mysli zaslúžený oddych s prvotriednymi gurmánskymi zážitkami. Masáže, sauny alebo vírivka pre dvoch s all inclusive stravovaním sú ideálnym spojením relaxu a dobrého jedla.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Pri príchode nás hneď pohltila skvelá domácka atmosféra, ktorá je prítomná ako medzi personálom, tak v celom hoteli. Tu snáď ani nie je možné mať zlú náladu. Apartmán bol priestranný a čistý, po všetkých procedúrach sme na zdravotných matracoch spali ako v bavlnke. :). Presklená terasa, kde sa podávalo jedlo, ponúkala krásny výhľad na rybníky a okolité lúky. Ak sem zavítate s deťmi, určite odporúčam opýtať sa na možnosť ubytovania v Jesenických hríbikoch. Kto by nechcel skúsiť bývať ako Šmolinka alebo Tatko Šmolko?”

Michaela Nallerová
Michaela Nallerová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Celý pobyt sme si naozaj užili. Na recepcii hotela nás vrelo privítali a všetko nám vysvetlili a ukázali. Najviac sa nám páčilo prostredie hotela s vonkajším posedením, kde bol pokoj a každý si mohol nájsť svoj kútik a večer si oddýchnuť pri poháriku niečoho dobrého. Areál a všetky priestory hotela boli čisté a upravené. Je vidno, že sa tu o všetku zeleň príkladne starajú. Milovníkom starých čias musíme určite odporučiť návštevu Múzea starých amerických vozidiel JK Classics.”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Obchodný tím


Túžite po perfektne bezstarostnej dovolenke? Splňte si sen a vyrazte aj so svojou polovičkou na wellness pobyt plný odpočinku vo vírivke alebo v relaxačnom bazéne. Ak budete mať v cene balíčka tiež stravu formou all inclusive, ušetríte si tiež každodenné starosti s varením a vyberaním reštaurácie.

Dokonalá romantika má podobu wellness pobytu

Nie je nič lepšie, ako osláviť výročie, sviatok zamilovaných alebo narodeniny len so svojou láskou na nejakom nádhernom mieste. Alebo sa na dovolenku vo dvojici vydať len tak - veď chvíľu ničnerobenia a relaxu si raz za čas zaslúži každý. O poriadnu dávku romantiky sa už postará wellness centrum, kde si budete môcť užívať vzájomnú prítomnosť. Ešte rýchlejšie zabudnete na povinnosti a stres bežných dní počas masáže alebo spoločných procedúr.

Strava formou all inclusive vám zaručí, že sa každé ráno budete tešiť na raňajky priamo v reštaurácii vášho ubytovania a rovnako bezstarostné budú vaše chvíle obeda a večere. Naviac sa môžete tešiť aj na rôzne drobné chuťovky na zahryznutie či nápoje medzi hlavnými chodmi. Vďaka tomu si na hlad počas celého pobytu ani nespomeniete. Ak túžite po niečom extra pre svoju lásku, vyberte si romantický pobyt, kde môže byť súčasťou balíčka tiež romantická večera alebo fľaša vína.