Wellness pobyty pre dvoch s all inclusive

Doprajte svojmu telu i mysli zaslúžený oddych s prvotriednymi gurmánskymi zážitkami. Masáže, sauny alebo vírivka pre dvoch s all inclusive stravovaním sú ideálnym spojením relaxu a dobrého jedla.

Načítavam ponuky...


Túžite po perfektne bezstarostnej dovolenke? Splňte si sen a vyrazte aj so svojou polovičkou na wellness pobyt plný odpočinku vo vírivke alebo v relaxačnom bazéne. Ak budete mať v cene balíčka tiež stravu formou all inclusive, ušetríte si tiež každodenné starosti s varením a vyberaním reštaurácie.

Dokonalá romantika má podobu wellness pobytu

Nie je nič lepšie, ako osláviť výročie, sviatok zamilovaných alebo narodeniny len so svojou láskou na nejakom nádhernom mieste. Alebo sa na dovolenku vo dvojici vydať len tak - veď chvíľu ničnerobenia a relaxu si raz za čas zaslúži každý. O poriadnu dávku romantiky sa už postará wellness centrum, kde si budete môcť užívať vzájomnú prítomnosť. Ešte rýchlejšie zabudnete na povinnosti a stres bežných dní počas masáže alebo spoločných procedúr.

Strava formou all inclusive vám zaručí, že sa každé ráno budete tešiť na raňajky priamo v reštaurácii vášho ubytovania a rovnako bezstarostné budú vaše chvíle obeda a večere. Naviac sa môžete tešiť aj na rôzne drobné chuťovky na zahryznutie či nápoje medzi hlavnými chodmi. Vďaka tomu si na hlad počas celého pobytu ani nespomeniete. Ak túžite po niečom extra pre svoju lásku, vyberte si romantický pobyt, kde môže byť súčasťou balíčka tiež romantická večera alebo fľaša vína.