Pobyty pri mori pre jedného

Chýba vám spolucestovateľ, alebo máte radi na dovolenke svoj pokoj? Vydajte sa na dovolenku pri mori pre jedného. Celú izbu budete mať pre sami pre seba a navyše sa počas pobytu nebudete musieť nikomu prispôsobovať. Pobrežná promenáda, more aj skvelé zážitky už na vás čakajú!

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.Nepodarilo sa vám tento rok zohnať nikoho, kto by s vami išiel na dovolenku? To rozhodne neznamená, že by ste to mali odpískať! Práve pre vás totiž máme ponuku pobytov pri mori pre jedného! Vďaka tomu, že budete mať ubytovanie iba pre seba a program bude kompletne vo vašej réžii, sa z dovolenky vrátite poriadne oddýchnutý a plný elánu.

Kam na single dovolenku k moru?

Chorvátsko zostáva už niekoľko rokov najobľúbenejšou dovolenkovou destináciou slovenských turistov. Veľa z nich sa na Jadran vracia opakovane a nie je sa čomu diviť. Koho by neokúzlilo priezračne čisté more, lahodná kuchyňa a idylická atmosféra stredovekých miest?

Je pre vás jedlo rovnako dôležité ako vodné radovánky? Potom vám na dovolenku pre jedného odporúčame zájsť do Taliansko. Uvidíte, že lahodnú domácu zmrzlinu, vynikajúcu kávu, špeciality talianskej kuchyne aj pohár prosecca si najlepšie vychutnáte osamote.

Ak sa na dovolenku k moru chystáte sami, je to ideálna príležitosť vyskúšať niečo nové! Čo tak vydať sa na letnú dovolenku netradične smerom na sever - do Poľska? Práve pobyty pri mori v Poľsku získavajú v poslednej dobe stále väčšiu obľubu. Ak nepatríte k milovníkom tropických teplôt, je pre vás pobrežie Baltiku ideálna dovolenková destinácia. Dlhé piesočné pláže s majákmi, príjemné teploty do 30 °C a veľmi prijateľné ceny zaručujú dokonalú dovolenku pri mori pre jedného!